Sari la conținut

Propunere


Dixi
 Share

Postări Recomandate

Mi-a venit ideea sa facem aici un topic cu echipamente si accesorii numai pentru comunisti.Am observat o chestie,in topicurile "Totul despre echipamente de protectie" comunistii sunt in inferioritate...si multi cred ca ar dorii sa fie un topic de genul asta,numai al nostru.Ce ziceti?Las la aprecierea voastra si a administratorilor.

 

PS:ideea mi-a venit in timp ce imi cautam si eu o geaca si nu am gasit nimic de acest gen.Parerea mea este ca ar fi bine sa avem asa ceva.

 

 

 

 

Numai bine! :scratch:

Editat de mixi_dixi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai... ce echipament de protectie vrei? la comuniste pt ca au o linie clasica este potrivit echipamentul de protectie/echipare specific cruiserelor... geci& pantaloni de piele negri cu protectii incorporate ( http://www.ridegear.com/rg/cat/Cruiser_Jackets.html ) si cizme (tot negre :cheers:)

 

oricum... orice echipament de protectie e mai bun decat nimic... asadar... protejati'va ! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vestimentatie pt comuniste?nu stiu daca gasesti magazine pt asa ceva...merg niste gegi si pant old school, ochelari de pilot, casti nazi, questii dastea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca omu se referea la un topic in care utilizatorii forumului sa vanda echipament pentru cei cu comuniste.

 

 

Exact!La vestimentatie ma refeream si eu,dar nu m-am exprimat cum trebuie,scuze.. :scratch: Ma gandeam ca astfel,poate ne putem procura si noi mai usor cele necesare,si nu neaparat noi,pot fi SH,nu-i nici o problema.

@MR.ORL nu ma refer la magazine,ci la un topic unde putem vinde unul celuilalt,poate cineva nu mai are nevoie de un lucru sau poate vrea sa-l schimbe.. :cheers:

On-Topic:are cineva vreo geaca de vanzare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

geaca de piele, 56 de cm distanta intre cusaturile umerilor (nu stiu numarul ei de marime si am dat marimea asta aproximativa :cheers: ). mie la 1.75 si 80 de kile imi e cam mare :scratch: . piele nezgariata, ne-agatata si nepatata + captuseala super ok. 65 roni :blbl:

 

 

post-5125-1171463885_thumb.jpgpost-5125-1171463892_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

geaca de piele, 56 de cm distanta intre cusaturile umerilor (nu stiu numarul ei de marime si am dat marimea asta aproximativa :blbl: ). mie la 1.75 si 80 de kile imi e cam mare :scratch: . piele nezgariata, ne-agatata si nepatata + captuseala super ok. 65 roni :)

post-5125-1171463885_thumb.jpgpost-5125-1171463892_thumb.jpg

 

 

:cheers: e super ieftina, buna idee a avut cel care a deschis top-icul. Eu deocamdata o sa incerc sa port jeans pe motor, daca fac otita :) ...imi iau piele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

geaca de piele, 56 de cm distanta intre cusaturile umerilor (nu stiu numarul ei de marime si am dat marimea asta aproximativa :) ). mie la 1.75 si 80 de kile imi e cam mare :blbl: . piele nezgariata, ne-agatata si nepatata + captuseala super ok. 65 roni :)

post-5125-1171463885_thumb.jpgpost-5125-1171463892_thumb.jpg

 

 

Cand o pot proba? :scratch: :cheers:

 

Daca este buna de mine,fara nici o indoiala,o iau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geaca din poze a fost purtata de cateva ori, primita cadou din State.

Piele groasa, 2 buzunare pe interior, captuseala calduroasa. Marime medie , 45cm intre umeri. Scrie XL, dar este o marime americana :scratch: , practic nu are cum sa fie XL. Estimez ca ar fi buna pentru o persoana de 1.70, se poate incerca oricand. Am pus anuntul si la "fete motocicliste" fiindca o astfel de geaca este unisex.

Prietenei mele ii este mare mie imi este mica...

Pret nenegociabil 150 RON.

YM: pera_aleko

0726177092

post-4291-1171492122_thumb.jpg

post-4291-1171492141_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai vezi si tu daca ti se potriveste asta: mie imi e mica, dar am aproape 100kile :scratch: .

Asta de la harciogu imi vine mie bine, poate e chiar un pic larga. Fata de cea pe care o vind, e mult mai subtire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot topicul l'ai deschis pt ca vrei TU geaca?... funny... puteai sa scrii mai putin: cumpar geaca de piele sh.

:cheers: :hurt: :D

 

 

Nu l-am deschis pentru mine neaparat sa stii!Luand exemplul meu,care cautam si eu o geaca de piele,nu am gasit mai nimic pe nicaieri...si m-am gandit ca poate mai sunt si altii in situatia mea...si sunt sigur de asta!

Acest topic l-am deschis special pentru comunisti,unde se poate cumpara/vinde vestimentatie pentru cei in situatia mea,care nu am gasit pe nicaieri.... :) si daca nu a postat nimeni pana acum,crezi ca l-am facut special pentru o amarata de geaca?Cum ai zis si tu,puteam face un topic de genul "cumpar geaca piele" si rezolvam problema prietene... :ok: dar cum ti-am mai spus,m-am gandit si la ceilalti comunisti.

 

Daca este o idee rea,rog adminii sa stearga topicul sa nu mai aiba nea'harciogul unde comenta. :lol:

Numai bine nea' harciogule! :scratch:

 

pai vezi si tu daca ti se potriveste asta: mie imi e mica, dar am aproape 100kile :blbl: .

Asta de la harciogu imi vine mie bine, poate e chiar un pic larga. Fata de cea pe care o vind, e mult mai subtire.

 

 

Mercy frumos,dar nu cred ca este buna de mine,am 1,88m si 91kg. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a venit ideea sa facem aici un topic cu echipamente si accesorii numai pentru comunisti.Am observat o chestie,in topicurile "Totul despre echipamente de protectie" comunistii sunt in inferioritate...si multi cred ca ar dorii sa fie un topic de genul asta,numai al nostru.Ce ziceti?Las la aprecierea voastra si a administratorilor.

 

PS:ideea mi-a venit in timp ce imi cautam si eu o geaca si nu am gasit nimic de acest gen.Parerea mea este ca ar fi bine sa avem asa ceva.

Numai bine! :scratch:

:blbl: pai comunistii au fackut ce au vrut ,facem si noi,ca doar de aceea e coltul comunistelor,

vindem :D ,cumparam :lol: ,donam :) ,punem poze cu motoarele noastre :) ,ne sfadim :hurt:

ne inpacam :cheers: ,intrun cuvant facem ce vrem :ok: .

vand piston mz es 175 cota 4 adica 58,97 aproape nou.(adica lam folosit o luna si lam scos ca mia fost mila )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand piston mz es 175 cota 4 adica 58,97 aproape nou.(adica lam folosit o luna si lam scos ca mia fost mila )

lakopeter

pistonu' ala e cu boltz de 16 sau de 18? ...cu 16 m-ar interesa.

Editat de calin_cz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand piston mz es 175 cota 4 adica 58,97 aproape nou.(adica lam folosit o luna si lam scos ca mia fost mila )

lakopeter

pistonu' ala e cu boltz de 16 sau de 18? ...cu 16 m-ar interesa.

pistoanele de MZ au bolturi de 18,pt cz nu este bun pt ca este si mai scund,decat

cel de cz. cu vreo 2 mm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu,daca are cineva,pantaloni de piele.Tin sa mentionez ca sunt destul de mare..am 1,88m,deci caut ceva pe masura :rose: Nu conteaza starea lor,dar sa ma tina si pe mine macar vara asta :rose:

 

 

Multumesc! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...