Sari la conținut

Grupul "chooperistilor" De Cursa Lunga


Seven
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 200
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Se circula, dar relativ prost...

E un pic nashpa in Piata Eroilor, dar apoi merge destul de rezonabil, daca faci abstractie de mizeria bucuresteana de zi cu zi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu in special agreez viteza legala - daca vrei sa alergi e posibil sa nu mergi cu grupul potrivit

 

 

Easy ... am fata de ghost rider ? :baldy: Si eu sunt legal, ai vazut ce motor am ? :banana:

Poate vin si eu o data cu voi, daca nu sunteti prea multi sau ... exclusivisti. Maine nu pot, dar data viitoare ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, din pacate cam tarziu am ajuns sa citesc topicul asta.

 

Data viitoare cand se mai lasa de o plimbare, contati si pe mine.

 

Cristi - 0726 333 888

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Easy ... am fata de ghost rider ? :baldy: Si eu sunt legal, ai vazut ce motor am ? :banana:

Poate vin si eu o data cu voi, daca nu sunteti prea multi sau ... exclusivisti. Maine nu pot, dar data viitoare ...

 

:ok: nu suntem nici multi si nici exclusivisti asa ca ce zici de maine duminica 3 Martie - deocamdata nu stiu destinatia dar mai e pana maine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) nu suntem nici multi si nici exclusivisti asa ca ce zici de maine duminica 3 Martie - deocamdata nu stiu destinatia dar mai e pana maine

Tin sa te anunt ca maine (duminica) este 4 martie si mai suntem un grup care ne intalnim la ora 10 dimineata la arc, daca vreti sa veniti cu noi.

O seara placuta :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa vad si eu Intruderul, daca ieshitzi azi pe undeva dati un semn

 

 

am vazut anuntul

 

deci in jur de 15 milioane...

 

modelul nu il cunosc - pe google ce am vazut e ca ar arata ca minskul - dar sigur ma insel

 

 

ma interesaza o motocicleta care sa mearga - in jur de 10 milioane (salariul meu pe 2 luni). imi trebuie o moto asa pentru mine, fara impresii si fara alte dealea - desi ma atrag choperele si cred ca o sa ma bag dator in banca daca nu gasesc ceva ieftin si frumos

 

trimite te rog un email pe

 

chegewara@persoanl.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut parte de o vreme foarte buna, veliko tarnovo nu cred ca mai are nevoie de prezentare este un orasel foarte frumos - merita sa petreci cateva zile acolo

 

au fost 3 motoare:

Dragstar

Intruder

Shadow

 

4 persoane:

Robert cu sotia

Olga

si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Las' ca "o descos" eu pe Olga... :bounce: Eu tre' sa-mi scot nenorocire de C.I.,ca mi-a expirat buletinul...si cu asta stiu ca nu merge sa ies din tara...Next time,I'm in! Intre timp,fac si motoru' sa traga bine!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Georgica propune o excursie Veliko cu cazare sambata seara pe 17 martie.

E ca un fel de antrenament pentru Grecia?

 

daca e cald eu merg sigur, sunt multe de vazut pentru un dus-intors nu se merita.

 

va poop!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK,

 

17, 18 martie 2007 weekend la Veliko Tarnovo

 

Sambata plecare din Bucuresti 17 martie ora 9 de la Podul Jilava si duminica 18 martie plecare din Veliko pe la ora 16.

 

Aceasta excursie reprezinta un antrenament pentru Grecia (urmatoarea destinatie a grupului).

 

Cazarea se face cu rezervarea hotelului sau pensiunii in cursul saptamanii viitoare.

 

Vizitare Veliko Tarnovo si imprejurimi - Buget aproximativ 100 Euro de persoana.

 

Detalii despre cazare la inceputul saptamanii viitoare.

 

Viteza de croaziera = viteza legala (daca vreti sa depasiti recorduri nu suntem grupul potrivit pentru voi)

 

Lista cu inscrieri:

 

florin_zzr

faneman

seven

andrei (plescoi)

 

va asteptam numai daca sunteti siguri ca puteti veni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca datele alea mi-ar placea si mie...ma intorc in tara pana atunci, mai vorbim..

 

SEVEN : Am rezolvat la Louis cu genuncherele, poti schimba si pad-ul dar ai nevoie de bonul original..

 

PLESCOI : Astia n-au plescoi... Vrei ceva? Ochelari, etc? Zi-mi pana duminica aseara cel tarziu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea frate dar n-am timp sa ma uit si nici nu stiu nemteste, ia-mi si mie o pereche de ochelari din aia cum am vorbit, mai mari si nichelati, las la aprecierea ta, sa nu fie foarte expensive, si neaparat un combinezon de ploaie, poti sa-l probezi pe tine ca suntem aproape la fel de statura si de volum.

 

multumin frumos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PLESCOI : ochelari de care vrei pana la urma. Din aia cum erau ai mei sau vrei din cei mari, care se pun peste casca? Combinezon incerc, te sun sa-ti zic cum e....Cred ca luni dimineata ajung din nou pe acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...