Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

... :what: ...apreciez raspunsurile inteligente , chiar cand nu sunt in totalitate de acord cu ele si iti sugerez sa-l compari pe al tau cu celalat :huh: , de altfel poate ca voi primi si alte reactii si reusim sa-i aducem inapoi si pe cei care , dupa cum observati in ultima vreme intra , vad cam ce mai e pe aici , dar nu considera necesar sa intervina pt ca probabil nu-i intereseaza , nu exista idei , discutii in adevaratul sens al cuvantului, nici despre moto si nici despre altceva care sa ceara un raspuns mai lung de un rand. Cat despre profilul necompletat , despre care aminteste Andrei ... ;) ...poate ca au 'curajul' sa vina vinerea la intalnire si sa abandoneze postura de mascute vorbitoare ;)

hai sa nu ne permitem sa discutam despre inteligenta mea sau a ta sau a oricarui alt membru din acest grup! nu asta era target-ul meu, cel putin !iar voi deja sunteti redundanti! eu am dezbatut un anumit sb iar voi ati inceput sa va spuneti si alte ofuri,(cu unele fiind si eu de acord) dar nefacand parte din prezenta discutie pe care vrand, nevrand, Andrei a initiat-o!! :bounce: am vrut doar sa punctez faptul ca nu este si nu mi se pare corect sa fim partinitori : ala are permis, ala n-are, sau acest grup este format strict ptr plimbari cu motocicleta, ptr ca automat sugerati, subtil ce-i drept, excluderea anumitori membrii din cadrul grupului!

eu atat am avut de spus, restul poate se va dezbate mai pe larg vineri !

 

La Multi Ani Dragos!!! mult noroc(ia dracu permisul ala o data), sanatate, iubire si multa minte(vezi ce faci la bac) :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-da, merci pt introducere Blondule! :angry:

 

in primul rand vreau sa ii urez lui dragos, La multi ani ! :bounce: si ...sanatate si noroc!

si sa speram sa vina cu vesti bune de la examen.

 

asa si referitor la discutia de fata, mi-a placut FOOOOOOARTE MULT cum a pus sf. Andrei punctul pe j. :what: :huh: ;)

chiar ii spuneam blondului la una din intalnirile noastre, ca eu ma simt nasol venind de fiecare data pe jos la intalnirile saptamanale, (remarca la care am primit o palma invizibila de la el ;) ) dar in cazul meu situatia sper sa se schimbe cat mai repede, nu de alta dar un grup de genul asta ar trebui sa aiba mai multe activitati pe sosele decat in crisma. de aici venea sentimentul meu de auto-excudere. si nu trebuie nimeni sa ia ca afront chestiile astea...

v-am pupat. eu vineri nu cred ca pot veni, o sa stau la servici pana tarziu

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cehu, asa ai spus si data trecuta :bounce:

nici eu nu pot veni, din diferite motive.

 

duminica vine cineva pana in Brasov? plecare pe la 9 dimineata...

eu am niste treaba cu FZRul pe acolo, ma gandeam ca poate mai are cineva drum in acea directie.

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cehu, asa ai spus si data trecuta :angry:

nici eu nu pot veni, din diferite motive.

 

duminica vine cineva pana in Brasov? plecare pe la 9 dimineata...

eu am niste treaba cu FZRul pe acolo, ma gandeam ca poate mai are cineva drum in acea directie.

 

 

 

te duc io cu anumite condititii (am prieteana) :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te duc io cu anumite condititii (am prieteana) :bounce:

unde sa ma duci, mai? :angry: eu merg cu fratimiu. conduce el.

 

la multi ani dragos! sa te bucuri de motor si multe privelisti frumoase pe el.

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult de tot everyone pt urari :wave: a fost f nice din partea voastra chiar nu ma asteptam...multumesc celor care m'au sunat sa imi ureze la multi ani si tenx si pt 'tortul' pe care mi l'au facut cadou blondu cu kayne..a fost f nice intentia.. si cehule lasa bazaconiile :clap: stiu cum te simti si eu ma simt la fel dar sincer eu vin pt ca ma simt bine si vin pt prieteni in primul rand. nu are sens sa nu mai vi doar pt ca nu ai motor :drums:

Editat de legnakrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa cresti mare breh! sa nu zici ca nu te'am surprins mai rau ca andreea marin.. :clap: oricum.. cred ca ar trebui sa facem mai des si mai multi asta, ca e tare fain... :wave:

no.. ne vedem maine la intalnire...!! :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani Dragos!!! Tot ce iti doresti tu !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze de marele offtopic... dar am o mare belea si poate ma poate ajuta cineva... exista printre voi cineva care se pricepe la contabilitate si legislatia muncii? dar cineva care sa stie despre ce vorbeste...

multumesc si scuze!! :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna,

sebastian sunt si stau la potcoava.nu am inca motor,abia peste 2 sapt dau ex pt A si sper ca intr-o luna sa vina si motorul.problema e ca nu am nici cea mai vaga idee ce ar fi potrivit.forumul asta m-a cam lamurit ca sportivele ies din calcul,ideea e ca nici pisicute de 250 nu ma incanta.problema e ca scoala e un mare rahat,nu am invatat decat sa stau pe ea intr-a a doua :drums: .presupun ca o sa iau exam.,o sa-mi iau motor,dar nu o sa am nici cea mai vaga idee de cum se conduce un motor :wave: .asa ca am mare nevoie de ajutor.e cineva dispus sa care in plimbari un incepator?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drums: te plimb eu sebastian daca vrei. am un gs 500 pt incepatori si eu dau examenul miercurea viitoare. eu zic ca e ideal pt incepatori iarta f multe greseli are suficienta putere sa nu te plictisesti de el repede (50 caluti) si e f manevrabil si consum mic (maxim 5 in oras daca mergi mai tare si 3.5 in afara). eu de obicei vineri/sambata sau duminica merg in poligon.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu-s prea cunoscator intr-ale motociclismului asa ca merg si eu cu tine dupa ce iei A-ul

 

ne vedem in Biker's Bar si dupa aia plecam pe unde vrei tu

 

pana atunci ... Bafta la examen ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Vine careva din cartier pe 2 iunie la 7 Scari la Intrunirea de Comuniste? Eu cred ca sigur merg cu Natasha :clap: si cu prietenul meu Vulturul Argintiu cu Calutul lui, Pegaso. Am mers si ieri si azi prin oras si se pare ca ma obijnuiesc cu traficul si calare. Oricum, pare altfel decat din masina. Ar fii misto sa mergem la 7 Scari la intrunire. Pana atunci, BAFTA maxima tuturor celor care mai au de sustinut examenul A. :wave:

 

Sa auzim de bine!!! :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sebastianls: bine ai venit !

te rog competeazati profilul !

sunt destul de multi incepatori de diferite varste .... pana si multi dintre cei care se plimba deja .... au decat 1-2 ani pe 2 roti....

scoala de A nu te invata nici de cum mersul in trafic ... asta tre sa inveti tu , tot in poligon, pt primele ori, dar pe motorul tau... te obisnuesti si cu el in timp ce mai deprinzi cate ceva (cel putin asta fac eu)

Asfalt uscat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei dragilor,

Vineri pe seara este cursa de scutere, isi face simtita prezenta si gasca din Balta???? Ar fi nice sa ne intalnim mai devreme si sa facem un drum pana acolo!

 

Antrenamentele incep la 18:00 si cursa cica la 20:00!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca "activitatea" acestui topic s-a cam redus dupa cum bine mi-a atras atentia si Micutu si Sfantu' ... unii din voi nu a-ti venit niciodata la intruniri... altii ..nu a-ti mai venit... sunt convinsa ca si datorita inceperii intrunirilor saptamanale in diferite orase... si asa cum imi propunea Sfantu' cred ca ar fi cazul... ca si grup de moto .. sa NE PLIMBAM mai mult CU MOTO... deci...: PROPUN: sa mergem in grup organizat in Ploiesti la MotoRRock..

 

Deja Andrei R5 - adica "Micutu a propus acest lucru

Sa speram ca ni se alatura si Sfantu' (care nu era foarte sigur)

 

..... hmmmm.... CINE MAI VINE ???//

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drums: va doresc asfalt uscat... lipsit de ploile astea de cacao si plimbari cat mai placute

yo voi reveni pe forum peste cateva luni... adica dupa ce imi iau carnetul si motorul, caci asha cu masina s avin nu prea e bine.

sa ne reauzim cu bine, JoHn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...