Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Exista cineva care aduce piese pentru motociclete din Germania sau care stie cum pot da comanda modelul SACHS ROASTER.

vezi ca sunt oameni pe forum care se ocupa cu asta...intreaba si tu la piese sau descide un topic cu"caut...." bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei hei salut si va multumesc pentru urari. Sper sa ne bucuram impreuna de noul an/sezon fara NICI un incident de nici un fel.

 

Ca tot se propune o intalnire pentru o bere...dar ne tot codim... va fac eu o propunere concreta:

Hai sa ne vedem vineri seara ( ca sa ajunga si oamenii mai muncitori asa :crack: ) sa bem un suc/bere/vin/etc.

Din pacate eu nu prea sunt "iesit prin lume" asa ca nu stiu ce baruri sunt faine prin zona noastra. Dar parca erau ceva pe la Titan.

Eu as propune sa ne intalnim la locul "obisnuit" (chiar daca fara motoare) la ora 20 urmand sa vedem unde mergem pentru berica.

Daca cineva are o idee buna de locatie in zona metroului Titan, sa o scrie aici si ne intalnim direct acolo.

 

Ce ziceti?

 

Anjin

// Mi-a soptit o pasarica o veste faina... s-ar putea sa faca cineva cinste.... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei hei salut si va multumesc pentru urari. Sper sa ne bucuram impreuna de noul an/sezon fara NICI un incident de nici un fel.

 

Ca tot se propune o intalnire pentru o bere...dar ne tot codim... va fac eu o propunere concreta:

Hai sa ne vedem vineri seara ( ca sa ajunga si oamenii mai muncitori asa :blink: ) sa bem un suc/bere/vin/etc.

Din pacate eu nu prea sunt "iesit prin lume" asa ca nu stiu ce baruri sunt faine prin zona noastra. Dar parca erau ceva pe la Titan.

Eu as propune sa ne intalnim la locul "obisnuit" (chiar daca fara motoare) la ora 20 urmand sa vedem unde mergem pentru berica.

Daca cineva are o idee buna de locatie in zona metroului Titan, sa o scrie aici si ne intalnim direct acolo.

 

Ce ziceti?

 

Anjin

// Mi-a soptit o pasarica o veste faina... s-ar putea sa faca cineva cinste.... :)

 

 

lasa-ma sa ghicesc. tu faci cinste :crack: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

scuze de offtopic...

a gasit cineva in zona titan un caine.... daca il recunoaste cineva...

 

mail primit..

" :crack:

Gasit cutu Husky (sau malamut) in zona Titan.

 

E foarte bland, foarte cuminte, si are cei mai frumosi ochi albastri din

lume.

 

Nu stim la ce nume raspunde.

 

Daca aflati ceva de stapanii lui va rog sa ma contactati:

 

Raluca Oancea

 

tel: 0723765489 "

 

 

 

Va multumesc.

 

PS: Poate avem noroc sa-i gasim parintii

 

pentru ca este foarte trist.

 

post-39447-1233754890_thumb.jpgpost-39447-1233754900_thumb.jpgpost-39447-1233754908_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu in general ma duc la "o terasa" din diham, ultima pe dreapta inspre semafor.

Eu unul o frecventez destul de des, e destul de OK, muzica placuta (nu manele) are si separeu la etaj unde nu te deranjeaza nimeni, acum depinde si de gusturile voastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...