Sari la conținut

Caut Platou Cu Platini


B.B.
 Share

Postări Recomandate

Caut, daca aveti cumva platou cu platini pentru Jawa TS 350. Nu conteaza in ce stare este, e pentru un prieten, o cumpara pe loc. Multumesc.

Astept.

aide ba n-are nimeni? e disperat omu'!!! :cheers: :scratch:

daca nu o aprindere electronica functionala...

el are una electronica da-i merge numai pentru un cilindru... ce naiba are? se poate repara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Cati crezi ca au vazut topicul tau in 3 ore? Ar trebui sa ai putzintica rabdare...

 

2. Ce aprindere electronica are "omu"? Pe bicilindru exista si posibilitatea sa puna doua aprinderi, una pentru fiecare bobina. De dacie sunt 30 RON/buc.

 

3. Am vazut ca mai treci prin Vitan, atunci ar trebui sa-l fi cunoscut pe Hutanu Ioan, care face aprinderi electronice cu 35 RON. Poate fi gasit si la tel: 6864945/0724630663

Poate va mai da si niste sfaturi.

 

etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Cati crezi ca au vazut topicul tau in 3 ore? Ar trebui sa ai putzintica rabdare...

 

2. Ce aprindere electronica are "omu"? Pe bicilindru exista si posibilitatea sa puna doua aprinderi, una pentru fiecare bobina. De dacie sunt 30 RON/buc.

 

3. Am vazut ca mai treci prin Vitan, atunci ar trebui sa-l fi cunoscut pe Hutanu Ioan, care face aprinderi electronice cu 35 RON. Poate fi gasit si la tel: 6864945/0724630663

Poate va mai da si niste sfaturi.

 

etc.

multumesc.

 

are platou cu senzor magnetic pe volanta.. si un modul electronic capsulat... nu stiu de ce e.. si doua bobine de inductie.

ori senzorul nu merge calumea, ori montajul..

el nu are rabdare sa o faca pe asta electronica, vrea cu platini, normala... dar daca se poate face asta cumva, eu cred ca este mai buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...