Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nati mai gasit carciuma Sambata?

Vam asteptat......................................................era sa ma insor acolo.

:D aoleu, sa nu-mi zici ca am fata de fomeie........apropo, caut o fata draguta, cuminte ca sa ma indragostesc.... trece timpul si simt ca imbatranesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D aoleu, sa nu-mi zici ca am fata de fomeie........apropo, caut o fata draguta, cuminte ca sa ma indragostesc.... trece timpul si simt ca imbatranesc

 

 

Am eu niste pliante, daca reusesc sa ajung la Titan, ti le dau... Daca nu mai poti astepta foloseste functia search de pe forum sau Google, sigur gasesti... :D

Editat de nice_sun_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:jump: aoleu, sa nu-mi zici ca am fata de fomeie........apropo, caut o fata draguta, cuminte ca sa ma indragostesc.... trece timpul si simt ca imbatranesc

Mam exprimat gresit,sa ne insuram acolo cu fete de al onomastica :D

Mesaj completat

Mam exprimat gresit,sa ne insuram acolo cu fete de la onomastica :D nu avem cum sa te confund ,nu bausem nimic.

Dar cred că au mers cu spatele. :)

 

Mesaj completat

Mam exprimat gresit,sa ne insuram acolo cu fete de la onomastica :blink:

Mesaj completat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stunts by trancanici

 

free food - HELLO ? - nu mai mancasem de 1 sapt ..

bull riding..

atmosfera faina

 

voi ce ati facut dupa ce ati plecat din titan?

 

Nene, anunta-ne si pe noi din timp cand mai auzi de mancare free (merge si bautura in cazul meu), dar din timp, ca sa pot sa imi trec in agenda mea incarcata cu intalniri :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nene, anunta-ne si pe noi din timp cand mai auzi de mancare free (merge si bautura in cazul meu), dar din timp, ca sa pot sa imi trec in agenda mea incarcata cu intalniri :blink:

numa' la crapelnitza va sta gandu'!!!! :blink:

 

in alta ordine de idei: unde 'reaq po' sa echilibrez nijte jante de motoret( d-alea turnate)? :rose:

Editat de DKWraith2Anen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joia trecuta, un amic motociclist a avut un accient. Cei care mai veneau pe la Rond la Stadionul National stiu despre cine e vorba, si anume Costi, cel cu 600 RR 2006 rosu cu negru (ZAT la numar). Acidentul a fost urat, a fost internat in Buzau si a fost adus aici sambata la urgenta unde s-au descoperit o gramda de leziuni, printre care un plaman naspa si trei vertebre tasate. Acum este in afara oricarui pericol, dar de zilele astea o sa inceapa sa-l opereze (am inteles ca i-a fost stabilizat plamanul si functioneaza normal) si e nevoie de sange. El este internat la spitalul de urgenta Floreasca iar noi ne-am strans cativa oameni si maine dimineata in jur de 7:45 - 8 o sa ne strangem in fata la Urgenta sa mergem sa donam. Daca mai sunt doritori cu ceva sange-n plus, ii asteptam cu maneca suflecata si perfuzia pregatita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in alta ordine de idei: unde 'reaq po' sa echilibrez nijte jante de motoret( d-alea turnate)? :rose:

In principiu la orice vulcanizare, daca te duci cu ele in brate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata dimineata merg pe AmcKart ! Care mai doreste are timp sa se hotarasca pana vineri seara la intalnire !

 

in sfarsit ia capitanul o decizie inteleapta :rose: :blink: Asa da! bravos! sa dea sfantu sa tocesti cauciucul ala fara nici un(niciun, ma rog) fel de problema

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu la orice vulcanizare, daca te duci cu ele in brate

 

Mesaj completat

elf in popesti leordeni

pneurom pe centura intre domnesti si a1

 

 

merci!

Editat de DKWraith2Anen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  "Buna ziua, proaspat motociclist in zona Titan:) (Piata Matei Ambrozie)

 

  cu honditza mea (cb450s din '86: P)

 

  Sunt aproape 1000 de km facuti pe motor:)

  [/ Quote]

  dak stai la piatza m. Ambrozie, suntem vecini si inseamna k stii kpritza mea, Kawa ONU er 6f.u-in bloc ce mai exact? : noroc:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello, proaspat motociclist in zona titan :laugh: (piata matei ambrozie)

 

cu honditza mea (cb450s din '86 :))

 

am aproape 1000 de km facuti pe motor :laugh:

Salut! Si eu tot Ambrozie, mai exact in Z5, la bulevard! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Politia romana in 2009, fortele speciale - se impiedica pe strada si le cad pistoalele cand fug.

Ca si in cazul cu taximetristii injunghiati, 2 politisti si 20 taximetristi cautau agresorul si faceau "razie". Patetic. Sa te tot ''bazezi'' pe politie.

http://www.piticu.ro/2009/10/02/politia-ro...2009/index.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...