Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Craciun fericit si un An nou plin de impliniri tuturor motociclistilor din MM si nu numai... :crack:

p.s: Mai bine ar fi pastele...ca s-ar putea motori deja. :crack:

 

Si tu sa ai un an nou cat mai fericit...si fara incidente... nisip...etc... :crack: :crack:

 

Las, ca dupa cum se joaca vremea cu noi, se va incalzi in curand... :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si tu sa ai un an nou cat mai fericit...si fara incidente... nisip...etc... :crack: :crack:

 

Las, ca dupa cum se joaca vremea cu noi, se va incalzi in curand... :crack: :)

 

mersi raul...apropo...ai uitat sa mentionezi pe langa nisip...si de cain :crack:

 

:crack:

 

--- Mesaj completat în 30 Dec 2007 13:33 -------------

Un an nou fericit sa aveti. Abia astept sa va vad in noul sezon :D :crack:

 

Un an nou fericit si tie. Si sper sa ne intalnim la inceputul sezonului..si nu numai. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu suntem bine la cap :crack: :crack: , noi motociclishtii( din Baia Mare cel putzin) aseara am ieshit cu motoarele toate peste 100 calutzi) sa ne dam prin orash la mai putin de -10° C :crack: , dar ne-am abtinut vitejeste si ne-am dus totzi cu a 5-a respectiv a 6-a ... cum trageam de gaz cum fugea funduletzul ... :crack: :crack: ... am sa pun mai deseara 3 poze facute cu telu' ... :crack:

 

A fost super ok... (dar totushi prea frig) :crack:

 

Numai bine,

Raul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto :crack: Si eu am incercat sa ma duc o plimbare la minus C in 24 decembrie dar am cazut :crack: voi sunteti mai experimentati sau mai norocosi :crack: Te asteptam cu pozele ! Sa vina primavara :crack: Asfalt curat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu suntem bine la cap :crack: :crack: , noi motociclishtii( din Baia Mare cel putzin) aseara am ieshit cu motoarele toate peste 100 calutzi) sa ne dam prin orash la mai putin de -10° C :crack: , dar ne-am abtinut vitejeste si ne-am dus totzi cu a 5-a respectiv a 6-a ... cum trageam de gaz cum fugea funduletzul ... :) :crack: ... am sa pun mai deseara 3 poze facute cu telu' ... :crack:

 

A fost super ok... (dar totushi prea frig) :crack:

 

Numai bine,

Raul

 

 

Super... eu am reusit sa fac doar 2 ture de cartier ca mi-a inghetat fundul pe motor ieri. Asteptam pozele :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop shi eu cu pozele... nu se vede mare lucru... da era Friggggg :lol:

Pana nu se mai incalzeshte doarme motoru'....

 

Hai numai bine, shi sta-tzi la caldurica ca e mai bine... :P :lol: :bigstar:

post-5937-1199571213_thumb.jpg

post-5937-1199571224_thumb.jpg

post-5937-1199571242_thumb.jpg

Editat de raulciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am si eu o intrebare daca stiti.

E cineva care sa spart acuma duminica si cica unul azi in 24.01.2008 daca ati auzit careva si stiti cine va rog sa ma anuntati si pe mine si daca se poate si circumstantele.

Azi niciunul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiti cam cand incepe sezonu? :rock: ....si cam unde merem prima zi?

Inca nu, dar am sa anuntz aici cand voi shti ceva...

.Numai bine,

Raul :friends:

 

--- Mesaj completat în 27 Jan 2008 18:22 -------------
Hai bre care mai avetzi poze... prospete :P sau mai vechi... ca se cam pune praful pe topicul asta ...

hai ca pun eu primul... :blbl:

post-5937-1201450386_thumb.jpg post-5937-1201450710_thumb.jpgpost-5937-1201450774_thumb.jpg --- modif. facuta recent

 

 

Shi poze de ansamblu...cu garaju' meu ... :friends:

post-5937-1201450726_thumb.jpgpost-5937-1201450812_thumb.jpgpost-5937-1201450787_thumb.jpg

 

Hai sa vedem cine :wink: va mai posta... :lol:

post-5937-1201450800_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba sa stiti ca saptamana trecuta miercuri sau joi o picat unul in Baia Mare pe langa banca Raiffeisen. Nu stiu daca il stiti pe ala cu CBR 600 RR din 2006 cred ca . Unul nou.Cica o picat cam in aceleasi circumstante cum o picat si Oti de la scoala de soferi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba sa stiti ca saptamana trecuta miercuri sau joi o picat unul in Baia Mare pe langa banca Raiffeisen. Nu stiu daca il stiti pe ala cu CBR 600 RR din 2006 cred ca . Unul nou.Cica o picat cam in aceleasi circumstante cum o picat si Oti de la scoala de soferi.

E la sectiunea accidente ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I: De ce exista atatea organizatii impotriva hainelor de blana si nici una impotriva hainelor de piele?

R: Pentru ca e mai simplu sa hartuiesti femeile bogate decat gastile de motociclisti!

Sal,

de cand ai motor... ca nu te-am vazut prin Baia Mare?

 

Raul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal,

de cand ai motor... ca nu te-am vazut prin Baia Mare?

 

Raul

 

Motorul il am din iulie 2007 dar nu am iesit prea mult prin oras. Nu-i bai, va veni si vremea frumoasa de iesit si poate am sa va cunosc si eu. Cand iesiti da-ti un semn :D ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...