Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

:) Stie careva daca sa deschis magazinu din bucuresti(Paulas Bikershop) :laugh:

 

am trecut eu pe acolo sapt trecuta si nici macar nu era amenajat era doar un spatiu abandonat (aparent) acum nu stiu daca a aparut ceva acolo :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am trecut miercuri pe la Popa Nan 30. Acolo e o frima de IT, si baietii mi-au spus ca magazinul moto se deschide "dupa 10 mai, langa cladire".

nu prea vad unde dar ma rog...om vedea.

Oricum, daca nu aveti drum prin zona nu mergeti pana acolo ca mereti degeaba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intervin mai rar pe aici dar de data asta ma simt nevoit.

Asa cum am mai spus , faptul ca unul sau altul facem pe moderatorii nu confera , zic eu , dreptul de a emite judecati in numele celorlalti. De aceea as dori sa va reamintesc ca vinerea este ziua de intalnire a celor care locuiesc in Titan (si nu numai) si care au chef sa vada alti oameni cu motoare , eventual sa stea de vorba cu acest prilej. Cei care de aici dezvolta alte relatii, de prietenie , etc , lucru frumos de altfel se pot anunta intre ei cand vin sau nu undeva ..de aceea , cu scuzele de rigoare am sa rectific putin postul de mai sus...

 

Atentie , cei din grupul Ravenitei...azi nu va mai intalniti! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceapa masii de vreme...Din pacate cred ca se anuleaza intalnirea de azi datorita vremii... :) :laugh:

Eu una zic pas...

 

nu spune hop pana nu sari parleazu :P ploaia sa oprit ,soarele vad ca incepe sa iasa asa usor usor si pana la 19:00 mai sunt 4 ore daca se mentine asa vremea io cred ca e bine :(

Editat de R4z0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu spune hop pana nu sari parleazu :laugh: ploaia sa oprit ,soarele vad ca incepe sa iasa asa usor usor si pana la 19:00 mai sunt 4 ore daca se mentine asa vremea io cred ca e bine :)

 

 

nu gasea alta scuza.....A GASIT ..vremea :P

 

vremea este super ptr moto , bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intervin mai rar pe aici dar de data asta ma simt nevoit.

Asa cum am mai spus , faptul ca unul sau altul facem pe moderatorii nu confera , zic eu , dreptul de a emite judecati in numele celorlalti. De aceea as dori sa va reamintesc ca vinerea este ziua de intalnire a celor care locuiesc in Titan (si nu numai) si care au chef sa vada alti oameni cu motoare , eventual sa stea de vorba cu acest prilej. Cei care de aici dezvolta alte relatii, de prietenie , etc , lucru frumos de altfel se pot anunta intre ei cand vin sau nu undeva ..de aceea , cu scuzele de rigoare am sa rectific putin postul de mai sus...

 

Atentie , cei din grupul Ravenitei...azi nu va mai intalniti! :laugh:

Imi cer scuze daca tu ai senzatia ca incerc sa fac pe moderatoare, intentia mea nu e asta, ci de a tine oarecum topicul viu si a le aminti mereu oamenilor ca ar fi frumos sa ne vedem, atragand astfel membri noi.

E a doua oara cand imi lasi impresia ca te deranjeaza ceva la mine, si daca e asa, te-as ruga astazi la intrunire sa imi spui.

Nu exista nici un grup al Ravenitzei daca iti faci griji, asa cum am spus era decizia mea, eu spuneam Pas, datorita ploii. Poate m-am exprimat gresit...

O zi buna!

 

nu gasea alta scuza.....A GASIT ..vremea :)

 

vremea este super ptr moto , bafta

Iar tu te bagi ca musca in lapte. Stii prea bine despre ce vorbesc.

 

In rest, fiti fara grija, am fost plecata acum cu motorul si am vazut ca au disparut norii si orice urma de ploaie, asa ca eu una vin.

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze daca tu ai senzatia ca incerc sa fac pe moderatoare, intentia mea nu e asta, ci de a tine oarecum topicul viu si a le aminti mereu oamenilor ca ar fi frumos sa ne vedem, atragand astfel membri noi.

E a doua oara cand imi lasi impresia ca te deranjeaza ceva la mine, si daca e asa, te-as ruga astazi la intrunire sa imi spui.

Nu exista nici un grup al Ravenitzei daca iti faci griji, asa cum am spus era decizia mea, eu spuneam Pas, datorita ploii. Poate m-am exprimat gresit...

O zi buna!

 

 

Apreciez sincer faptul ca ai bun simt , nu am nimic cu tine si cred ca faci o treaba buna tinand forumul cat de viu se poate . Am vrut doar sa imi reafirm obsesia veche de un an si ceva :laugh: ...si anume ca daca se va reusi stabilirea unui loc de intalnire pentru sect 3 unde sa se poata veni fara a cunoaste pe cineva ar fi un real castig pentru toti , iar de acolo fiecare este liber sa isi aleaga prieteni cati vrea fara ca un grup sa poata spune la un moment dat ..."noi suntem sect3, sau Titan "sau mai stiu eu ce. De anul trecut si pana acum am vazut pe unii care se rugau frumos sa vina si ei acolo la Titan (fara ca nimeni sa le ceara asta) ajungand sa spuna cu ilegitima mandrie ..."noi Cavaleria de Titan facem asa sau gandim asa"...(nu ma refer la tine , tu ai fost de la inceput)

 

In ceea ce priveste grupul Ravenitei , a fost o gluma putin rautacioasa, imi cer si eu scuze ...totusi ciudat ca despre cativa as fi jurat ca trebuie sa fie de acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil s-a creat aceasta impresie de grupul meu' ceea ce nu imi doresc, nu vreau sa am grup, vreau doar sa ma intalnesc cu voi si sa socializam/plimbam. Persoanele care crezi tu ca nu ar veni daca nu vin eu, sunt probabil membri noi care mi-au dat add pe mess si le-am dat informatii cu referire la intalnirile noastre si la membri, iar acum, cel putin pana se integreaza total, se simt mai ok/confortabil sa fiu si eu in preajma. La fel am fost si eu, de multe ori la inceput nu am venit la intrunire pt ca nu aveam permisul si nu vroiam sa ma bag ca musca in lapte, asa ca veneam numai cand aparea si Alexa, poate din timiditate sau cine stie....

Oricum, asa cum am spus daca nu incepe sa picure cu 10 min inainte sa ies, apar si eu...Sa ne vdm acolo. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

naspa razor :laugh: apropos are careva va rog sa ma ajute cu un spray d lant ? ca trebuie sa'l ung si al meu l-am pierdut..

 

Am eu spray,vin cu el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Sunt vasy (cerchino) si eu mai stau luna mai pe barajul dunarii dupa care... D-zeu stie. Am un gs 500 negru..

 

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...