Sari la conținut

Piese De Minsk 125


stefanmatryce
 Share

Postări Recomandate

Sal Eu am nevoie de magnetou (rotor +stator)pe 12v cam cit costa? Eu am un K-55 de 125 e pe 6v si vreau sa fac niste modificari. Astept raspuns. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pot procura piese de minsk originale mi le aduce un rus spuneti ce va doreste inima si vad dak va pot ajuta preturi dau la cerere;) :D :angry: :cheers: :eek:

 

 

 

piese de voshod modelul cu o toba nu are rusul ala, ca pe la noi nu se prea gasesc. m-ar interesa la un set un pretz informativ, ca as vrea sa am unul de rezerva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal Eu am nevoie de magnetou (rotor +stator)pe 12v cam cit costa? Eu am un K-55 de 125 e pe 6v si vreau sa fac niste modificari. Astept raspuns. :eek:

 

ohooo....sa traiesti ombreee :D ce te-am prins :moto: tot nu ai rezolvat aprinderea aia?daca need help, stii unde sunt :cheers: :moto: :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miercuri merg si ma intalnesc cu el..... dar un pret informativ e de 120 ron (pentru magnetou)

 

 

aduce si piese de voshod numai zi ce piese ti-ar trebui ca nu stau acuma sa scriu toate preturile pe forum si asa nu le stiu pe toate (si nici nu ma prea pricep la voshod)

:cheers:

Editat de stefanmatryce
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salut....ma intereseaza sabotii pt frana fata , la minsk... cat ma costa si cat dureaza pana ii primesc?

mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...