Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca cumva se declanseaza alarma, iti suna si pagerul. Chiar daca nu e in raza de actiune.

 

e posibil sa mearga totusi ...o am de o zi si nu am avut timp sa o testez bine

stiu k functioneaza pe principiul transmiterii cu unde FM...si nu ar trebui sa fie probleme

 

@alex r - tu ce alarma ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideal ar fi sa venim cu barca

eu aduc vaslele :P

 

 

ideal ar fi sa ne vedem la o carciuma pe vremea asta!un vin fiert,o votk,ceva sa ne puna sangele in miskre!

unde .. ce ... vin ... aaaaa nu se poate :P am pirdut vinul fiert

 

 

Daca cumva se declanseaza alarma, iti suna si pagerul. Chiar daca nu e in raza de actiune.

:) mhei , ya terninati voi cu oftopicele astea , pai ce e aici, noi azi vorbeam de mileuri si moto-nautica :) :lol:

 

 

 

asa si ziceai ca pagerul ala minune merge la distanta sau ba ... ops offtopic to mee looooooool

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e posibil sa mearga totusi ...o am de o zi si nu am avut timp sa o testez bine

stiu k functioneaza pe principiul transmiterii cu unde FM...si nu ar trebui sa fie probleme

 

@alex r - tu ce alarma ai?

 

Defender.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@septimiu:

 

uite detalii despre alarma mea: /index.php?...t&p=2134892

 

si a costat 4 mil si pagerul bate si in blocul din spatele meu (stii unde parchez si unde stau, o sa ti-l dau sa vad daca bate si la tine in casa :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are liber duminicile de 22 noiembrie Âşi 6 decembrie pt un job , lucru care presupune sa nu face-ti nimic in mare

 

Programul din cele două zile va începe de la ora 8.00 Âşi se va sfârÂşi în momentul primirii procesului-verbal privind constatarea rezultatului votării la alegerile pentru PreÂşedinția României obținut la sfârÂşitul numărării voturilor Âşi semnat de către preÂşedintele Secției de Votare, de locțiitorul acestuia Âşi de căre membrii Secției de Votare.

Plata observatorilor se va face pe baza procesului-verbal Âşi va fi de 120 RON/ zi

 

daca doriti sa participati, voi sau prieteni, rude va rog sa imi trimite-ti PM cu mailul vostru sau al doritorului participant pt a-mi trimite inapoi in cel mai scurt timp un CV standard pe care il va primi

 

participantii, doritorii trebuie sa aiba peste 18 ani impliniti, nu exista limita maxima de varsta , deci poate participa orice persoana majora (voi, parintii, unchii, matusile, amicii)

 

merci

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se ofera cazare pe timp de iarna pentru cca 50-60 moto la un pret de 50 ron/luna, in incinta fostei fabrici de tigarete (Grozavesti), intrarea facandu-se pe strada cu Maternitatea Giulesti (vis-a-vis de maternitate).

Spatiul este incalzit, pazit si supravegheat video...in curand si alarma !

Pentru detali suplimentare va rog sa sunati la 0749 169 638 - Irinel. In imediata vecinatate a acestui spatiu, beneficiati si de service dotat cu scule profi.

 

 

CEA MAI BUNA OFERTA DE PE PIATA !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are liber duminicile de 22 noiembrie Âşi 6 decembrie pt un job , lucru care presupune sa nu face-ti nimic in mare

 

Programul din cele două zile va începe de la ora 8.00 Âşi se va sfârÂşi în momentul primirii procesului-verbal privind constatarea rezultatului votării la alegerile pentru PreÂşedinția României obținut la sfârÂşitul numărării voturilor Âşi semnat de către preÂşedintele Secției de Votare, de locțiitorul acestuia Âşi de căre membrii Secției de Votare.

Plata observatorilor se va face pe baza procesului-verbal Âşi va fi de 120 RON/ zi

 

daca doriti sa participati, voi sau prieteni, rude va rog sa imi trimite-ti PM cu mailul vostru sau al doritorului participant pt a-mi trimite inapoi in cel mai scurt timp un CV standard pe care il va primi

 

participantii, doritorii trebuie sa aiba peste 18 ani impliniti, nu exista limita maxima de varsta , deci poate participa orice persoana majora (voi, parintii, unchii, matusile, amicii)

 

merci

Se incepe de la 7 nu de la 8 cum zici tu aici pe forum :D

Induci lumea in oroare!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se incepe de la 7 nu de la 8 cum zici tu aici pe forum :D

Induci lumea in oroare!!!

 

 

bhei ... daca am zis ca de la 8 am inseamna ca asa mi s-a comunicat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...