Sari la conținut

Motocicletele Din Oltenia


BlakAngel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 356
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cam racoare...astazi mai mult a stat

Cam racoare .. bine zis ,dar vantu doboara tot ... nu si pe mine :) azi mai toata ziua ma plimbai ,observai mai multi colegi in trafic .. poate din cauza soarelui care se oglindea foarte putin in asfalt ,oricum la ce vant fu .. nu imi placu deloc plimbarea ,in rest ,inca mai exersez la primul wheelie vreau sa-l imbunatatesc :D) Ceva recomandari in privinta acestei probleme ?

Editat de Digweed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cel putin stau rezervat cand este vorba de giumbuslucuri de astea, nu le am cu asa ceva

Ma faci de ras :D) la ce giubuslucuri ? "wheelie" ? e usor ca buna ziua .. da si aici tre sa ai ceva reflexe ,ca risti enorm de mult :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

risca-te tu cu atzele alea la wheelie sa vezi ce te aduna astia de pe jos cand o exploda :)

ai dreptate ,de maine ma si apuc sa ii schimb cauciucul spate si fata :D "daca explodeaza ala de spate la 120kmh ce se intampla ? " Da stai linistit .. ca explodeaza si ala nou la fel desi sunt mai putine sanse la el .. cunosc cazuri in care a fost nou si a explodat ..Eu sincer il cam verific la umflare sa nu aibe deformari .. "galci"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

risca-te tu cu atzele alea la wheelie sa vezi ce te aduna astia de pe jos cand o exploda :)

ai dreptate ,de maine ma si apuc sa ii schimb cauciucul spate si fata :D "daca explodeaza ala de spate la 120kmh ce se intampla ? " Da stai linistit .. ca explodeaza si ala nou la fel desi sunt mai putine sanse la el .. cunosc cazuri in care a fost nou si a explodat ..Eu sincer il cam verific la umflare sa nu aibe deformari .. "galci"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chestii din astea faceam prin '98-99 cand am luat biscuitu si aveam genunchii raniti pe fiecare seara, dar dupa ce am avut contact cu solul la viteza mare si am zacut 5 min fara sa fiu constient am lasat-o mai moale ( asta era in vara lui '02) si "alergam" pe IJ :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chestii din astea faceam prin '98-99 cand am luat biscuitu si aveam genunchii raniti pe fiecare seara, dar dupa ce am avut contact cu solul la viteza mare si am zacut 5 min fara sa fiu constient am lasat-o mai moale ( asta era in vara lui '02) si "alergam" pe IJ :)

 

 

tu aveai genunchi beliti de la altceva :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Salut,

 

Alin ...Incepator...Craiova...Honda mea:

 

200812260054wx8.jpg

 

PS: accept orice sfat din partea voastra,si sper sa auzim numai de bine!

Sa te bucuri de ea sanatos !.Daca nu ma insel, te cunosc . Tu ai cumva echipament uvex ? combinezon casca ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa te bucuri de ea sanatos !.Daca nu ma insel, te cunosc . Tu ai cumva echipament uvex ? combinezon casca ?

 

Nu ne cunoastem(inca).Sunt nou man,acum imi caut si eu echipament.

 

Nu mai vine odata primavara asta... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu...si eu

Wau .. bravo bora ,grija mare cu ea ,si sa o stapanesti sanatos !! :crack:)

 

Nu ne cunoastem(inca).Sunt nou man,acum imi caut si eu echipament.

 

Nu mai vine odata primavara asta... :lol:

pai sa vina mai rpd :crack: oricum eu cred ca o sa mai dureze o luna juma sau 2 maxim .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A plouat cumva aseara?! Ca era asfaltul foarte alunecos la 8 jumate de dimineata :yikes:

Get use to it ! asa e dimineata in anotimpul asta . Dimineata cea mai friguroasa impreuna cu noaptea ,apoi ziua in amiaza mare daca mai poti sa mergi cat de cat normal cu moto ... eu zic ca ziua de marti spre exemplu a fost numai buna :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...