Sari la conținut

Intrunire De Comuniste


lucyfire_legion
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 148
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai legiune unde vrei frate sa imi tar mobra?stii ca daca am timp vin, ca sanatos nu sunt :crack:

chitara o aduc eu daca nu bate vantul ca ma zboara cu totul :haha:

deci, o locatie sigura? nu am avut rabdare sa citesc acum topicul tot, da am inteles ceva pesteri, coclauri, munti..

 

spunea cineva ca nu e frumos ceva exclusivist...aici e si bine, si rau....ii dau dreptate, dar, sa recunoastem, aici o sa fie putin mai diferit...o sa se schimbe scule si o sa se etaleze utilaje pt repararea de comuniste, or sa se repare multe, o sa curga rauri de ulei, si o sa miroasa frumos, a vechi si clasic, si berile vor fi ciocnite de maini pline de ulei si benzina :lol:

 

super marfa ideea...vad ca ma puneti sa trec muntii pe minimobra...bine...poate o reusesc si pe asta :moron:

 

cum am spus, nu am citit tot topicul, si nu m-ar deranja sa vad si japoneze, americane, etc...doar toti suntem motociclisti, din aceeasi familie...dar, ar fi fost interesanta o intrunire 100% comunista...parerea mea...

 

aa..si sper ca nu o sa se trezeasca bikerii de 16 ani sa isi aduca er unurile sa le ataleze cu tobele la maxim in muntii patriei :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zi ca ar fi super mai ales sa fie prin mai ca sa isi mai termine lumea de reparat motoarele,sa le regleze si dupa aia mergem in coclauri sa le dam jar pana mor.

Si in mai e si misto la munte :nu e umezeala ,nu cari toale mergi mai freee

 

 

Haideti totusi sa hotaram un loc si o data

 

 

 

Bafta la surubarit deocamdata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, jos palaria in fata ideii de a se intalni comunistele.

 

Daca se intampla intamplarea, probabil vor apare si ceva "japoneze". Personal as prefera sa-mi bucur ochii si auzul doar cu niscaiva clasice. Daca vor fi si nemti de la bmw sau altele pe acolo, binenteles ca voi ciocni beri bucuros cu ei. Insa clasic si cat mai mirositor sa fie... fieru, binenteles.

Eu sunt si norocosul proprietar al unei japoneze (honda CBR 1000F), dar vin cu dnepra si, repet, mi-ar face placere sa fie prezente in proportie covarsitoare motoarele din vechea garda.

 

Am votat deja in privinta perioadei de timp. De preferat ar fi sa ne intalnim mai pe caldura. Stiu ca toti sunt nerabdatori sa dea drumu la bestie, dar mai sunt si ceva reparatii de facut, reglaje... Cat priveste locatia - munte sa fie.

 

V -am salutat cu faru!

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mixi dixi, tata,... sunt la servici,... shi aici nu am gasit decat o poza cu locatia fotografiata de sus din babele.

Valea unde o sa stam, este pata de zapada de deasupra datei de pe poza. Spatiul se vede mic pentru ca este acoperit de un varf.

Acum mai caut poze sa le pun,...... imediat :grinbandit:

post-13611-1170162335_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[PRIMITI CU ONDA?

DACA NU MA PRIMITI VAD EU DE UNDE FAC ROST DE O IJAURA,CA INCA NU AM UITAT SENZATIILE ,

O POZA DIN ZONA-PANA DE ROATA PE DICHIU

post-8528-1170163212_thumb.jpg

SI INCA UNA -DE PE DRUM

post-8528-1170163355_thumb.jpg

Editat de bykerkess
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa initiativa! votez pentru orice data (doar sa nu fiu plecat din tara) si strig prezent! cu niprul. doar sa ajung acasa (inca 3 saptamani... ) sa o termin de montat si gata iar pt drum.

GMK-ule nu pui man o poza cu comunista sa vad si eu ce ti-ai luat? vad ca te implici serios, imi pare bine! sa ne vedem pe 2 roti! asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru o astfel de intanlire cam putini oameni...vreau sa fim ca niste ciuperci in acea poiana...haideti sa ne unim!! :grinbandit: dar sunt sigur ca ne mai strangem pe parcurs.. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tata,... nush cum sa zic dar am luat-o razna rau de tot!!!! Acum 2 nopti pe la ora 12 bagam in casa 2 choppere:D

Nu e mare chestie, ca au mai facut-o shi altii,... dar eu stau la 8, iar motoarele au , unul 2 metrii jumate iar altul doar vreo 2 shi 10:D

Inrest viatza e frumoasa!!!:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru o astfel de intanlire cam putini oameni...vreau sa fim ca niste ciuperci in acea poiana...haideti sa ne unim!! :grinbandit: dar sunt sigur ca ne mai strangem pe parcurs.. :bigstar:

 

 

...pai, din iasi, pana la ora asta eu stiu vreo 4 motoarea care ar arde gazu pana acolo. Si inca nu s-a imprastiat vestea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@GM: acu am vazut ca ai doua :grinbandit: . le-ai chopperit pe amandoua? vrem poze!

back on topic: pe tot drumul sinaia-brasov sunt locuri in care se poate opri, dar nu destul de largi. imi surade ideea cu pestera, e frumoasa zona. mai am o propunere: Cheia. drum fff frumos si loc cat cuprinde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...