Sari la conținut

Poze Cu Motoarele Satmarenilor


naked
 Share

Postări Recomandate

frate,iti sta destul de bine cu casca, da ti-ar sta si mai bine cu motor...

 

Oameni buni de ce va bagati strambe unul altuia --- mici impungeri ??? --- ce rost au ??

ar trebui sa incurajati cati mai multi sa isi ia motor ... puteti sa dati si in mine ca eu comentez --- e drept ca inca nu am motorul ca abia acum am luat hotararea sa trec pe motor --- acum fac scoala --- fratilor trebuie sa va uniti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 236
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oameni buni de ce va bagati strambe unul altuia --- mici impungeri ??? --- ce rost au ??

ar trebui sa incurajati cati mai multi sa isi ia motor ... puteti sa dati si in mine ca eu comentez --- e drept ca inca nu am motorul ca abia acum am luat hotararea sa trec pe motor --- acum fac scoala --- fratilor trebuie sa va uniti !

Sal ,era doar o gluma ,cam proasta dar cine il stie si a urmarit posturile lui @otto.tun stie ca e un baiat glumet :D

Asfalt uscat si bafta la examen

Barna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Merci...sper ca sezonul urmator o sa am mai mult timp sa stau pe acasa....

..... si sa :ok: impreuna cu biker-i de acasa.

 

Numai bine tuturor si asfalt uscat!!

Pai sper si eu :eek: Pe unde esti ca vi asa de rar acasa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Stau in Timisoara,dar mai trag cate o fuga acasa( :eek: ) daca e vreme buna, dar nu cred ca o sa-mi permita :D vremea drum asa lung....ehh mai vedem cine stie om avea iarna ca anul trecut.

Oricum mai merg eu pe la SM si sper sa ne vedem nu numai cu motoarele ci si la o :ok:

 

chiar....Daca aveti nevoie de ceva de aici din tm: casti, manusi, accesorii etc... va aduc cu cea mai mare placere, aici sunt cateva magazine moto si preturile sunt bunicele....

 

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau in Timisoara,dar mai trag cate o fuga acasa( :D ) daca e vreme buna, dar nu cred ca o sa-mi permita :( vremea drum asa lung....ehh mai vedem cine stie om avea iarna ca anul trecut.

Oricum mai merg eu pe la SM si sper sa ne vedem nu numai cu motoarele ci si la o :ok:

 

chiar....Daca aveti nevoie de ceva de aici din tm: casti, manusi, accesorii etc... va aduc cu cea mai mare placere, aici sunt cateva magazine moto si preturile sunt bunicele....

 

Asfalt uscat

Ok e de inteles ca nu e vorba de 10 km intre Timisoara si SM.

La o :eek: chiar si dou putem sa ne intalni....

Asfalt uscat

Barna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Busa asta e de-a voastra?

 

Semnalizari albe fata - spate, tobe Remus ovale, invelite in carbon, numar in lateral dreapta jos, rezervor imbracat in piele ?

Daca da, e din SM. Cunosc motocicleta bine, 3 luni a stat zilnic la 3 m de mine, in magazin. Este editie limitata, cu cadrul negru, are sistem automat de ungere a lantului, scarite din titan si altele.

 

post-8199-1200905601_thumb.jpg

 

Pentru cine e interesat, este de vanzare, informatii si datele de contact ale propritearului pe PM.

 

In SM, la capitolul vaci, mai sunt : inca o Busa, un Superblackbird, un ZZR 1400 si un ZZR 1100 (astea-s ambele ale aceleiasi persoane)

 

 

cred ca e a lui Dan dar nu-s sigur :blink:

 

Tu de unde te cunosti cu Dan ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Semnalizari albe fata - spate, tobe Remus ovale, invelite in carbon, numar in lateral dreapta jos, rezervor imbracat in piele ?

Daca da, e din SM. Cunosc motocicleta bine, 3 luni a stat zilnic la 3 m de mine, in magazin. Este editie limitata, cu cadrul negru, are sistem automat de ungere a lantului, scarite din titan si altele.

 

post-8199-1200905601_thumb.jpg

 

Pentru cine e interesat, este de vanzare, informatii si datele de contact ale propritearului pe PM.

 

In SM, la capitolul vaci, mai sunt : inca o Busa, un Superblackbird, un ZZR 1400 si un ZZR 1100 (astea-s ambele ale aceleiasi persoane)

Tu de unde te cunosti cu Dan ?

Hmmm ... ce informat esti Radu :laugh: Superba busa ! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...