Sari la conținut

Ceva Frumos


metaxa
 Share

Postări Recomandate

salutare...

 

 

in sfarsit am ajuns sa deschid si eu o tema in sectiunea asta :lol:

 

cea care mi-a furat inima se numeste suzuki gs 500 si are un fundulet tare frumos :P ..va las sa ghiciti

 

cucoana e nascuta in 1995, a fost segmentata la aproximativ 30.000 km si are acum in jur de 12 mii km

 

am dat pe ea 2300 si astept pareri :moron:

 

 

promit sa mai fac poze :crack:

post-10353-1170017036_thumb.jpg

post-10353-1170017043_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...

in sfarsit am ajuns sa deschid si eu o tema in sectiunea asta :lol:

 

cea care mi-a furat inima se numeste suzuki gs 500 si are un fundulet tare frumos :P ..va las sa ghiciti

 

cucoana e nascuta in 1995, a fost segmentata la aproximativ 30.000 km si are acum in jur de 12 mii km

 

am dat pe ea 2300 si astept pareri :moron:

promit sa mai fac poze :crack:

 

 

In sfarsit un GS care'mi place!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Faina foc, sa ai grija de ea!

Editat de Smokey
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super ciumeg GS ul tau! N am mai vazut asa un GS in Romanica. :lol: Sa-l stapaneste sanatos si sa va bucurati unul de altul. :P

 

Exact mansoane din alea aftermarket am avut si eu pe GS si s-au tocit vazand cu ochii. Sunt cam slabute. Ai putea vopsi galeriile cu spray negru de toba. Asa am facut si eu la GSul meu. La cat de jupan e motorul... da jos cricu central. :moron: Aaa si o aparatoare de lant din metal sau aia stoc vopsita in culoarea motoretei ar arata genial, si margini ale jantelor polishate, cred.

 

In rest... cum spuneam... meserie motreta!

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci mult baieti...trebuie sa ii iau baterie si sa ii mai fac cateva reglaje, sa o mai bibilesc putin si sa ii platesc asigurarea

 

 

vreau si io o coditza asa ...

 

ne vedem prin poligon pe la nea` pisoi dupa ce o aranjes si eu putin :crack:

 

codita este de R1 :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu motorul, ai grija cu ea ca e mistoaca, insa a fost cam alergata saraca la viata ei de posesorii anteriori...

Asa ca pe langa reglaje, verifica compresia si vezi cat ulei ia la mia de km...

:bigstar:

 

motorul a fost segmentat cand avea in jur de 30 mii km si in plus am fost cu un amic care cu asta se ocupa..MOTOARE si mi-a spus ca e in toate mintile lui motorul :grinbandit:

 

 

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca am vazut motorul aproape de Miciurini ? era o prelata partiala pe el si se vedea codita, asa ca e posibil sa fi fost R1, sau motorul tau :baldy:

 

Sa il stapanesti sanatos !

:grinbandit:

 

 

al meu este ca acolo stau :haha:

 

stai prin zona? eu caut un garaj prin zona, daca stii ceva anunta-ma si pe mine :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Coniacule,i-ti spun numai atit.Am oHonda x4,motor mare si tare si de ftze si tot ce vrei tu,da gs-ul cu care m-am dat anul trecut nu l-am vindut.Am avut mari satisfactii de la el si daca nu m-as fi indragostit nebuneste de X4 nu mi-as fi luat alt motor.E cuminte ,docil,nu maninca mult este frumos,da cu un mare defect,nu sare nici mort de 180 la ceas.Asta e,sa-l stepinesti sanatos fare evenimente.bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...