Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si ca sa vezi ca sefa (off :yikes: ) nu va lasa la greu, va sterg si sudoarea chinurilor sa scoateti motorul! Nu ma intrebati cu ce...probabil cu mileul :yikes:

 

prajit sau crud?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

drajilor, ieo treb'e sa rup niscai uase d-ale vecinilor de cartier... :yikes: :kiss: mi-am gasit motoretele cu urme de talpi si noroi pe rezervoare si sei!!! :yikes: mortzii masii de treaba!!! :eek: :blink:

Foarte urat din partea lor...macar ai idee cine sunt?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

breh DKW'ule... ai incercat sa le bagi in benzinarie? poate fi mai sigur si stiu ca mai era cel putin un motor acolo...

in alta ordine de idei, si eu m'am trezit cu un motor mutat un pic mai incolo si cu altul cu husa taiata... incep sa intru la banuieli ca i'a apucat pe unii foamea de cand cu criza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Husa si eu mi-am gasit-o taiata, deci totusi cred ca e materialul si vantul de vina. Dar motorul nu a fost niciodata atins.

E important sa le avem si noi grija, o husa, un loc mai ferit, o vorba la vecini, nu stiu ce sa zic...

Mare atentie oricum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Husa si eu mi-am gasit-o taiata, deci totusi cred ca e materialul si vantul de vina. Dar motorul nu a fost niciodata atins.

E important sa le avem si noi grija, o husa, un loc mai ferit, o vorba la vecini, nu stiu ce sa zic...

Mare atentie oricum!

 

 

nu jtu cat ajuta locul ferit...daca e prea ferit de vazul lumii/vecinilor/tau nu-i bine, zic eu.

Oricum eu stau pe ganduri ce sa fac cu a mea, daca sa o mai bag in garaj sau sa o leg in fata blocului, nu de alta dar zilele astea trebe sa ma duc sa o externez pentru ca in sfarsit e gata.

A durat mult din cauza peselor ca au venit greu.

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu jtu cat ajuta locul ferit...daca e prea ferit de vazul lumii/vecinilor/tau nu-i bine, zic eu.

Oricum eu stau pe ganduri ce sa fac cu a mea, daca sa o mai bag in garaj sau sa o leg in fata blocului, nu de alta dar zilele astea trebe sa ma duc sa o externez pentru ca in sfarsit e gata.

A durat mult din cauza peselor ca au venit greu.

Abia astept sa te vad in sfarsit pe motor, ca de cand imi vorbesti de ea decat mi-am imaginat. Abia astept primavara si plimbari! :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abia astept sa te vad in sfarsit pe motor, ca de cand imi vorbesti de ea decat mi-am imaginat. Abia astept primavara si plimbari! :yikes:

 

 

si eu :kiss:

 

uite poza cu el si fostul propritar de la o intalnire de fz-risti :yikes:

 

INTALNIREFZ-risti020.jpg

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

misto,misto....dar mai intai tre sa il recuperam de la domnul clavi...

 

dap...vedem noi cand. eu abia astept sa il iau, el sa fac loc altuia mai bolnav. ca al meu nu mai are nimic acum...doar benzina sa ii mai pun :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...