Sari la conținut

Escapada De Uichiend


mocanupompiliu
 Share

Postări Recomandate

salut o iesire duminica buc ,macin,doritori plecare 9 fix sint aproximativ 450km dus intors loc de intilnire agip colentina nu vreau plingaciosi ci baieti hotariti care la urma sa spuna fericiti am facuto si pe asta garantat traseul e superb lam facut de mai multe ori dar singur in grup e mai placut sa nu veniti ca ploua ninge etc cu stima si respect Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la BR vremea a fost super azi ....soare etc.....pe la ce ora preconizati ca ajungeti aci ?sa stiu poate iesim si noi cu voi la o mica plimbarica ,ca daca e va asteptam la intrare in oras sau la bac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut o iesire duminica buc ,macin,doritori plecare 9 fix sint aproximativ 450km dus intors loc de intilnire agip colentina nu vreau plingaciosi ci baieti hotariti care la urma sa spuna fericiti am facuto si pe asta garantat traseul e superb lam facut de mai multe ori dar singur in grup e mai placut sa nu veniti ca ploua ninge etc cu stima si respect Pompi

 

 

 

salut baieti si multumesc celor ceau intrat pe forum si au fost interesati de iesire cea depins de mine am facut dar timpul na tinut cu noi o so facem we urmator sint dispus sa merg oriunde va doresc tot binele din lume sa fiti iubiti cu stima Pompiliu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai aveti grija ca a nins azi dimineata de sa pus cat unghia asa

nu cred totusi ca pe asfalt sa pus dar.....eu v-am anuntat :banana:

 

 

 

salut multumesc frumos pentru imformatie si aici ninge deci renuntam asa a fost sa fie si fratele meu mia confirmat ca la galati ninge osa fie altadata Pompiliu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut multumesc frumos pentru imformatie si aici ninge deci renuntam asa a fost sa fie si fratele meu mia confirmat ca la galati ninge osa fie altadata Pompiliu

ok pe altadata ..abia astept.....bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...