Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neata !

 

Mi-am bagat si eu chopperu' la vanzare /index.php?showtopic=423825 de ceva zile.Ofer 150 euro celui care ma ajuta sa il dau mai repede ca am planuri mari de viitor .

 

Motorul este bine intretinut si ma port cu el mult mai bine decat ma port cu femeia.. - aici trebuie sa aveti incredere ca asa e - .

 

All in all, astept de la voi propuneri indecente .

 

Peace !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt alexandra ......imi pare bine de cunostinta....o sa ne mai vedem pe la titan

iar de 2 zile nu mai sunt pasagera :cheers: ... prima achizitie: ducati monster xxx dark :cheers:

cat mai multi km fara incidente si sa-l stapanesti sanatoasa (PS alexa here)

 

fake edit: (DKW-u' la butoane) 'ezi ca e naravasha italianca! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S : De acum incolo se va veni la Titan cu o condica de prezenta in care veti fi notati toti ! La 10 prezente se vor oferi 2 premii consistente la alegere ce va vor fi prezentate la un moment

Eu vreau sa fiu primul care ia premiul cel mare la 10 prezente. Iti zic de acum ca vreau o Busa din 2008 in sus.

 

eu sunt alexandra ......imi pare bine de cunostinta....o sa ne mai vedem pe la titan

iar de 2 zile nu mai sunt pasagera :cheers: ... prima achizitie: ducati monster xxx dark :cheers:

alexutzu_liv

Group: Membru

Posts: 45

Joined: 21-September 07

From: bucuresti

Member No.: 25.016

Numar: B 55 J F K

Club: lupii singuratici :D

 

Super mobra, foarte frumoasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa fiu primul care ia premiul cel mare la 10 prezente. Iti zic de acum ca vreau o Busa din 2008 in sus.

 

 

alexutzu_liv

Group: Membru

Posts: 45

Joined: 21-September 07

From: bucuresti

Member No.: 25.016

Numar: B 55 J F K

Club: lupii singuratici :D

 

Super mobra, foarte frumoasa

n-ai vrea sa stii ce premiu se acorda si pt cine e pregatit! :cheers: mai bine vb cu dl presedinte! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi poezie ce am invatzat ieri la Casa de Cultura a sectorului 3, sectia copii retardati, nivel avansat " Are tata o fetita cat un tanc rusesc; Face caca la olita cat un porc mistret; la la la la la la la la lalalala la la la la la la la la lalalalalala la la la la

Mesaj completat

COMUNICAT DE PRESA

 

 

 

In urma discutiilor purtate in cadrul C.C. -ului ,a Comunitatii gay moto si a membrilor Titanisti s-au hotarat urmatoarele :

 

1.Presedinte in cadrul Titanistilor .

2.Presedinta in cadrul Titanistilor

3.Vice Presedinte

4.Prim secretar general

5.Relatii cu publicu

6.Ghid turistic

7.Deschizatoare de topicuri

 

Celelalte posturi din cadrul Comunitatii gay moto a Titanistilor se vor discuta in cadrul urmatoarelor sedinte ,toti membrii fiind rugati sa fie prezenti !

 

Au mai ramas 2 posturi cel de femeie de servici si cel de bagator de seama care vor fi ocupate in urma unor selectii riguroase a forumistilor motociclistilor! :blink:

 

 

La decizia de inlaturare a Ravenitzei din fruntea Titanistilor au fost 2 aspecte principale ! Lipsa de etate si numeroasele absente din randul forumistilor motociclistilor Titanisti !

 

 

Comisia de vot a fost formata din : Nyt , mironalexa , Dkw-u , peu , jcata , Marlita , Ravenitza !

 

 

Va multumesc pentru atentie va doresc o zi cat ma placuta si plimbari placute pe forum pe drumurile patriei !

 

 

P.S : De acum incolo se va veni la Titan cu o condica de prezenta in care veti fi notati toti ! La 10 prezente se vor oferi 2 premii consistente la alegere ce va vor fi prezentate la un moment poportun !

 

 

Nu aveti ma si un departament de insulte k m-as baga si eu si cred k i-ar sta bine si lu' Ripperu k la asta se pricepe cel mai bine :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi poezie ce am invatzat ieri la Casa de Cultura a sectorului 3, sectia copii retardati, nivel avansat " Are tata o fetita cat un tanc rusesc; Face caca la olita cat un porc mistret; la la la la la la la la lalalala la la la la la la la la lalalalalala la la la la

 

Nu aveti ma si un departament de insulte k m-as baga si eu si cred k i-ar sta bine si lu' Ripperu k la asta se pricepe cel mai bine :(

 

Mesterica, ai inceput gradinita si ai fost la serbare unde te-a pus toar`sha educatoare sa spui poezii? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TU PE VITEZANA???!!! :D ntz ntz ntz :blink:

 

Tu nu ai citit ca isi ia masina de spalat? :( Unde ai vazut tu vitezana? :D

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ie cu 800-1200 rot/min? :(

 

DKW la butoneti!!!

Nu, da' prinde 17000!! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( :blink: no uei!

Mi-a spus mie un prieten al unui prieten frate cu matusa unui cumnat al unei verisoare de-a doua care a vazut unu' la piata in America!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar sunteti Off-Topic...poate chem presedinta sa va linisteasca ! :( Sunteti lipsiti de etate ! :D

Ba io mai am doo etate, si pot sa mai imprumut de la prieteni, daca e obligatoriu!! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...