Sari la conținut

Am O Problema Cu Tobele La Dominator


Postări Recomandate

fostul proprietar a scos sitele din tobe si nu le mai are ... zgomotul nu ma supara dar o sa supere politia si ma lasa fara talon....ce pot sa fac .....are cineva site sau o schitza cum arata poate le fac .... sau tobe.....va multzumesc....

post-10265-1173077193_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi AICI cum se scot sitele. Sper sa iti fie de ajutor.

asta inseamna ca nu mai am alta posibilitate decat tobe noi...... :bounce: .....poate mai are cineva vreo idee sper

Editat de tzaca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta inseamna ca nu mai am alta posibilitate decat tobe noi...... :) .....poate mai are cineva vreo idee sper

:finger: pai cere la politzie sa ti inregistreze decibelii..../ / :finger: nu are ce sa ti faca politzia :drink: daca te deranjeaza pe tine... asta e problema :bounce: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa te jignesc, dar de ce te pisi contra vantului?!?

nu inteleg cu cine vb tu ???? :bounce:

eu am pus pe domi o singura toba arrow care suna foarte tare ....si nu m a oprit nimeni sa ma intrebe ce si cum...si daca vor sa mi confiste talonul...le arat ca toba este originala...si nu fabricata la mine in garaj.. :) :drink:

poti sa incerci sa pui niste sita de sarma(foarte deasa) ceva si o sa amortizeze sunetul.. uite te cum e facuta o toba si incearca si tu sa faci lafel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg cu cine vb tu ???? :bounce:

eu am pus pe domi o singura toba arrow care suna foarte tare ....si nu m a oprit nimeni sa ma intrebe ce si cum...si daca vor sa mi confiste talonul...le arat ca toba este originala...si nu fabricata la mine in garaj.. :) :drink:

poti sa incerci sa pui niste sita de sarma(foarte deasa) ceva si o sa amortizeze sunetul.. uite te cum e facuta o toba si incearca si tu sa faci lafel

 

 

Scuze, replyul meu era pt initiatorul topicului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:finger: pai cere la politzie sa ti inregistreze decibelii..../ / :kick: nu are ce sa ti faca politzia :ok: daca te deranjeaza pe tine... asta e problema :bounce: :finger:

de deranjat nu ma deranjaza.......care e treaba cu inregistrarea decibelilor??si pe unde se face in bucuresti??.....ma gindeam sa nu ma lase fara talon ,doua luni mi-a luat sa rezolv actele si nu mai am chief sa alerg iar de asta cautam tobe........ :) .......merci...... asfalt uscat :drink:

Editat de tzaca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...