Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iesirea de ieri a fost super.

Traseul a fost Baia Mare-Sapanta (la cimitirul vesel) cu intoarcere pe la Cavnic. Viteza 100 km/h (cu reprize scurte de 130-140). Salutari la Fabian si prietena lui (din Baiut)cu care ne-am cunoscut pe drum si am mers impreuna pe tot parcursul.

Azi pe la ora 15 daca nu mergeti la lociorlit ce ziceti de o iesire? Traseul il stabilim.......de preferat fara mesteacan pt cateva saptamani de acum incolo ca devine cam monoton.

Sarbatori faine in continuare :lol:

sal

 

ce treseu e azi?.....mesteacan???? :blbl: :moto: :moto: :)

 

vand gs500 detalii pentru cei interesati aici:http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-suzuki-gs%20500-din-1997-96582.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca il folosesti si tu cum trebuie ( adica sa citesti mai mult decat ultimul reply) o sa vezi ca si iesirea de ieri s-o anuntat (la pag 67 ).

La urmatoarea iesire sa fci schimb de telefoane cu cativa motoristi si o sa fii anuntat si prin sms.

Bafta si drum de gabor free sa ai ! :moto: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai avut cumva un RS ? Pe care l`ai luat din Zalau parca . ?

NU SCRIE CLAR OMU CA ARE UN KAWA ZZR de 600 ? :) sau simti lipsa sa mai faci un post ? [sincer :moto:]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU SCRIE CLAR OMU CA ARE UN KAWA ZZR de 600 ? :) sau simti lipsa sa mai faci un post ? [sincer :moto:]

 

Bah om esti si tu sa mor io , l`am intrebat daca a avut nu daca ARE . Uita`te de 2 ori daca esti obosit sau nu vezi bine si dupa aia comenteaza da ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah om esti si tu sa mor io , l`am intrebat daca a avut nu daca ARE . Uita`te de 2 ori daca esti obosit sau nu vezi bine si dupa aia comenteaza da ?

Ai avut cumva un RS ? Pe care l`ai luat din Zalau parca . ? Asta inseamna a avut un RS ? Apoi nu stii nici sa intrebi copile si nu sari in sus ca obosit si altele, nu merita sa ne certam pe forum :moto: sau i-ar ti-ai lasat contul deschis la scoala si a postat altcineva ? :moto: numai da posturi, ai ceva imi spui pe privat :) Omul scrie clar ca are un ZZR, daca avea un RS ar fi adaugat ca are un RS si astfel de intrebari poti pune si pe PM . Bafta

Editat de Furian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai avut cumva un RS ? Pe care l`ai luat din Zalau parca . ? Asta inseamna a avut un RS ? Apoi nu stii nici sa intrebi copile si nu sari in sus ca obosit si altele, nu merita sa ne certam pe forum :moto: sau i-ar ti-ai lasat contul deschis la scoala si a postat altcineva ? :moto: numai da posturi, ai ceva imi spui pe privat :) Omul scrie clar ca are un ZZR, daca avea un RS ar fi adaugat ca are un RS si astfel de intrebari poti pune si pe PM . Bafta

 

Nu , aia in seamna ce mai face vecinusau , sau ce inseamna . Taci din gura , si vezi`ti de treaba ta , tu mare motociclist cu Honda CPI esti ala mai in masura sa comentezi . RS`ul a fost vandut , daca tot esti curios

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu , aia in seamna ce mai face vecinusau , sau ce inseamna . Taci din gura , si vezi`ti de treaba ta , tu mare motociclist cu Honda CPI esti ala mai in masura sa comentezi . RS`ul a fost vandut , daca tot esti curios

Nu mey`, eu nu is motociclist, eu sunt biciclist si citesc mult despre motociclete. Imi place sa ii vad pe toti putoii care isi iau RS-uri ca dau sfaturi si isi umfla muschii pe forum:ok: ei conduc de o viata si sunt motociclisti adevarati.

Editat de Furian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In nici un caz mesteacan...ca si mor deja numai cand aud de mesteacan. :blbl:

Anul acesta se va tine cupa motoarelor de un detz si un sfert pe portiunea Recea-Mesteacan, deci trebuie antrenament :)

PS: Maine sunt sanse de 90% sa motoresc :moto: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Special pentru revenirea ta...iesim la o tura maine. Asa ca sa vezi ce de treaba suntem..in ca ca nu ai stiut. :)

:moto: ma gandeam eu ca altfel maine ati fi stat toti in casa :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu , aia in seamna ce mai face vecinusau , sau ce inseamna . Taci din gura , si vezi`ti de treaba ta , tu mare motociclist cu Honda CPI esti ala mai in masura sa comentezi . RS`ul a fost vandut , daca tot esti curios

 

Tu sa-ti vezi de treaba si nu te lua de alti. PLimbate cu RS-ul si dupa ce iei o gura de aer vi si ne dai un post care sa ne de-a pe spate. Okay` ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...