Sari la conținut

Sambata 29 Mai


Postări Recomandate

mama ce ma enervati .... :(

acum o luna si ceva am incercat eu sa strang echipa pentru plimbari pe la munte cu gandul ca Pegaso-ul meu tine la tavaleala prin boscheti. Eram super eronat :ph34r: Intre timp am mai facut ceva incercari si mi-am dat seama ca nu tine ... oricat de curajos si de puternic as fi, e prea grea vaca :(

oricum, sa stiti ca nu scapati de mine. La primavara o sa am SIGUR un enduro de tavalit (cred ca un DR350 sau o Honda XR).

Revin cu detalii la iarna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma nu se mai merge :ph34r:

unu ca nu poate, unu ca e la nunta ... etc

 

singur sau cu inca 2 nu are rost sa ies ca suntem putini. asa ca ma duc acum sa spal motoru si il las pregatit pe altadata :(

 

scuze

 

ciao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e soare si cald eu m-as duce la mare, ca n-am fost inca anul asta. Dar mai vedem pana vineri...

vezi ca sunt oferte la hoteluri de 3 stele in mamaia, neptun, ceva in genul 800.000/pers 6 zile, poti lua 6 zile si sa stai mai putin....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, la mare nu bate vantul suficient pentru windsurf, asa ca m-am hotarat sa nu mai merg. Deci incep sa va sun la telefon, sa vedem ce putem aranja pentru maine cu motoarele...

Pit, daca apuci sa citesti in seara asta, contacteaza-ma (pana in ora 24). Mergem pe la Predeal - Paraul Rece - Bran

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mare poti veni si cu motorul, stai la camping si o gasca de constanteni ar dori sa va fie gazde si ghizi prin muntii Dobrogei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, la mare nu bate vantul suficient pentru windsurf, asa ca m-am hotarat sa nu mai merg. Deci incep sa va sun la telefon, sa vedem ce putem aranja pentru maine cu motoarele...

 

Pit, daca apuci sa citesti in seara asta, suna-ma la 0722245242 (pana in ora 24). Mergem pe la Predeal - Paraul Rece - Bran

Cum a fost ?????

Citi ati fost ????

Regret ca n-am venit dar siptimina viitoare voi fii prezent sigur........... :ph34r: :( :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 bucati, Matei - KTM 520, Liviu - KTM 525, Greg - XT 350, Razvan - DR 350, Dragos - KTM 400,

 

Predeal - Bran - Zarnesti - sus la 1400m - Plaiu Foii - Bran - P. Rece - Predeal, total 140 km, totul off-road, Liviu ghid excelent, traseu foarte bun, cu cateva portiuni grele dar fara "galere", deci foarte bine.

 

Astept pozele de la Matei, sau poate le posteaza chiar el.

 

Am intrat si pe o (mica) portiune din traseul pe care va fi concursul de peste doua saptamani, la Paraul Rece. E belea mare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...