Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Intr=adevar dom' Vice foarte bune video-urile ! Data viitoare va astept la intrunirea comunitatii motociclistilor gay forumistilor cu graunte si cookies din motive bine cunoscute ! Va multumesc ! :grinbandit:

 

Toa`shu presedinte, uitati ce oferta am primit pentru tarate. Calitate de calitate. :unsure:

 

tarate_ambalata.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Toa`shu presedinte, uitati ce oferta am primit pentru tarate. Calitate de calitate. :grinbandit:

 

 

 

Este foarte bun ! Trebuie o comanda ferma si consistenta pentru a linistii spiritele din interiorul comunitatii ! :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur scade! face parte din legile nescrise ce naibii:)

PS.uri: vara viitoare e suficient de cald sa ma pot tunde din nou:D evident

De la Cioran vine;) si nu, inca nu se stie unde pleaca:))

 

 

Eu nu urmez legile nescrise. Alea nu e legi. Doar cand e scris negru pe alb se ia in consideratiune, n`asa toar`shu presedinte? :wacko:

 

Paduchi de la casca? :grinbandit:

 

Nu-mi place Cioran. Eu nu citesc decat Playboy si Hustler. :unsure: E singurele lecturi aprobate de comunitatea motociclistilor forumistilor din Titan...

 

 

Ca sa nu mai existe dubii asupra indentitatii mele, atasez o poza ca sa pot fi recunoscut pe strada si la intrunirile moto.

 

FuckFirstDateKid.jpg

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu urmez legile nescrise. Alea nu e legi. Doar cand e scris negru pe alb se ia in consideratiune, n`asa toar`shu presedinte? :wacko:

 

Paduchi de la casca? :grinbandit:

 

Nu-mi place Cioran. Eu nu citesc decat Playboy si Hustler. :unsure: E singurele lecturi aprobate de comunitatea motociclistilor forumistilor din Titan...

:laugh:)) Perfect de acord , nici mie nu-mi place doar ca ma ajuta sa obtin o alta perspectiva asupra problemelor serioase si de maxima importanta expuse in revistele mentionate de tine;)

Poate de la nepurtat casca demult....din pacate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wacko:)) Perfect de acord , nici mie nu-mi place doar ca ma ajuta sa obtin o alta perspectiva asupra problemelor serioase si de maxima importanta expuse in revistele mentionate de tine;)

Poate de la nepurtat casca demult....din pacate...

 

Adica mergi fara casca? :unsure: Macar gel cu kevlar folosesti? :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este foarte bun ! Trebuie o comanda ferma si consistenta pentru a linistii spiritele din interiorul comunitatii ! :grinbandit:

alo,sefu,dak azi organizatzi vreo iesire,v-as fi recunoscator dak imi datzi si mie un tel.mutzumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nuu!!! Adicatelea nu am mai avut ocazia s-o scot din sifonier demult! offf ma bagi in gura lupilor nevinovata bre! :laugh:)

 

Si de ce ti-ai trecut la moto `onda? :grinbandit: Si ce ai cu lupii, mi-ai vazut avatarul si gata? :unsure:

 

 

 

alo,sefu,dak azi organizatzi vreo iesire,v-as fi recunoscator dak imi datzi si mie un tel.mutzumesc anticipat.

 

Mai am eu fix-ul ca nu l-am aruncat. Ti-l dau p`ala?! :wacko:

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si de ce ti-ai trecut la moto `onda? :grinbandit: Si ce ai cu lupii, mi-ai vazut avatarul si gata? :unsure:

 

 

 

 

 

Mai am eu fix-ul ca nu l-am aruncat. Ti-l dau p`ala?! :wacko:

esti f dragutza si amabila,poate imi faci rost de unul public!bruta mik.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit cineva care mai merge in parc ! Pe la ce ora? Si mai important decat atat, fara misto, primiti cu omu' nou - un fel de colind din pantelimon - au ba?:grinbandit:

 

Primim, primim, dar noi nu o ardem prin parc, sunt prea multi dubiosi pe acolo :wacko: Noi stam cumintei la intrarea in parc. Daca nu stii unde sa vii, roaga-l frumos pe NYT sa te aduca, ca am tot vazut ca el se ocupa de plimbarea motociclistelor fara motocicliete :laugh:

 

@Inima de metal, ma primiti si pe mine la o bomboana agricola? :unsure:

 

Primim, primim. Da' sa nu scuipi pe jos, vorba aia, tinem la mediu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti f dragutza si amabila,poate imi faci rost de unul public!bruta mik.

 

Nu stiu ce preferinte secsuale ai tu, dar mie nu imi plac baietii si sunt si anti curteni. :wacko:

 

Am trecut-o cand am facut contu', am si uitat sincera sa fiu...si oricum, cati dintre noi au info pe bune la avatar? :laugh: N-am nimic cu lupii, respect! :kiss:

 

 

De ce vrei sa inseli comunitatea motociclistilor gay forumistilor?!? Pai e frumos? :grinbandit: Eu unul sunt sincer in ceea ce scrie la profil. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primim, primim, dar noi nu o ardem prin parc, sunt prea multi dubiosi pe acolo :unsure: Noi stam cumintei la intrarea in parc. Daca nu stii unde sa vii, roaga-l frumos pe NYT sa te aduca, ca am tot vazut ca el se ocupa de plimbarea motociclistelor fara motocicliete :wacko:

Ma gandeam eu ca nu prea pareti , dupa vorba, dupa port, genul celor pe care i-am vazut la rond:D NYT, sa te rog sau sa te oferi?:-P Ce tactica ma sfatuiesti sa adopt?:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam eu ca nu prea pareti , dupa vorba, dupa port, genul celor pe care i-am vazut la rond:D NYT, sa te rog sau sa te oferi?:-P Ce tactica ma sfatuiesti sa adopt?:wacko:

 

Poti sa te rogi de el, dar nu cred ca vei da de el ca a plecat. :unsure: Ai putea sa incerci sa il mituiesti cu cookies. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:)sunt ferm convinsa ca e adevarat tot , tot, tot!

 

Pe bune. :wacko: Comunitatea poate confirma. :unsure:

 

P.S: De ce nu vii cu tramvaiul sau altceva? Chiulesti si de la Titan si din Pantelimon?!? :grinbandit:

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa te rogi de el, dar nu cred ca vei da de el ca a plecat. :unsure: Ai putea sa incerci sa il mituiesti cu cookies. :grinbandit:

:wacko:) ma gandeam eu ca e prea simplu. No, atunci astept pana vinerea viitoare si ata ete:) Distractie faina oricum! Cookies nu, o sa creada ca am ceva cu el si vreau sa-l ingras:-P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam eu ca nu prea pareti , dupa vorba, dupa port, genul celor pe care i-am vazut la rond:D NYT, sa te rog sau sa te oferi?:-P Ce tactica ma sfatuiesti sa adopt?:unsure:

 

Noi am ridicat Rondul, motociclistii din Pantelimon. Daca nu esti la Rond, nu existi! Eu sunt rookie, si vorba aia, merg acolo aproape in fiecare seara de aproape 2 ani :grinbandit:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca ai vrea, nu ai putea, stau prea aproape de parc:)))

 

S-atunci de ce refuzi invitatia baietilor de a merge la Rond? :unsure: Nu te lasa parintii? Sotul? Prietenul? Vrei tu sa faci de ras comunitatea gay motociclistilor forumistilor. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...