Sari la conținut

Motocicletele Din Oltenia


BlakAngel
 Share

Postări Recomandate

Da Fulguletz. Cei de la Oltenia Bikers si doi noi veniti eu(suzuki freewind) si Nicu (intruder 800 negru).

Plimbarea a fost super. Cu masa de prinz la Slatina. Am trecut sambata nu duminica.

de sambata nush :kiss:

eu duminica m-am intalnit cu un grup mare care venea dinspre slatina pe la 3.

maine o sa am si eu motoru!!! sper ca nu mai plouaaaaaa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 356
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cred ca e mai corect asa. :blink:

 

 

domne.....te-am vazut! sii stii unde(daca erai tu) pe strada ana-ipatescu,aceea ce da in benzinaria pentromV de la biserica ungureni.....acum mult timp........

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domne.....te-am vazut! sii stii unde(daca erai tu) pe strada ana-ipatescu,aceea ce da in benzinaria pentromV de la biserica ungureni.....acum mult timp........

 

Numai bine!

 

De regula de acolo alimentez. Daca ma mai vezi da-mi un semn. Bem un suc sau o bere. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De regula de acolo alimentez. Daca ma mai vezi da-mi un semn. Bem un suc sau o bere. :D

 

 

 

 

Fara alcool mere ptr. amandoi! :D

 

Numai bine man!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca apar cat mai multe motociclete in craiova dar ma intristeaza RAU ca cei care le 'chiloteaza' nu sunt motociclisti;

am vazut n fara casca (nu mai vb de echipament); ciori cu gsx model 2006-2007 cate 2 normal ca fara casti, ca doar cine ii mai vede;

pe cativa i-am mai intrebat unde le sunt castile ca sa mi se raspunda: NU NE TREBUIE noua CASTI !!!

pacat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prostia si incultura romaneasca de ghertoi(ce ai maa...uite me MOTOR am ,cine mai e ca mine????) duce la incredere in propriile forte..si de acolo nu te mai uiti ce ai/ce nu ai ...e bine ca ai MOTORR,si se uite"gajishile" dupa tine....

 

acesti "oameni" despre care vorbea @theos,reprezinta masa populatiei noastre,tarani prosti si AGRAMATI!

nici eu nu am carnet(catg A) dar am casca,si am si costum,merg pe off-road si din cand in cand mai scot si pe asfalt(la tara nu e nimeni...si daca ar fii eu imi asum riscul) dar port tot timpul(aproape tot timpul) CASCA si MANUSILE!

Asta este...nu pot sta o zii fara sa dau o pedala la' jupiter sau la planeta...(am virusul de la tata)

 

Numai bine!

Editat de Mihai_J4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu am carnet(catg A) dar am casca,si am si costum,merg pe off-road si din cand in cand mai scot si pe asfalt(la tara nu e nimeni...si daca ar fii eu imi asum riscul) dar port tot timpul(aproape tot timpul) CASCA si MANUSILE!

Asta este...nu pot sta o zii fara sa dau o pedala la' jupiter sau la planeta...(am virusul de la tata)

 

Numai bine!

 

Ideal ar fi sa iti iei permis, sa te poti bucura de plimbarile cu motocicleta.

Cat despre ghertoii de care vorbeai, oricat ne-am raci gura explicandu-le ca protectia este un element esential al unui motociclist, nu are rost. Sunt pagini intregi despre asa ceva dar le citesc numai cei ce stiu ce inseamna motociclismul.

 

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu am carnet(catg A) dar am casca,si am si costum,merg pe off-road si din cand in cand mai scot si pe asfalt(la tara nu e nimeni...si daca ar fii eu imi asum riscul) dar port tot timpul(aproape tot timpul) CASCA si MANUSILE!

Asta este...nu pot sta o zii fara sa dau o pedala la' jupiter sau la planeta...(am virusul de la tata)

 

Numai bine!

 

 

Ideal ar fi sa iti iei permis, sa te poti bucura de plimbarile cu motocicleta.

Cat despre ghertoii de care vorbeai, oricat ne-am raci gura explicandu-le ca protectia este un element esential al unui motociclist, nu are rost. Sunt pagini intregi despre asa ceva dar le citesc numai cei ce stiu ce inseamna motociclismul.

 

Respect!

 

 

 

Mai am de asteptat...inca putin! :D

 

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

miercuri seara am vazut pe cineva impingea o yamaha 500 (virago - cred) galbena pe la ceas (valea vlaicii). a doua zi dimineatza am venit la serviciu si.... yamaha pe trotuar. este a unuia dintre noi de pe aici ? a avut necazuri ?

nu am putut opri deoarece nu eram cu masina mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

miercuri seara am vazut pe cineva impingea o yamaha 500 (virago - cred) galbena pe la ceas (valea vlaicii). a doua zi dimineatza am venit la serviciu si.... yamaha pe trotuar. este a unuia dintre noi de pe aici ? a avut necazuri ?

nu am putut opri deoarece nu eram cu masina mea

sigur joi de dimineatza nu ai vazut cbrica mea parcata la ceas? :D ca pe acolo isi duce veacu cand sunt la munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

bicious!!! te prinsa ploaia si pe tine tati? ca si eu sunt cu troti si ce vreme e afaraaaa :)((

sper sa nu aluneci prin namoalele alea, ca doar ce trecui cu masina pe stradutza aia si era jale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi m-am intalnit cu 2 englezoi din londra la un semafor, si mergeau la drum lung!! ce m-a impresionat fata de alte grupuri de bikeri straini e ca unul era pe un kw ninja destul de maricel, cre`ca de 600, si avea o gramada de bagaj pe el :)

ete ca se pot face si ture lungi pe vitezana, bravo lor..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...