Sari la conținut

2004 Kawa Mean Streak 1600 Sau Suzuki Marauder?


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

Am vandut BMW-ul. Vreau un cruiser frumos. Imi plac astea. Ce sa iau? Cea verde e Kawa. Difera doar aripa spate. Mie parca asta imi place mai mult. Or fi mai bune ca Yamaha Drag Star? In orice caz motocicleta e Kawa dar se fabrica sub ambele brand-uri. Alte idei in circa 10,000 CIP?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu au prea mare legatura una cu alta in afara de faptul ca sunt choppere.Plus ca Meanstreak-ul e de 1500 iar cel mai mare Marauder e de 800.E adevarat ca Marauder-ul are un motor foarte nervos derivat dintr-unul din motoarele de viteza de la Suzuki dar nu stiu care.Daca vrei totusi sa le compari incearca aici..http://www.motorbikes.be/en/compare/3516/2752/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu au prea mare legatura una cu alta in afara de faptul ca sunt choppere.Plus ca Meanstreak-ul e de 1500 iar cel mai mare Marauder e de 800.E adevarat ca Marauder-ul are un motor foarte nervos derivat dintr-unul din motoarele de viteza de la Suzuki dar nu stiu care.Daca vrei totusi sa le compari incearca aici..http://www.motorbikes.be/en/compare/3516/2752/

tu vorbesti de cele vechi. e aceeasi motocicleta facuta in cooperare de suzuki si kawasaki cu motor kawa. ma refer la cele din foto adica modelul 2004. motorul e de 1600. vezi aici:

http://www.motorcyclecruiser.com/newsandup.../2004SuzVZ1600/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Eu ti-as recomanda Honda VTX1800 la 11.350 CIP-ul. Cred ca e mai tare ca toate si are si cardan parca.

stiu e tare dar cica vibreaza iar astea nu, au motorul montat pe cauciuc. nu-mi plac nici cum arata. as fi luat warrior daca era pe cardan. o fi o prostie dar nu-mi place cureaua aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok ,my bad.Dar daca am retinut eu bine Kawa se va vinde din sept 2004 prin State iar de Suzi nu se stie.Credeam ca vrei acuma repede.Si daca vrei sa te hotarasti intre astea doua care sunt practic identice eu zic sa mergi pe traditia Kawasaki mai bine decit pe inovatia Suzuki.Parerea mea.BTW,am vazut un warrior pe strada in Bucuresti si mi s-a parut al naibii de mic ca bicicleta.din nou,parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok ,my bad.Dar daca am retinut eu bine Kawa se va vinde din sept 2004 prin State iar de Suzi nu se stie.Credeam ca vrei acuma repede.Si daca vrei sa te hotarasti intre astea doua care sunt practic identice eu zic sa mergi pe traditia Kawasaki mai bine decit pe inovatia Suzuki.Parerea mea.BTW,am vazut un warrior pe strada in Bucuresti si mi s-a parut al naibii de mic ca bicicleta.din nou,parerea mea.

daca scrii in alte limbi scrie corect. nu e adevarat, se vind din stoc si in sua si in eu. da, warrior e mica, m-am urcat pe ea. cele 2 sunt aceeasi, nu e diferenta decit putin estetic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga net,te rog sa ma corectezi tu,daca am gresit ceva .Si daca te deranjeaza comentariile mele ,doar spune si nu o sa te mai deranjez.Oricum se pare ca esti hotarit si atunci noi geaba mai vorbim.Cel putin eu.La revedere dom` profesor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@alex_400: Nu mai fi si tu asa sensibil. Colegul net e putin derutat poate pentru ca nu a mai avut chopper/cruiser si poate e putin excitat de idee. Si eu am fost, pina mi-am luat motorul. Hai sa-l ajutam daca vreti, ok? :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...