Sari la conținut

Care Ai Prezoane De Simson?


jon22
 Share

Postări Recomandate

Am vrut sa scap de fluviile de ulei care izvorau din cilindru si traversau carterul, am facut garnituri noi am rectificat fetele la ciclindru, fata la chiulasa si apoi m-am apucat de strans . Din pacate a cedat un prezon, cel care e infiletat in carter. Deci, care ai pe acasa asa ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa scap de fluviile de ulei care izvorau din cilindru si traversau carterul, am facut garnituri noi am rectificat fetele la ciclindru, fata la chiulasa si apoi m-am apucat de strans . Din pacate a cedat un prezon, cel care e infiletat in carter. Deci, care ai pe acasa asa ceva?

 

fa altul, ce-i asa greu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze in acest caz. Eu am crezut ca de la Andi ai luat (Balanu S. pe forum). Am fost pe la el si mi-a povestit ca ai fost la el pt telescoape. Jon22 e vecin de-al lui. :grinbandit:

P.S. Habar n-am in ce zona sta ca eu is din Cj si am fost ghidat de el. Ceea ce stiu e ca aproape de Apaca.

Editat de Mikulaish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze in acest caz. Eu am crezut ca de la Andi ai luat (Balanu S. pe forum). Am fost pe la el si mi-a povestit ca ai fost la el pt telescoape. Jon22 e vecin de-al lui. :grinbandit:

P.S. Habar n-am in ce zona sta ca eu is din Cj si am fost ghidat de el. Ceea ce stiu e ca aproape de Apaca.

 

Amortizoarele man, nu telescoapele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze in acest caz. Eu am crezut ca de la Andi ai luat (Balanu S. pe forum). Am fost pe la el si mi-a povestit ca ai fost la el pt telescoape. Jon22 e vecin de-al lui. :grinbandit:

P.S. Habar n-am in ce zona sta ca eu is din Cj si am fost ghidat de el. Ceea ce stiu e ca aproape de Apaca.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa andi de prin .........pe la academie spre drumu taberei nu mai stiu daca pt el ?adica pt prieten nu e bai ca tot din alea pe care le am de la andi,andi tipul cu aprilia pegaso???????

:baldy: brm brm poc poc

 

simsonache da un semn de viata ca mie mi-e sete!

mosule te astept cu ele pe masa eu stau prin colentina sau nr 0744156460 si ne vd pe la tnb intr.o seara si ti le dau :bigstar:

:haha: brm brm poc poc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca daca sa smuls prezonu din cartar atunci probabil nu prezonul este devina ci filetul din carta.in acest caz trebuie sa faci un nou filet(mai mare)in cartar si binenteles un nou prezon ,dar un strungar bun iti rezolva problem in juma' de ora.

 

hai noroc si spor la munca :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca daca sa smuls prezonu din cartar atunci probabil nu prezonul este devina ci filetul din carta.in acest caz trebuie sa faci un nou filet(mai mare)in cartar si binenteles un nou prezon ,dar un strungar bun iti rezolva problem in juma' de ora.

 

hai noroc si spor la munca :grinbandit:

nu e bai in carter i sa rupt prezonul multam fain azi am baut o bere buna ion sa imi zici daca e bun bafta la montat

:bigstar: brm brm poc poc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...