Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

PENTU POSESORII DE ABONAMENTE VODAFONE CU VECHIME MAI MARE DE 2ANI: Vodafone are o oferta(ascunsa) si anume: Pentru 10,12 Euro(TVA inlus) beneficiati de 1000 min si 1000 sms in retea, la orice ora si 110 min in alte retele. Pentru 5,95 Euro(TVA inclus) beneficiati de 500 min si 500 sms in retea, la orice ora si 60 min nationale! Trebuie sa sunati la *222 si sa vorbiti cu un operator! OFERTA NU ESTE AFISATA NICAIERI, pe mine m-a invatat cineva sa ma cert cu ei, asa ca va transmit si voua!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu. Chiar au ofertele, eu mi-am schimbat aonamentul vechi cu cel de 10,12. Ideea e ca trebuie luati la sigur, altfel incearca sa te abureasca ca nu, ca de unde stii si alte chestii...

 

si pt asta trebuie sa prelungesti contratul ceva?

Da, pe inca 2 ani! Dar nu m-a deranjat asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ca se prelungeste contractul cu 2 ani, indiferent de abonament! Daca suni la ei afli cel mai sigur, poate nu am inteles eu bine perioadele, dar sigur se prelungeste!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si oringiu are oferte d-astea ascunse, da' nu tre' sa et certi cu ei, e de ajuns sa

le zic ca stii de existenta lor... si in plus 1000 min sunt la ei sub 10 eur :angryfire:

 

Per total imi place mai mult oringiu. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alooo..copchiii...care e mai de pana in 26 ani sa isi faca in Grup 26 si are cele 500 minute..500 sms..50 min nationale si lalala ! Nu sunati sa va mai porciti cu aia pe acolo ! Eu asa am ! Si cei de peste 26 de ani..voua nu va trebuie minute ca esteti batrani si nu aveti cu cine vorbi ! :angry: (joke )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si oringiu are oferte d-astea ascunse, da' nu tre' sa et certi cu ei, e de ajuns sa

le zic ca stii de existenta lor... si in plus 1000 min sunt la ei sub 10 eur :angryfire:

 

Per total imi place mai mult oringiu. :angry:

Cum spui tu... Eu despre vodafone am aflat si spun si altora pe care s-ar putea sa-i intereseze, dupa ce am beneficiat eu de oferta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alooo..copchiii...care e mai de pana in 26 ani sa isi faca in Grup 26 si are cele 500 minute..500 sms..50 min nationale si lalala ! Nu sunati sa va mai porciti cu aia pe acolo ! Eu asa am ! Si cei de peste 26 de ani..voua nu va trebuie minute ca esteti batrani si nu aveti cu cine vorbi ! :angry: (joke )

Post-ul meu se adreseaza oamenilor maturi! :angryfire:

 

C'mon....ce topic e acesta?!?!

Am vrut doar sa va fac cunoscute aceste oferte, nu credeam ca o sa se faca atita caz pe tema asta, SORRY!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...