Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

man da sincer ce drac vrei sa faci treci la ceva mai mare si gen etz cz ural etc etc etc??????

nu ma, stai relax....dar imi sta in curte de 2-3 ani, si in afara de faptul ca am vopsit-o si am aranjat-o tzies nu i-am facut nimic, si mi-ar trebui un set in el, ca in rest ii OK

PS : n-o sa ma vezi prin oras cu din aia :lol:

mnoah da stie careva?....sau mai ramane ani buni pe aici?:laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Clubul Urban Moto organizeaza revelion in Tunisia 7 zile cu plecare pe 27 decembrie 250 euro de persoana cu taxe de aeroport cu tot demipensiune adica numa micudejun inclus hotel de 3 stele plecare din cluj cu avionul.Esential este k in statiune se pot inchiria (20 euro) pe zi motociclete enduro.Merita inchiriat si vizitat totul de pe moto.In cei 20 de euro se incluse casca si manusi cotiere si genunchiere.Daca vom fi mai multi de 8 persoane poate obtinem si o reducere la bilete da eu zic ca si asa e ieftin.In 250 de euro ai 7 nopti hotel 3 stele cazare cu mic dejun si avion dus intors taxe de aeroport.Este necesar pasaport viza se obtine pe aeroport la aterizare.Doritorii sa se anunte din timp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vb cu ivan daca vrei , i un amic de a meu rus care aduce cam tot ce vrei la capiturile astea . sa l sun ? da zi ce vrei mai exact ...

apropo , la el totu se negociaza pe baza de palinka ! , te prezinti la el cu cativa litrii si iti aduce si ak47 daca vrei , si capu lu Lenin , sau ce vrei tu .

de pus i simplu , o dupamasa libera si un garaj si se rezolva.

da intrebare : ce are setu in el ? nu mai ai compresie sau ce nu ti place mai exact la el ?

 

apropo , vezi de montat povesteste cu zoicas daca are chef de antichitati anu asta ...

Editat de white8snow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tacuti ati devenit in ultima vreme. S-a lasat iarna si peste calculatoare? nu numai peste motoare....

Parca vad ca se anunta o iarna luuunnnga si foarte plictisitoare. :laugh:

Apoi chiar asa tu Andreea ... dar totusi avand in vedere vremea ce a venit daca nu se merge la motorit macar mergem la un schi! Ce zicetzi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apoi chiar asa tu Andreea ... dar totusi avand in vedere vremea ce a venit daca nu se merge la motorit macar mergem la un schi! Ce zicetzi?

 

Ar fi o idee foarte buna...in weekend sa ne strangem si sa mergem undeva...la schi, snowboard...sau cine nu stie..cu punga la tras pe fund . :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

schiuri ieftine si bune nu stiti? stil carv...sau nuj cum se zice....din ala cu fata si spatele lat.....cam 160 cm....scrieti de stiti....si app cu tot cu clapari si bete

daca e ceva te anunt ca trebuie sa vina cineva din austria si daca aduce te anunt.....dar de care vrei noi sau mai vechi??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi o idee foarte buna...in weekend sa ne strangem si sa mergem undeva...la schi, snowboard...sau cine nu stie..cu punga la tras pe fund . :laugh:
si eu sunt amator de snowboard sau daca e vant snowkite ....am toate accesoriile.....!!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci hai sa ne intelegem si sa mergem......

 

Pai hai mergem sambata la cavnic...nu? Mie mi se pare ok. Trebuie sa vedem daca se anunta doritori. :D Ar fi fain sa mergem asa mai multi. Doritorii sa se anunte. Depinde care cum poate....asa stabilim si ora. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai hai mergem sambata la cavnic...nu? Mie mi se pare ok. Trebuie sa vedem daca se anunta doritori. :D Ar fi fain sa mergem asa mai multi. Doritorii sa se anunte. Depinde care cum poate....asa stabilim si ora. :laugh:

poi ar fi bine sa mergem cat mai de dimineatza ca dupamasa se strange multa lume si nu mai avem lok de parcare si nu se mai poate si skia bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e ceva te anunt ca trebuie sa vina cineva din austria si daca aduce te anunt.....dar de care vrei noi sau mai vechi??

alea noi is scumpe....vechi, dar in stare buna.....da oricum nu-i stres....sa-mi zici numa informativ

am schiuri blizzard dar m-is prea mari (185)...mai ales ca nu stiu sa schiez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alea noi is scumpe....vechi, dar in stare buna.....da oricum nu-i stres....sa-mi zici numa informativ

am schiuri blizzard dar m-is prea mari (185)...mai ales ca nu stiu sa schiez

ok sper sa pot sa iti zik in cateva zile ,,,,,si sa poti veni cu noi la ski

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok sper sa pot sa iti zik in cateva zile ,,,,,si sa poti veni cu noi la ski

ok....ca ma interesez si eu....faza e ca stiam sa merg acum vreo 2 ani drept,sau luand curba mica :D ....dar am f*tut 2 trante una dupa alta ca nu mi-am putut misca mana dreapta o saptamana......dar acum mi-am luat inima in dinti si vreau s-o iau mai in serios :P :huh: :laugh:

Editat de arnold;)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de nu-i zapada aluneca si iarba uda....deci nu-i stres

dar oricum sta undeva la 30cm....batatorita

 

Nu-i strees...ne descurcam noi..ca doar suntem motociclisti ce naiba.... :laugh:

 

Deci anunt oficial.....sambata mergem la Cavnic la distractie. Cine vine ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt un mare admirator al sporturilor de iarna. Tinand cont ca in toti acesti ani am invatat cu placa si merg cat se poate de perfect ( a aparut deja monotonia) de anul acesta am sa trec si eu la ski, ca is curios ce poate sa-mi rezerve aceasta noua provocare :laugh: Zilele astea o sa-mi caut clapari si bete, skiuri mi-a promis Gabitza :P Deci...ne vedem pe partie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt un mare admirator al sporturilor de iarna. Tinand cont ca in toti acesti ani am invatat cu placa si merg cat se poate de perfect ( a aparut deja monotonia) de anul acesta am sa trec si eu la ski, ca is curios ce poate sa-mi rezerve aceasta noua provocare :laugh: Zilele astea o sa-mi caut clapari si bete, skiuri mi-a promis Gabitza :huh: Deci...ne vedem pe partie :D

 

Ce ziceai Bobo de placa ;) ..... si cu schiurile perfect daca faci ca si anu trecut, adica sa le iei in spate si sa le cobori pe partie in loc sa te coboare ele pe tine...beeetooon :P

 

si eu sunt amator de snowboard sau daca e vant snowkite ....am toate accesoriile.....!!!!

 

Ce bine ca si eu tot placa am chiar daca nu ma stiu tare bine, da nu-i stres ca doar la vale toti coboram !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ziceai Bobo de placa :P ..... si cu schiurile perfect daca faci ca si anu trecut, adica sa le iei in spate si sa le cobori pe partie in loc sa te coboare ele pe tine...beeetooon :D

Bine tu Danila...detalii, detalii :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...