Sari la conținut

Vand pantaloni motocross enduro atv Troy Lee Design Scout SE


Mesh
 Share

Postări Recomandate

Vand pantaloni NOI CU ETICHETA ptr motocross, dirt, enduro, atv Troy Lee Designs SCOUT SE Solid black marimea 40. Au fost primiti cadou, este vorba de gama de varf de la Troy Lee Designs, cei mai rezistenti pantaloni la abraziune de la acest brand, facuti din materiale tehnice premium si au urmatoarele specificatii :
 - tinuta relaxata de rider;
 - țesături rezistente din poliester și nailon în zonele cheie;
- aerisiri cu plasă cu fermoar la coapse in față și din spate pentru o buna ventilatie;
- 2 buzunare laterale cu fermoar;
- genunchii sunt articulati;
- panouri din piele naturala  în interiorul genunchiului;
- bandă interioară imprimată cu silicon pentru grip bun;
- sistem de inchidere reglabila cu clichet; 
- logouri reflectorizante.
Gambele sunt din material elastic, potriviti ptr a fi purtati cu ghete inalte. Pe interior sunt dublati cu plasa si au zone elastice ptr a purta si protectii. A nunfi confundati cu gama Scout GP care este gama inferioara.
Marimea 40 inseamna 104cm circumferinta maxima a taliei, 97cm lungime crac, 73cm dintre picioare pana la glezne. Mie imi sunt mari.
Pretul este de 720 putin discutabil.Se vinde mult sub pretul de magazin, va rog nu deranjati ptr oferte ridicole. Cumparatorul plateste curierul in avans in cont bancar ptr dovedirea seriozitatii. Plata produsului se poate face ramburs. Ptr relatii sunati la 0754061933.

Screenshot_20240316_181142_Samsung Internet.jpg

20240316_193405.jpg

20240316_193511.jpg

20240316_193522.jpg

20240316_193530.jpg

20240316_193553.jpg

20240316_193606.jpg

20240316_193753.jpg

20240316_194236.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, seriozitatea trebuie sa o dovedesti tu - cel cu cont proaspat, nu unul ce este de ceva vreme membru pe forum. In conditiile in care foarte multi isi fac doar cont pentru a vinde ceva pe aici/repara moto online (?) si apoi sa dispara, la fel de repede cum au aparut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi sunteti interesati de acest articol sau nu aveati ce face si v-ati gandit sa criticati aceste anunturi ? Mi s-a intamplat de cateva ori sa plimb prin tara produse pe banii mei si cumparatorii sa fie neseriosi si sa nu mai raspunda la telefon. Sunt patit. Daca nu sunteti interesati, va rog sa va abtineti de la alte comentarii ptr ca nu le inteleg rostul. Am postat doua anunturi cu articole pe care nu le folosesc, vreau sa le vand, am nr de telefon, cei interesati pot discuta cu mine ...e simplu. Targ Vitan ? Nu am fost niciodata, nici nu stiu unde se afla si nici nu ma intereseaza. Vrei sa fac si eu anumite presupuneri in privinta ta din modul tau de abordare desi nici nu ne cunoastem ? E ridicol. Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu am incercat sa discut cu tine. Te-am intrebat ceva, nu mi-ai raspuns.

Nu uita ca aici suntem pe un forum, nu pe OLX. Putem sa comentam cam ce vrem noi despre subiectul topicului, atata timp cat o facem intr-un limbaj decent. Ceea ce am si facut. In niciun caz nu ai tu dreptul sa ne spui ce avem voie sa comentam si ce nu, mai ales, asa cum zicea si colegu', aterizat alaltaieri printre noi pe forum.

Poate si noua ni s-a intamplat sa platim una si sa primim alta. Deci neincrederea este reciproca. Nu stiu de ce ti-as transfera eu tie niste bani, fie ei si putini, inainte ca tu sa-mi trimiti...nimic.

Initial eram interesat de nadragii aia, dar nu vroiam, doamne-fereste sa fiu ridicol in oferta. Dupa raspunsul tau nu ma mai intereseaza. Raman la a comenta.

LE De fapt nu, m-am razgandit: ofer 100 de lei. E ridicol sau nu? Mie nu mi se pare. Tie ti se pare? Daca da, nasol, nu avem de unde pleca cu vreo negociere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 53 minute, Mesh a spus:

Daca erai interesat de anunt discutai la obiect. Chiar nu ai ce face.

Un anunt pus aici pe forum la Bursa,este supus si unor comentarii mai mult sau mai putin placute.Ti le asumi.

E forum,nu Olx sau alte site-uri strict de vanzari. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...