Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

:grinbandit: Apoi...sincer a cam plouat zilnic in ultima saptamana, dar nu-i stres.

Maine daca is peste 10 grade mergem la o motoreala?? Una din ultimele sanse de a ne imprastia sezonul asta :blink:

 

o pluat poate la voi in cartier.....acolo unde ii plin de ploaie si vreme naspa....in restu orasului o fost momente de motorit...dar daca voi ziceti.......asa o fi...cativa o motoirt cand voi va plangeati ca ii vreme naspa............:D

 

Cum zici u si apoi mancam ... :)

 

mda...zise spiderman si mai trase un post pe forum......in loc sa scoa abestia din garaj si saii dea fum,....:D

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

o pluat poate la voi in cartier..........in loc sa scoa abestia din garaj si saii dea fum,....

dik cerbu' :grinbandit: ... poi mai rossi noi am motorit :) cand inca tu nu erai trezit din betzia de la revelion :D ...pe 3 ianuarie... la -5 grade afara ... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dik cerbu' :grinbandit: ... poi mai rossi noi am motorit :) cand inca tu nu erai trezit din betzia de la revelion :D ...pe 3 ianuarie... la -5 grade afara ... :blink:

 

haha....mda.....hai sa ne laudam.....era vorba de saptamana asta....deci.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a cam terminat , e frig ... castile se aburesc , uleiu in telescoape e gros ca naiba si suspensiile tari si rigide , gumele nu se incalzesc si fuge de poponeata pe curbe ... cam asta a fost anu asta .

 

mah eminescu mic ce esti.....:)......nu s-o terminat nimic..sau pt tine ii gata?ai bagat motoru la iernat?... :blink: :grinbandit: ....or mai fi destule zile de motorit...ca doar si anu trecut am motorit pana in decembrie....:D.....DAR....drept ii ca toate s-o modificat pe mobra de la frigu asta.....

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi ma " george cel aprig zis etalonu potentei etc ect , maria sa bla bla si alte tampenii de genu " , gumele nu se incalzesc la temperatura normala si is rigide , telelescoapele nu functioneaza corect , am intrat cu viteza un pic mai mare pe o curba si mi o fugit curu ca naiba , asa merge parca as avea suspensiile setate pe hard . nu zic ca nu mai e de motorit doar ca e de motorit aci un pic pe langa casa , distante mici pana in 100 km sa nu ne congelam si nu la vitezele din vara oricum .

 

ps: de cate ori vad un post de a tau imi tot aduc aminte de faza din ghilimele si mor de ras :grinbandit:)))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi ma " george cel aprig zis etalonu potentei etc ect , maria sa bla bla si alte tampenii de genu " , gumele nu se incalzesc la temperatura normala si is rigide , telelescoapele nu functioneaza corect , am intrat cu viteza un pic mai mare pe o curba si mi o fugit curu ca naiba , asa merge parca as avea suspensiile setate pe hard . nu zic ca nu mai e de motorit doar ca e de motorit aci un pic pe langa casa , distante mici pana in 100 km sa nu ne congelam si nu la vitezele din vara oricum .

 

ps: de cate ori vad un post de a tau imi tot aduc aminte de faza din ghilimele si mor de ras :grinbandit:)))))))

 

mda...sigur......se pare ca nu se mai poate glumi pe aici fara ca cineva sa sara cu vreo 2 vorbe spuse asa mai acid si mai cu rautate...dar in fine....haha.....si mersi de informatii...daca nu imi ziceai cum merge motoru cand ii frig muream prost......

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu i stres raul , imi da fum , asta asa e ... doar ca nu a specificat de ce face asta . da specific eu .... pt simplul motiv ca eu nu accelerez suficient pt ca eu nu vreau sa i dau fum . de ce as face asta ??? e mult mai distractiv sa ma amuz pe tema asta .

oricum cumparatia nu e catusi de putin corecta fiind o diferenta de 50 de cai intre motoare , o eventuala linuta pe bune nu ar demonstra nimic decat ca blade are pur si simplu mai multi cai ceea ce oricum se stie deja .

corect ar fi sa fie facut " testul " pe motoare identice .

da pana la urma conteaza ??? nu stiam ca facem raliu ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu i stres raul , imi da fum , asta asa e ... doar ca nu a specificat de ce face asta . da specific eu .... pt simplul motiv ca eu nu accelerez suficient pt ca eu nu vreau sa i dau fum . de ce as face asta ??? e mult mai distractiv sa ma amuz pe tema asta .

oricum cumparatia nu e catusi de putin corecta fiind o diferenta de 50 de cai intre motoare , o eventuala linuta pe bune nu ar demonstra nimic decat ca blade are pur si simplu mai multi cai ceea ce oricum se stie deja .

corect ar fi sa fie facut " testul " pe motoare identice .

da pana la urma conteaza ??? nu stiam ca facem raliu ...

 

maistro.......era o gluma...uite cine nu stie "acuma" de gluma......nu era de liniutza....daca asta s-o inteles,sanatate......dar din nou zic......in fine.....si apropo...daca iti dau fum,nu mai conteaza de ce...... :blink: :) :grinbandit:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...