Sari la conținut

Turul Tzarii In Februarie 1700km Primul Tur Al Romaniei Anul Asta


solo
 Share

Postări Recomandate

super tare calatoria asta a ta, e de apreciat ca ai mai avut si forta sa faci si poze, nu ti-au inghetat mainile?, nu a inghetat aparatul?

nu aveam nici incalzire la mane :banana: nu au inghetzat...si aparatul era un sony dsc s40 ...rezistent la socuri si temperaturi extreme

post-6919-1172774455_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare de tot! Pe mine nici 100 km pe -2 grade m-au rebegit dar vad ca Solo are ardere interna cu randament maxim. Poze si texte care iti dau fiori. Keep up the good work Solo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

FELICITARI!!!!!!!!!

Frumos si plin de adrenalina...cred ca asta v-a ajutat sa mergeti in astfel de conditii,daca mi-ati fi povestit as fi zis ca fabulati,dar vazand pozele.....felicitarii aveti grija de voi si de motoare(v-au ajutat la nevoie) :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai da omu cu motoru...dar ca voi....fara cuvinte...bravo....asa ceva cam rar o sa mai vedem ....

multa bafta...

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene voi nu sunteti intregi la cap.Oricum.felicitari.Cred ca se poate conta pe voi la orice calatorie.bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

Turu' romaniei reloaded? poate te imbatam si nu te mai trezesti in timp util sa te apuci si anul asta de nebuni :)

:lol: pai am planuri mai mari...sa merg pana in germania la intalnirea de la munchen "elephantrophen"... de pe 22-26....dar sa vad cum stau cu banii :wink:

 

--- Mesaj completat în 12 Feb 2008 18:51 -------------

Turu' romaniei reloaded? poate te imbatam si nu te mai trezesti in timp util sa te apuci si anul asta de nebuni :lol:

:lol: pai am planuri mai mari...sa merg pana in germania la intalnirea de la munchen "elephantrophen"... de pe 22-26....dar sa vad cum stau cu banii :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
am plecat la intalnirea de la cincis /index.php?showtopic=80345 cu o parte din gasca Seth...si nu m am mai putut oprii...pozele vorbesc de la sine de la hunedoara la bucuresti cu demostene si cristina....la mare frumos si cald..

...dar pana cand...pana la roman de acolo zapada si viscol cat incape ....: :crack: 150km de mers cu lantzuri pe roata....pacat ca am fost singur sa ma bucur de distractie

 

acest tur al romaniei il dedic tuturor motociclistilor care dintr un motiv sau altul acum tzin pasul cu noi pe 3 rotzi (sa nu uitam ca trebuie sa i ajutam sa le acordam sprijinul nostru)

 

Demostene tata cum ai reusit sa mergi cu cauciucurile alea pe ghiata aia fara sa te tavalesti? :crack: Bravo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...