Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

de mergea-ti cu o ora mai incolo veneam :lol:

 

nu mai intrati pe forum?

 

 

Ba da mai intram. Poate ai speriat lumea...si le-a fost frica sa mai scrie dupa tine. :ok:

 

Apropo....ce misto e seara cu motorul...cand sunt 3 grade afara....si ingheti pana ajungi in centru vechi. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da mai intram. Poate ai speriat lumea...si le-a fost frica sa mai scrie dupa tine. :ok:

 

Apropo....ce misto e seara cu motorul...cand sunt 3 grade afara....si ingheti pana ajungi in centru vechi. :P

snowmobile :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu imi anunt iesirea din scena pentru sezonu asta , trec pe 4 roti pana la primavara si pun hondita la somn sub plapuma .

cam asta a fost , deja is 5 grade afara si oricat ai vrea te congelezi .

distractie placuta in continuare la cei care mai iesiti , daca se merge la un gutin , un mic fript ceva vin si eu dar cu masina , fac cinste cu dusul bagajelor daca vreti :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desi pe nimeni nu va interesa.........subscriu si eu.......ca si mitza.....am spalat motorul,i-am curatat lantul,i-am dat cu spray,l-am pus in coltul garajului.....si pana la primavara...sa fim noi sanatosi,ca bolile vin.....sanatate si numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desi pe nimeni nu va interesa.........subscriu si eu.......ca si mitza.....am spalat motorul,i-am curatat lantul,i-am dat cu spray,l-am pus in coltul garajului.....si pana la primavara...sa fim noi sanatosi,ca bolile vin.....sanatate si numai bine!

 

 

Ce repede va dati batuti dragilor.....drept ii ca e cam frig afara...dar in timpul zilei parca parca e mai bine. Mai merge asa de cate o tura mica.

Daca nu...vom scoate snowboardurile de la praf.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri la 6:30 am ajuns acasa....eram numa cu niste blugi subtiri.....muream de frig.....mai ales cand am vazut termometru....arata 2 grade.....dar pe dimineata au fost - 3.5.....sa speram ca nu vine iarna.....cand mai mergeti sa ma chemati.....serustok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu imi anunt iesirea din scena pentru sezonu asta , trec pe 4 roti pana la primavara si pun hondita la somn sub plapuma .

cam asta a fost , deja is 5 grade afara si oricat ai vrea te congelezi .

distractie placuta in continuare la cei care mai iesiti , daca se merge la un gutin , un mic fript ceva vin si eu dar cu masina , fac cinste cu dusul bagajelor daca vreti :lol:

recunoaste ca doar 4 roti ai acum......... :ok: ...e la reparat hondita :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am 4 roti , honda e deja reparata multumita lui nenea zoicas , avea doar o mufa stricata si a inlocuit-o . asa ca ii terminam totusi revizie completa inainte de iernat .

super.........................atunci mai poti iesi cu ea...daca e cald

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super.........................atunci mai poti iesi cu ea...daca e cald

 

nu mai ies , eu spre deosebire de tine consider 3 grade afara ca fiind frig. cand eram mai tanar am iesit pana am facut reomatism si m-am tarat in 4 labe la buda ca n am fost instare sa merg pe 2 picioare asa ca iti doresc mult succes si tie daca vrei sa faci la fel , nici de penicilina nu mai am chef , m-au intepat destui ani cu ea , tot pe tema asta cu frigul .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cei care cauta un prof' de burnout....... :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=fNin0ATI6Zg

 

 

Shhht......in locul tau nu as zice nimic de burnout-uri. :P Hai sa ne amintim un pic tentativele tale de burnout din fata de la tipografie. Acela a fost un burnout spectaculos....cand ai ajuns deja in mijlocul intersectiei cu burnout-ul. Aia da.... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vine iarna bre.....ce ne facem?.....ne punem motoarele la vanzare? :D o dau cu 2200 de epuroi daca o vreti :P ....sau 10 lei daca vreti sa va pozati cu ea :lol:

 

 

Bucura-te daca primesti o guma Turbo pentru ea. Si daca vrei,...poti sa ne platesti pe noi sa iti facem poze.

 

 

 

 

P.S: L-ai intrebat pe Atti cum se da kilometrajul inapoi? :P Ca prea suspect arata motorul ala. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucura-te daca primesti o guma Turbo pentru ea. Si daca vrei,...poti sa ne platesti pe noi sa iti facem poze.

 

 

 

 

P.S: L-ai intrebat pe Atti cum se da kilometrajul inapoi? :P Ca prea suspect arata motorul ala. :ok:

cred ca l-o dat un pic inainte.....n-are numa kilometrii ce i-am facut eu dar ca sa nu zica nimeni ca ii nou s-o dat pana la 8200....bn ca acum are 9700.....deci motoru are 1500 la bord :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. In data de 22 noiembrie (sambata), clubul SpiderBikers organizeaza o iesire la Nyreghaza, unde se tine un concurs de trial. Se va sta de sambata pana duminica. Pretul unui bilet este de 1600 de forinti/zi, iar cazare am gasit la pretul de 8600 de forinti pt 2 persoane. Se merge cu masinile (sau saniuta ). Care se baga?

 

Bucura-te daca primesti o guma Turbo pentru ea. Si daca vrei,...poti sa ne platesti pe noi sa iti facem poze.

 

 

 

 

P.S: L-ai intrebat pe Atti cum se da kilometrajul inapoi? :P Ca prea suspect arata motorul ala. :lol:

Dar macar are rotile rotunde :ok: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. In data de 22 noiembrie (sambata), clubul SpiderBikers organizeaza o iesire la Nyreghaza, unde se tine un concurs de trial. Se va sta de sambata pana duminica. Pretul unui bilet este de 1600 de forinti/zi, iar cazare am gasit la pretul de 8600 de forinti pt 2 persoane. Se merge cu masinile (sau saniuta ). Care se baga?

 

 

Dar macar are rotile rotunde :ok: :D

:P Eu votez cu Bobo :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare noroc pe capul tau bobo nu de alta da bine ca ai in club pe cineva care parleste hungarian ca altfel ce ai face tu acolo?ar fi mai rau k la Petresti........

 

drum bun si distractie placuta va doresc

Cateva cuvinte de baza stiu si eu in ungureste, nu-i stres. Ma descurc cu ungureasca mea :drink:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva cuvinte de baza stiu si eu in ungureste, nu-i stres. Ma descurc cu ungureasca mea :drink:)

lasa mai BOBO , nu-i baga in seama pe totzi invidioshii .:moto:

io zik ca o sa ne distram la maxxx.asha ca ,aia care nu vor sa fie looseri pana la capat,bagatzi pe fok si hai la ungaria cu voi(adika cu NOI)

bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma frana adika cine nu mere cu voi e looser sa inteleg din ungureasca ta????

da cei cu voi nu va mai incapeti in piele .....daca sau infintat 2 cluburi in bm gata deja a aparut si invidia?????in loc sa ne ajutam deja a inceput conpetitia,stai linistit nu va agitati ca SPIDER BIKERS nu va intra in conpetitie cu nici un club din bm si nici din tara .bafta tuturor.

 

lasa mai BOBO , nu-i baga in seama pe totzi invidioshii .:drink:

io zik ca o sa ne distram la maxxx.asha ca ,aia care nu vor sa fie looseri pana la capat,bagatzi pe fok si hai la ungaria cu voi(adika cu NOI)

bafta.

zozo iao mai usor cu lumea,ca si asa au raca pe mat,deci dale pace daca vrei sai inviti invitai dar nui jignii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...