Sari la conținut

Sambata 29 Mai


Postări Recomandate

Pai... cate putin din fiecare. Matei si cu mine am avut de facut si legatura Predeal-Bran, care la dus a fost soft, la intoarcere mediu (trasee diferite), apoi in jurul Zarnestiului a fost mediu cu portiuni hard - de ex. coborarea prin parau.

 

Totul intr-o singura zi (fox) - a fost OK.

 

O sa incerc sa pun si o harta a traseului. Este ceva mai dificil, ca se intinde pe 3 harti diferite, iar partea cea mai misto (putin Nord de la Plaiu Foii) nu o gasesc pe nici o harta.

 

Mihnea: luna asta lasa, pune mana, invata si ia-ti examenele, ca altfel - vorba cuiva de aici de pe forum: "no school = no good job = no money = no bike"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragos , nu am putut sa merg sapt asta ca nu am avut cu cine :(

Am fost duminica doar la o tura ( vreo 50 km numa ) prin zona pe aici. M`am intalnit si cu 7 enduristi de la motorom . nu stia nici unu romaneste si nu aveau nici ghid cu ei. asteptau o dupa ca i se stricase lu unu dr-u de 350 :ph34r:

 

 

Cum ti sa parut pe aici ? Daca mai ai de gand sa vi pe aici sa imi zici ca vin sigur. nu mai lipsesc :(

 

ciao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Greg, the guy is a teenager...

 

Pit, vezi ca ai inteles usor gresit nuanta postului lui, iar strainii nu gusta intotdeauna stilul de "a face misto" al romanilor. Mai bine "cool down"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...