Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

arc si mileuri ... o combinatie foarte reusita ... :hug: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poate lippelu'... :cheers:

 

Lippălu e prea putulos să iasă din casă pe vremea asta... Vedem mâine daca e om de omenie :hug: si daca-si merita motoicicleta pe care o are.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lippălu e prea putulos să iasă din casă pe vremea asta... Vedem mâine daca e om de omenie :hug: si daca-si merita motoicicleta pe care o are.

 

Acum am intrat in casa. Pana acum am fost pe motor. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[Numele quote = 'Data Ovy_d' = '15 octombrie 2009, după 01:10' = '2148222 ']

Astazi Incepand cu orele 18:45 se organizeaza plimbare haotica de seara: wacko:, cei interesati sunti rugati sa contacteze conducerea (presedintele)! : wacko: ar fi sa ne cat ideal starngem mai putini, multumesc. : wacko:

[/ quote]

:hug: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri am dat si eu alarma veche de pe motor - nu ca ar avea ceva dar am vrut s-o schimb

am inlocuit-o cu SCORPIO SR-I600SB ...pret pe factura = 1035 lei

au acum o promotie: montaj gratuit , si iti da si modul anti-hijack disponibil pe versiunea superioara ( pe care l-am refuzat k nu am nevoie d el)

 

oricum vroiam sa zic k e o alarma super, are o multitudine de funcii si reglaje, calitate net superioara...la fel si pretul dar care eu zic k merita dc vrei ceva bun

asta e linku: http://www.alarmescorpio.ro/

 

sper k nu le-am facut prea multa reclama gratuita :P

asa k zic si prima "problema " descoperita: ei zic k pagerul bate pana in casa dc ai moto pe aceasi parte a blocului ___ :lol: eu am moto pe aceasi parte , stau la 10 si bate doar dc stau lipit de geam ...dc intru putin in casa iese din raza de actiune :)

 

asfalt uscat tuturor

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ideal ar fi sa ne intalnim...am compus si un cantecel:"Fie vreme bunaaaa,fie vreme rea!Motociclist pana la moarteeee si dincolo de ea!!!" :) :lol: :P

 

Cum da frigu cum devii poet... :P Aia de aseara a fost ultima tura pre-mileu? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi ce facurati flacailor cu plimbarea de aseara? V-am asteptat o ora pe la rond, dar n-ati aparut, asa ca am taiat-o catre casa. La 7 si 10 cand am ajuns la rond se circula haotic prin oras, chiar ma intrebam pe unde vreti sa va plimbati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am cumparat costum moto pentru ploaie, special pt intalnirea din seara asta. Vine cu protectii full si casca inclusa. :)

 

gxgFECkJ-5fa8c416483c23e19d2e9468bf5b1a0a.jpg

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa k zic si prima "problema " descoperita: ei zic k pagerul bate pana in casa dc ai moto pe aceasi parte a blocului ___ :lol: eu am moto pe aceasi parte , stau la 10 si bate doar dc stau lipit de geam ...dc intru putin in casa iese din raza de actiune :)

 

asfalt uscat tuturor

 

Daca cumva se declanseaza alarma, iti suna si pagerul. Chiar daca nu e in raza de actiune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa k zic si prima "problema " descoperita: ei zic k pagerul bate pana in casa dc ai moto pe aceasi parte a blocului ___ :P eu am moto pe aceasi parte , stau la 10 si bate doar dc stau lipit de geam ...dc intru putin in casa iese din raza de actiune :)

 

asfalt uscat tuturor

 

:lol:

 

Ce noroc ca a mea e mai ieftina si bate si daca motorul este parcat in spatele blocului, si nu glumesc. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...