Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

Am trecut acum pe la rond, pe la 9 fara ceva... era plin pe acolo de lume si vreo 3 motoare necunoscute. Plus ca s-a deschis si un fast=food (sau n-am vazut eu bine?).

 

ohohoo, numai bine :D

 

si-a mai scos careva mobra?

 

la mine azi iara mi-a facut fitze, dupa ce i-am schimbat uleiul si curat lantu, pana nu i-am gadilat bujiile cu o perie de sarma n-a vur sa o ia din loc :)

 

de maine o aduc si eu acasa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca am scos mobra? Am efectuat regulamentar si primele doua plimbari, una pe DN doar pana la Ploiesti si ieri 350km pana la Veliko Turnovo.

Roxynel stiu ca zburda pe undeva, ne-am intersectat la Ploiesti, deci restul daca o tineti in ritmul asta pana la toamana va declaram corijenti! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e ma tata asa... la mine se face, sper ca saptamana asta sau saptamana viitoare sa o trimit in service. Astept si eu niste bani, ca n-a mai picat demult ceva si dupa aia invartim roata. Si mie mi-e tare greu fara, dar na, ce sa fac... mai astept.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu vad ca ai bifat si prima plimbare moto, vai de rinichii tai! :laugh:

da ma nene .. am scos motoreta .. aproape ca am facut si mia de km .. dar o sa cam incetez cu plimbaricile ca e prea scumpa benzina .. prea multe plinuri weekendul asta .. am inceput sa si merg cu micuta mea la serv .. aveti grija cand mai iesiti ca parca s-au tampit si mai mult ..

legat de rond .. cand vreti voi .. noi am fost si aseara la rond .. plin de masini si toate cele ..motorete nu

parca ar merge un gratarel ceva nu?

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu poate o sa mai vin la rond asa ca sa ne vedem la ochi vinerea, dar daca nu se pleaca la nici un fel de plimbare cred ca vin cu masina. Iesirile astea gen "ca musca fara cap" prin oras nu prea le mai suport.

O sa raman la plimbarile mele de weekend, mai o bulgaria, mai pe la munte pe curbe cand se mai incalzeste, mai un weekend la mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roaga-te sa o iau si pe a 2-a si ti-o mai dau din cand in cand pe pitica asta :)

convinge-l pe ovy sa-si aduca bb-ul la noi :)

Apreciez rox,dar e ceva de mers pana la tine ...si lenea e mare :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am pus bateria pe moto si i-am dat o cheie. A luat-o din a treia apasare de buton - ce bine toarce!!! Maine imi vin niste consumabile, zilele astea rezolv si cu celelalte consumabile, astept preturile de la service, iar saptamana viitoare o urc in duba si vedem ce mecanic castiga lozul de a surubari la ea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am pus bateria pe moto si i-am dat o cheie. A luat-o din a treia apasare de buton - ce bine toarce!!! Maine imi vin niste consumabile, zilele astea rezolv si cu celelalte consumabile, astept preturile de la service, iar saptamana viitoare o urc in duba si vedem ce mecanic castiga lozul de a surubari la ea :)

:burnout: Totul e spre bine,tre sa mai astepti parca si pompa de frana si dupa stabilim niste drumuri mai lungi ...ce zici? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pompele de frana au fost puse azi la curier :) Maine sau poimaine ar trebui sa ajunga. Apoi sa vad ce rezolv si cu garniturile pentru etrierii fata, de unde le iau, si aia e :) Unui mecanic n-ar trebui sa-i ia mai mult de o zi mesteritul la ea. :unsure: Hai, maximum doua zile. Deci in prima saptamana din aprilie sper sa fiu 100% functional.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pompele de frana au fost puse azi la curier :) Maine sau poimaine ar trebui sa ajunga. Apoi sa vad ce rezolv si cu garniturile pentru etrierii fata, de unde le iau, si aia e :) Unui mecanic n-ar trebui sa-i ia mai mult de o zi mesteritul la ea. :unsure: Hai, maximum doua zile. Deci in prima saptamana din aprilie sper sa fiu 100% functional.

E bine asa,in prima saptamana din aprilie o sa rezolv si eu cu revizia,rar,inscris si dupa putina infrumusetare si gata :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SH-uri... de pe bikeshop. Singurul Fazer la dezmembrat e undeva prin Orasea/Timisoara. Garniturile de etrier inca nu le-am comandat, astept sa vad unde gasesc cu livrarea cel mai repede. Ar fi Romi, motonetro...

 

Uleiul si filtrele inca nu le schimb. Mai merg cateva luni.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...