Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

seriosssss

maine daca i vreme buna iesim ?

Se pare ca este vreme cat de cat buna...incotro?

:D

 

unde vezi motoristi?.....:laugh:......zi-mi si mie ca io nu ii vad....:laugh:)

Poi...pe la beute, chefuri...noh, shti si tu... :laugh: :lol:

 

Cu mintile destul de aburite... :kiss: :P

 

attachment=346112:P1070425__Large_.JPG]

 

post-5937-1215327631_thumb.jpg

post-5937-1215327574_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca este vreme cat de cat buna...incotro?

:D

 

 

Poi...pe la beute, chefuri...noh, shti si tu... :P :lol:

 

Cu mintile destul de aburite... :kiss: :laugh:

 

attachment=346112:P1070425__Large_.JPG]

 

post-5937-1215327631_thumb.jpg

tanar posesor de motor puternic,caut prietena(de preferinta blonda) cu rezervor mare,soc electronic si injectie......prietena este pentru acei motoristi care isi lasa "iubitele" mai mult timp in garaj si ei beau ca niste porci pana li se ineaca "carburatoarele" :laugh: :laugh: :laugh: ......sanatate maxima si cat mai multe chefuri....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum nu sunt motoristi ma george ???? :laugh:

ba uratule auzi la el ... da noi ce suntem aci ??? gusteri ????

 

( mihai )

pai noi.....toti..inclusiv eu....suntem niste gargautze pe motoare....care cand prind ocazie se petrec pana cad in cap... :lol: :D :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai noi.....toti..inclusiv eu....suntem niste gargautze pe motoare....care cand prind ocazie se petrec pana cad in cap... :laugh: :D :kiss:

 

 

Apoi este un sambure de adevar si in chestia asta. :lol:

 

Noah....nu vrea sa vina nimeni la gratar?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a fost rece apa dupa ploile alea? :lol: :laugh:

Nope...a fast caldutza... :P :kiss:

 

In schimb COCSO...doar pentru cei care-l shtiu...a fost cam nashpa pe Gutinu'... :laugh:

post-5937-1215369449_thumb.jpg

Curbele astea, cam dauneaza ... :D

post-5937-1215369496_thumb.jpg

 

Bafta... :laugh:

Editat de raulciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici la izvoare no fo rau :P)

 

 

ca sa vedeti ca o fo super!!!!!!!!!

Apropo da kacsa asta are un noroc frate mai rar asa ceva :D da sper ca no fo pata de oloi si amu :laugh:)

 

 

noah

hahaha.....la izvoare o fo bine.....:laugh:....sa traiasca nea` bucatar.... :kiss: :lol: ..si omul cu voia buna istvan....:laugh:......kacsa ii perseverent..atata se baga in santuri si da motoru de pamant pana nu o sa mai vrea motoru sa cada... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai tuh linistit ca altu in locul lui era deja ghipsat demult da stii ce cred eu???? ca vreo 20 de maimute se roaga pt el sa nu pateasca ceva ca nu a mai fi cine sa le plinbe cu motoru

maimutzele alea...cred ca platesc slujbe la biserica si fac matanii......apoi le-oi plimba io,ma sacrific... :lol: :D :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

scuze ca ma bag la sectiunea voastra insa am tare nevoie de o piesa la scuter, un capac la podea (dimensiuni : 17,5 cm lungime pe 12 cm latime)

Magazinul care aduce piesa este SC NOGAL S.R.L. BAIA MARE, BD.REPUBLICII NR.20 .

Daca ar avea cineva chef/timp sa mearga la acel magazin sa o cumpere ( costa aprox 20 lei ) si apoi voi veni eu in Baia Mare sau o trimite prin curier/posta as fi foarte recunoscator.

Multumesc, Bogdan .

post-27971-1215380554_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci va impusc....si pe Raul si pe Mihai....Numai in poze din astea tampite ma puteti prinde.

Oricum.....lumea stie ca-s draguta. :D Dar ne-am distrat oricum super tare..si la Izvoare si la Iojib. Cat despre Kacsa.....il iubeste Gutinu foarte mult.

 

 

P.S: Am sa va vanez sa va prind in pozitii nasoale in poze. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

scuze ca ma bag la sectiunea voastra insa am tare nevoie de o piesa la scuter, un capac la podea (dimensiuni : 17,5 cm lungime pe 12 cm latime)

Magazinul care aduce piesa este SC NOGAL S.R.L. BAIA MARE, BD.REPUBLICII NR.20 .

Daca ar avea cineva chef/timp sa mearga la acel magazin sa o cumpere ( costa aprox 20 lei ) si apoi voi veni eu in Baia Mare sau o trimite prin curier/posta as fi foarte recunoscator.

Multumesc, Bogdan .

Sal, trimite, te rog, mai multe detalii, ce scuter, sau stiu eu ce-mi trebuie ca sa ma duc acolo, hai ca te rezolv eu...

 

nici la izvoare no fo rau :lol:)

 

 

ca sa vedeti ca o fo super!!!!!!!!!

Apropo da kacsa asta are un noroc frate mai rar asa ceva :laugh: da sper ca no fo pata de oloi si amu :lol:)

 

 

noah

Mah, sincer am tot cautat oloiu :lol: :P ...dar noh, fara... :lol:

 

Deci va impusc....si pe Raul si pe Mihai....Numai in poze din astea tampite ma puteti prinde.

Oricum.....lumea stie ca-s draguta. :lol: Dar ne-am distrat oricum super tare..si la Izvoare si la Iojib. Cat despre Kacsa.....il iubeste Gutinu foarte mult.

 

 

P.S: Am sa va vanez sa va prind in pozitii nasoale in poze. :laugh:

Mai am poze cu tine... :kiss: ...apropo, inca ashtept... :D laditza cu bericica... :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci va impusc....si pe Raul si pe Mihai....Numai in poze din astea tampite ma puteti prinde.

Oricum.....lumea stie ca-s draguta. :blbl: Dar ne-am distrat oricum super tare..si la Izvoare si la Iojib. Cat despre Kacsa.....il iubeste Gutinu foarte mult.

 

 

P.S: Am sa va vanez sa va prind in pozitii nasoale in poze. :burnout:

 

Mihai si Raul sunteti cam naspa .... Nu stiti ca nu e voie sa publicati poze cu minori dezbracati .... pedofili mici ce sunteti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihai si Raul sunteti cam naspa .... Nu stiti ca nu e voie sa publicati poze cu minori dezbracati .... pedofili mici ce sunteti :cheers:

La mine nu e asa dezbracata...(in cele pe care le-am postat :unsure: )

 

Dar tu, voieur-ule, ce te utzi dupa poze cu minori? :D

 

Dar ma tot intreb, mai merge wakasaki-ul :burnout: ala, ca nu l-am mai vazut pe strazi... :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut! Sunt mai nou aici in baia mare (repatriat de la cluj). Vad ca sunt oameni faini pe aici pe forum. Ce vreau eu sa intreb ii daca mergeti la o scalda pe undeva azi, ca m-as baga si eu. Ii numa bine afara, soare, si din cate am vazut, maine ploua....asa ca nu-i de ratat ocazia. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...