Sari la conținut

Grupul "chooperistilor" De Cursa Lunga


Seven
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 200
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

PLESCOI : ochelari de care vrei pana la urma. Din aia cum erau ai mei sau vrei din cei mari, care se pun peste casca? Combinezon incerc, te sun sa-ti zic cum e....Cred ca luni dimineata ajung din nou pe acolo...

 

 

din aia mari care se pun peste casca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta este raspunsul pe care l-am primit referitor la cazarea pe weekendul viitor in Veliko Tarnovo - vedeti si voi ce parere aveti de preturi si locatie

 

"Hello,

yes we are available that weekend. For more information please visit www.nomadshostel.com.

For group we can give you 10% discount from the price. If you have any questions don't hesitate to ask.

Fedio and Maria

Nomads Hostel"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- rezervarea o facem numai daca sunteti hotarati

- daca este posibil sa nu puteti merge (vreme, probleme famile, etc) este de preferat sa nu rezervati - nu sunt sigur dar cred ca putem face rezervarea pana JOI dupa amiaza

- altfel putem cauta hotel cand ajungem acolo si daca nu gasim ne intoarcem in aceeasi zi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

The price below are per person, per night

Private room ............................................. 25 Leva / 13 Euro Mixed dorm (www.nomadshostel.com)

mai multe detalii in site

 

Olga mi-a spus ca se poate gasi cazare si cu 7 Euro insa eu nu merg neaparat pentru preturi mici mi-ar placea sa gasesc o cazare intr-o pensiune care are curte ceva dragut

 

de mers in grup se pare ca este mai dificil pt ca avem programe diferite

 

cred ca varianta cea mai buna avand in vedere ca nu este sezon este sa ajungem acolo pe la ora 12 (asta inseamna plecare la orele 8-9) si acolo cautam cazare - daca gasim ceva care sa ne placa ramanem peste noapte daca nu pe la 16 - 17 putem sa ne intoarcem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti,pot sa va imprumut 4 statii de emisie-receptie,sa puteti vorbi intre voi(mai ales acolo...) .De luna viitoare,sper sa am si laringofoane,pentru ele,sa la putem folosi IN MERS,PE MOTOR.

Eu inca nu am reusit s-o duc pe maica-mea la politie,ca sa zica "da,fi-miu sta la adresa din buletin..." ,ca asa zice legea la noi,:crack: :wave: si sa pot sa-mi iau si eu C.I.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as prefera sa plecam sambata dimineata. Mers de voie,cazare la Velico Tarnovo, vizitat tot ce merita si intoarcerea duminica.M-am cam saturat de alergatura fara rost. Am si eu 2 statii. Bat cam3-5 Km afara,functie de relief si 1 Km in oras.Sant pe faza, astept noutati. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as prefera sa plecam sambata dimineata. Mers de voie,cazare la Velico Tarnovo, vizitat tot ce merita si intoarcerea duminica.M-am cam saturat de alergatura fara rost. Am si eu 2 statii. Bat cam3-5 Km afara,functie de relief si 1 Km in oras.Sant pe faza, astept noutati. :crack:

 

de acord, sambata dimineata, merg sigur, ramane de vazut daca rezervam de joi camerele sau cautam o pensiune cand ajungem acolo ca tot vizitam orasul si imprejurimile

 

refacem lista pentru sambata

 

1) bogdan_harea

2) george_seven

3)

4)

5)

etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: din pacate trebuie sa renunt in acest weekend la distante mari pt ca am fost la ORL-ist si mi-a spus ca am Laringita acuta si de azi am trecut pe medicamente - (ma inscriu la urmatorul drum) sper sa aveti timp frumos si sa puteti merge unde vreti voi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate si sa te faci bine, i-ti doresc. Prea multi amatori de plecare vad ca nu sant. Amanam excursia cu o saptamana, daca nu se formeaza totusi un mic grup. Eu sant disponibil si in wikeend-ul asta si in cel viitor. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Ieri am reusit sa-mi iau Intruder-ul mult visat. Daca acceptati si un incepator in grupul vostru, as vrea sa particip si eu la plimbarea din weekend-ul 24-25 :crack: . Carnet am din octombrie anul trecut, iar pana acum n-am mers decat ocazional cu motocicleta unui prieten.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan mersi mult pt urari

 

in weekendul 24-25 eu sunt "obligat" sa merg in teambuilding - probabil voi iesi in weekndul urmator 17-18 dar pe distante scurte si foarte scurte max 60 km la o pizza si o bere fara alcool :crack:

 

Greek si eu sunt inca incepator (4 luni - 4000 km) asa ca esti binevenit

 

si sa stapanesti sanatos intruderul probabil Andrei (Plescoi) o sa fie incantat sa mergi cu noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seven, am rezolvat cu genuncherele, baiatul era tare bucuros...

 

grek : eu ca si tine, permis de un an, circa 5000 km, deci welcome to the club..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Edi, fa o propunere repede pentru maine, ceva apropape 50, 100 km

eu sunt cam lipsit de idei

Vulcanii i-am vazut, si e plicticos drumul pana la Buzau, de Rousse sa nu mai aud, ar ramane drumul spre Alexandria, e o carciumioara spalatica aproape de Alexandria, drumul belea....alceva nu imi mai vine in cap

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi frumos Edi, sper sa nu le testeze duritatea niciodata, eu ma simt mult mai in siguranta de cand le port pe ale mele, sunt foarte practice pentru drumuri scurte

 

apropo de ce spunea Andrei, la Slanic poate sa fie una din destinatii, eu nu am vizitat locatia am auzit doar ca este interesanta cred ca sunt cam 100 km, e un pic cam mult pt mine dar o sa incerc sa imi protejez gatul cat mai bine, o veste buna e ca in weekend sunt temperaturi de 20 de grade

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi frumos Edi, sper sa nu le testeze duritatea niciodata, eu ma simt mult mai in siguranta de cand le port pe ale mele, sunt foarte practice pentru drumuri scurte

 

apropo de ce spunea Andrei, la Slanic poate sa fie una din destinatii, eu nu am vizitat locatia am auzit doar ca este interesanta cred ca sunt cam 100 km, e un pic cam mult pt mine dar o sa incerc sa imi protejez gatul cat mai bine, o veste buna e ca in weekend sunt temperaturi de 20 de grade

 

Daca te referi la Slanic Prahova si vroiai sa vizitezi salina.... nu se poate in we, este inchis, sau cel putin anul trecut prin toamna asa era.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Edi, fa o propunere repede pentru maine, ceva apropape 50, 100 km

eu sunt cam lipsit de idei

Vulcanii i-am vazut, si e plicticos drumul pana la Buzau, de Rousse sa nu mai aud, ar ramane drumul spre Alexandria, e o carciumioara spalatica aproape de Alexandria, drumul belea....alceva nu imi mai vine in cap

 

 

Salut, cand te gandesti sa mergi spre alexandruia ? Un drum o este si spre vidrarul...l-am facut de curand;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa mai iesim. vad ca deja vajaie vantul ca la balamuc...

Incercam maine ceva, daca nu se f _ _ e vremea de tot? Joi plec la C-ta, asa ca nu prea pot. In week end ne mutam in birou nou, o sa fie funny. Poate duminica sa incercam ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da un semn cand e totul sigur, eu oricum sunt cu motorul asa ca mergem

 

de maine se pare ca o sa ploua si o sa o cam tina asa cateva zile inclusiv in weekend

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...