Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

din 5 in 4 .. pai ma nene daca nu ai vrut sa dansezi...ce-avea? ti-am aratat si cei mai usori pasi .. aia de la salsa .. data viitoare incercam cu bachata poate aia iti place mai mult :)

clau .. sa-ti zica ana exact ce gen de muzica e .. ca eu nu mai tin minte :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Salsa 1,2,3,4,5 Guantanamo, Salsa Factory si alte natii, sunt aia de la scolile de dans care sunt profesionisti de ti-e si rusine sa te invarti si tu pe acolo daca nu stii destul. Plus ca o tin pe aceeasi muzica toata noaptea. Mai baga o bachata ca sa se fac un pic de sex pe verticala si gata. E prea specializat pe salsa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

What the fuck it's with you kids, today?!?!? Nu Club A, nu tu Fire... geeez, salsa, flamenco, laba trista. Eu vreau undeva unde sa-mi agita suncile nestingherit. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si eu ce vrei sa-mi agit ma? :(

in 4 se baga fff mult salsa si mai rarut bachata .. in 5 guantanamo se baga si salsa si bachata cam la fel .. mai pution zouk (cred ca la asta te refereai cu sexul pe verticala) si vezi ca nu e greu deloc .. ana poate sa-ti spuna .. pe mine m-au luat la dans acolo si mi-au explicat 10 min si vezi ca nu eram cei mai prosti .. mai erau unii mai prosti ca noi :))

dar ai dreptate .. miercuri cand am ajuns acolo prima oara eu pregatita de dans si i-am vazut pe aia cum danseaza nu intelegeam de ce m-au chemat =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in tan tan eu zic ca-s derivate hip hop, r&b deastea....sa uitam de salsa momentan, cand m-oi duce si eu la cursuri atunci facem un bachata si ce mai vrei tu ...deci cam pe la vara toamna o sa ma ai pregatita cat de cat emotional :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tipu cu vesta era la salsa .. in tan tan nu e nici-un tip cu vesta :))

 

neata copiiiiii .. deci .. care se baga pt maine seara in tan tan divortz party? eu cu ana suntem prezente .. niko si claudiu parca erau cu maybe .. cavalere tu ce zici? hai ca nu mai e acelasi dj de sapt trecuta :D si asta de maine baga muzica misto :)

dihania vad ca nu zice nimic asa ca o sa-i dau un tel mai tarziu ..ca prea se da la fund :crack:

toto iar e pe mute :)) hai sa petrecem ca poate vine vara mai repede :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tati, eu nu vin. Ma duc la un botez in Ploiesti si raman acolo peste noapte. Ma intorc duminica dimineata.

 

Asa ca, Niko, iti revine sarcina de a supraveghea indeaproape activitatea tinerelor noastre forumiste motocicliste si a le feri de pacate si rauvoitori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci niko vrei nu vrei tre sa vii sa ne pazesti :)) de regula baietii intrebau daca mai vin fete nu daca mai vin baieti .. dar nah ..fiecare cu preferintele lui :crack:

De tine nu-mi fac probleme ca stiu ca o sa cunosti tot clubul, dar daca mai venea vreunul din baieti aveam si eu cu cine sa stau timid intr-un colt! :laugh:

 

 

 

Asa ca, Niko, iti revine sarcina de a supraveghea indeaproape activitatea tinerelor noastre forumiste motocicliste si a le feri de pacate si rauvoitori.

Cine se duce mah intr-un loc al pierzaniei ca mai apoi sa se feresca de pacate? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De tine nu-mi fac probleme ca stiu ca o sa cunosti tot clubul, dar daca mai venea vreunul din baieti aveam si eu cu cine sa stau timid intr-un colt! :laugh:

 

 

Cine se duce mah intr-un loc al pierzaniei ca mai apoi sa se feresca de pacate? :crack:

 

gen EU !!! just wanna tease .. nu cunosc tot clubul .. doar pe cei de la club si inca 2-3 personaje pe acolo ..asa ca pot sa-ti fac cunostinta pe acolo cu vreun baiat sa stati timizi intr-un colt si sa ne supravegheati :) deal?

 

cavalere trecem sa te luam ;) o sa fiu gata la timp ..app ana mi-aduce azi lopata .. aduci tu mana de barbat care sa o foloseasca? :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gen EU !!! just wanna tease .. nu cunosc tot clubul .. doar pe cei de la club si inca 2-3 personaje pe acolo ..asa ca pot sa-ti fac cunostinta pe acolo cu vreun baiat sa stati timizi intr-un colt si sa ne supravegheati :) deal?

 

 

 

si eu, mergem sa ne "simtem" bine, nu la agatat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...