Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

Am vb azi cu cineva cu Calin a zis ca maine la ora 11 sa ne intalnim in fata la Barbarosa se pleaca cu motoarele.Intradevar joi cand ne-am intalnit nu era sigur daca mergem cu motoarele sau cu masina

 

Da..asa e. Se merge cu motoarele. Intalnirea este la ora 11:00 la Barbarossa. Nu va faceti griji de transportul coroanelor. Trebuie sa le aduceti doar pana in centru vechi...ca de acolo avem unde sa le incarcam. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vreau sa multumesc motociclistilor veniti din SM precum si prietenului din CJ. Va multumesc! Am reusit sa-l conducem pe ultimul drum 70 de motoare. Raul...sa te odihnesti in pace!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva,a fost ceva accident mortal de motor,ieri pe gutinul?Am inteles de la cineva ca ar fi intrat ceva moto intr-un autobuz..e adevarat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saut

eu am auzit ca o cazut unul cu un scuter ieri,dar in Tautii de Sus.dar nimeni nu shtie nimik de accident pe Gutinul si eu sper sa fie doar un zvon.cred ca prea multi o platit anul asta,prea scump.

astept sa vad ce se ma aude.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tipul care povestea faza cica ar fi trecut cu masina pe langa accident si motorul o taiat autobuzu in doua, asa viteza avea..binenteles ca e o aberatie ce spunea el..dar ma gandeam ca ceva a vazut el acolo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tipul care povestea faza cica ar fi trecut cu masina pe langa accident si motorul o taiat autobuzu in doua, asa viteza avea..binenteles ca e o aberatie ce spunea el..dar ma gandeam ca ceva a vazut el acolo!

 

:( De-a lungul de-a latul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( si dupa ce a iesit pe la motor a pus roata din fata jos

 

 

Mai mai ce carcotasi ati devenit. Poate prietenul lui Misterio a exagerat putin....bine...putin mai mult...dar poate chiar a fost ceva accident. Acuma depinde...ca putea motocicleta aia sa fi fost ceva scuter.

Oricum nu am auzit sa fi ceva accident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De aia am intrbat eu inainte sa spun exact ce mi-a zis defectu ala :( Eram sigur ca e dus cu cercu..in fine bine ca nu sa intamplat nimic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am condus mobra prima oara de cand am cazut :(

Multumesc maestre Cristy :(

si...nici un tractor pe drum? Sau ai lasat-o pe Ondi acasa si nu ai avut cine sa-ti traga frana de mana :lol: ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si...nici un tractor pe drum? Sau ai lasat-o pe Ondi acasa si nu ai avut cine sa-ti traga frana de mana :( ??

 

 

Mai Bogdi...vezi ca, Cristi era pasager....asa ca nu se pune nicicum problema de frana de mana. Si e adevarat ca pana la Suior nu a fost nici un tractor pe drum. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Bogdi...vezi ca, Cristi era pasager....asa ca nu se pune nicicum problema de frana de mana. Si e adevarat ca pana la Suior nu a fost nici un tractor pe drum. :lol:

Mnda....scoate-te scoate-te :( Ce-i zice acuma.... :( :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ora la care am mers noi s-au impartit demult pijamalele in baia sprie :(

 

 

Ce rai sunteti de buna dimineata. La ora aia oamenii normali dorm. :lol:

Vasile.. ne-a fost frica sa te mai sunam la 9 seara.. ca poate statea dupa aia nevasta in baia sprie cu pusca asteptandu-ne. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce rai sunteti de buna dimineata. La ora aia oamenii normali dorm. :)

Vasile.. ne-a fost frica sa te mai sunam la 9 seara.. ca poate statea dupa aia nevasta in baia sprie cu pusca asteptandu-ne. :laugh:

SE MAI IESE ANUL ASTA....???????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...