Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Eu vin joi la 19 30 . Felicitari pentru carnet Legnakrad , drumuri uscate pentru cei cu numere noi , la fel pentru cei cu motoare luate de curand , sanatate Neo...primul fanatic al clubului Titan ( are acum suruburi de titan in el). Toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu vin joi la 19 30 . Felicitari pentru carnet Legnakrad , drumuri uscate pentru cei cu numere noi , la fel pentru cei cu motoare luate de curand , sanatate Neo...primul fanatic al clubului Titan ( are acum suruburi de titan in el). Toate bune!

:welcome: :thanks: Lasa mă andrei mam gandit eu proteza va fi ca un tatuaj cu titan miercuri ma externez :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari pt carnet Dragos !!!!

 

neo: la ce ora te externeaza maine ? ca eu am tot avut examene si intre alergaturi pt imatriculare... si nu am ajuns..... sau azi seara dupa 19:00 te lasa sa fii vizitat ?

 

venim joi la 19:10 la intrunire ... nu cred ca stam mult ca nu mergem la ruse desi ne doream ... si e cam frustrant.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca nu prea mai scrie multa lume pe aici , propun sa schimbam (adica Alexa sa schimbe) putin denumirea topicului si sa-i zica ceva gen 'cei din sectorul 3' pentru ca poate mai sunt destui prin zona care nu se considera din Titan (evident denumirea va ramane). Toate bune!

..................

Neo ai iesit din spital? Azi treceam pe langa intrarea aia de la Glina si de acolo iesea un mos pe nu stiu ce motoras (dar nu scuter) ...asa ca ai deja concurenta mai Titanule...sau club local...?! :D

 

Inca o chestie , eu cred ca voi merge la intalnirea de la Gheorgheni pe 14 iulie , imi doresc sa ajung in zona Lacu Rosu pe motor , sunt niste peisaje de vis pe acolo si multe , multe curbe , daca mai este cineva amator va astept.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi (joi 21 iunie) la ora 19:00 ne intalnim la Titan sa planificam iesirea :D de weekend!

optiuni:

-gratare l

-festival moto Darste (Brasov) (ar include si un Transfagarasan)

-festival moto Ruse (Bulgaria)

-vizite la bolnavi :welcome:

-...altele...

:thanks:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D helau helau :thanks: azi ma prezint si eu la intalnire cu gajika. nu cred ca o sa stau prea mult ca am de invatat mult dar tre sa ma laud si eu cu plasticu :crack: azi m'am plimbat vreo 100 km prin oras si m'am invatat binisor..oricum care se sacrifica sa mearga incetisor cu mine ? :agree: nu vreau sa am acum incidente mai ales ca urmeaza bacu..neoo te'ai facut bine sefule ? :welcome:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap ne vedem azi la 19, il tragem de urechi pe asta micu' si sa ii felicitam pentru permis, si sa vedem ce facem in wekend... dupa care am o propunere de crasma: The Jack (Grivitei 55)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi (joi 21 iunie) la ora 19:00 ne intalnim la Titan sa planificam iesirea :crack: de weekend!

optiuni:

-gratare l

-festival moto Darste (Brasov) (ar include si un Transfagarasan)

-festival moto Ruse (Bulgaria)

-vizite la bolnavi :agree:

-...altele...

:hug:

 

Din pacate sunt din nou nevoit sa spun pas... :thanks:

Ba mai mult, va urma o perioada destul de lunga, posibil chiar permanenta, in care voi lipsi la apelul titanilor si al motoristilor bucuresteni in general. :blbl: Asta nu inseamna sunt mai putin alaturi de voi.

Sper ca totusi saptamana viitoare, joi sau vineri, sa pot sa fac in asa fel incat sa ne mai vedem odata, daca sunteti cuminti poate dau chiar de baut... :D

Va urez distractie placuta pana atunci si aveti mare grija de voi.

Felicitari Legna... :funny:

:welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea si eu sa ajung azi, dar mai am o boaba la facultate .... daca reusesc sa sa-mi fac planul pe ziua de azi de invatat ... ma prezint si eu :welcome:

nici la motorrock n-am apucat sa stau cine stie ce...si nici sa va vad pe toti...doar pe alexa si ovidiu (doua vorbe trei cuvinte..scuze alexa :D ), blondu si pe andrei l-am prins in poza la parada :agree:

oricum nu v-am uitat ..si de indata ce scap de scoala ne vedem :thanks:

 

de tine cehule ce sa mai zic ... observ ca mai mult ai vorbit cu maica'mea decat cu mine :crack:)..nici macar bijuteria aia de motoreta n-am apucat sa o vad .. da e timp.

Editat de neri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea si eu sa ajung azi, dar mai am o boaba la facultate .... daca reusesc sa sa-mi fac planul pe ziua de azi de invatat ... ma prezint si eu :thanks:

nici la motorrock n-am apucat sa stau cine stie ce...si nici sa va vad pe toti...doar pe alexa si ovidiu (doua vorbe trei cuvinte..scuze alexa :welcome: ), blondu si pe andrei l-am prins in poza la parada :funny:

oricum nu v-am uitat ..si de indata ce scap de scoala ne vedem :crack:

 

de tine cehule ce sa mai zic ... observ ca mai mult ai vorbit cu maica'mea decat cu mine :agree:)..nici macar bijuteria aia de motoreta n-am apucat sa o vad .. da e timp.

 

pai sa stii ca ti se simte lipsa :blbl:

dap! ai niste parinti foarte misto :D carora le multumesc inca o data pt ca mi-au cazat micutza cateva zile

bafta cu bobitza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sfantu: nu stiu cum sa modific numele topicului sau descrierea acestuia nu am gasit nici o obtiune de modificare sau editare ..... ??????!!!!!!!

 

pt toti care au fost la intrunirea de azi: ce s-a hotarat... in privinta acestui sfarsit de saptamana ???? ... eu din pacate a trebuit sa rezolv o problema urgenta si nu am apucat sa ajung la intrunire, imi pare rau!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit acasa am terminat cu macelaria sunt proaspat accesorizat cu ceva titan f bucuros ca stau in fund am reusit cu ajutorul lui andrei sa ma ridic in picioare 1 min,va multumesc tuturor pentru sustinere si gandurile bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cehule, umblii prin the jack?

am fost si eu aseara acolo, la intrare erau doar 2 vitezane, si-un dac :D

PS: Se deschide Hard Rock Cafe Bucharest, in herastrau....langa arc :welcome:

 

 

salut Iceman! am descoperit de curand barul(in bucuresti stau de 6 luni) si imi place dar nu pot sa zic ca am un obicei de a merge acolo, cel putin nu inca :thanks:

 

neo ne bucuram pentru vestile bune, tine-o tot asa! sanatate multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..IcemaN..ce vitezane erau in fata la Jack?

alexia: topicul vad ca are nume nou...

 

pe mine copii ma puteti gasi duminica dupa-amiaza in Bikers, la Ursu pana seara. Mi-ar placea sa va vad si sa beau o bere cu voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da am modificat cu ajutorul unui moderator, pe nick name "Judas Iscariot", caruia ii multumesc pe aceasta cale, am pus ca si nume al topicului "Cavaleria de titan" pt moment... mi s-a parut mai putin pretentios decat "garda de titan" sau alte denumiri in engleza care ne-ar obliga sa aratam toti si sa fim toti intr-un anume fel, ceea ce nu se poate pe cand "cavaleria" poate fi interpretata si ca puteri si ca comportament moral si prietenos cat si civilizat.... si cred ca toti ne dorim sa fie asa.... NU zic sa adoptam acest nume ca si grup ci doar sa avem un nume mai "sonor" pt topic, care sa respecte dorintele celor care si-au dorit sa nu contina englezisme si sa nu fie nici prea pretentios sau dur si in care sa regasim ceva fiecare ... fie ca avem sub noi o vitezana, enduro, touring sau choper/cruser..... si cred ca a fi "cavaler" presupune si forta si compasiune cat si inteligenta si in plus toti "cavalerii" puteau fi numiti si "calareti" indiferent de "calul" pe care il aveau....

 

Sper sa nu supar pe nimeni cu schimbarea numelui topicului,

Respect, Alexa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ce a-ti mai facut in acest sfarsit de saptamana care a trecut ????

vad ca nimeni nu mai zice nimic.... s-a plecat la ruse sau la brasov ... poze ceva...

 

sa inteleg ca nu v-ati intors inca sau ca v-ati suparat ca am schimbat numele topicului...cei cu voi de nu mai scrie-ti nimic..??!!!??

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost duminica pana la Oltenita , apoi spre Giurgiu ca de obicei , doar ca la jumatatea distantei , la Magura am facut putin pe enduristul si am mers pe malul lacului , in padure . F frumos locul . La intoarcere am scurtat-o pe la Heresti si Frumusani desi stiam ca drumul e cam prost ...m-am inselat insa , drumul este bombardat cu adevarat. Am facut slalom si cand incepuse sa fie instructiv , m-am trezit cu o masina de TIGANI ( da fratilor TIGANI ca asta erau , nu ca-s eu xenofob) de 15 -16 ani care m-a depasit in timp ce ocoleam o groapa si a trecut la aproximativ 30 40 de cm de mine. Masina era o Dacie distrusa care nu sunt sigur ca avea o directie prea sigura. Ceva mai incolo i-am vazut reparand la ea si razand probabil de ce misto l-au depasit ei pe motorist. Le-am dorit multa :moto: si am trecut mai departe ca eram doar eu si Laura.

post-16394-1182774003_thumb.jpg

post-16394-1182774046_thumb.jpg

post-16394-1182774084_thumb.jpg

post-16394-1182774338_thumb.jpg

post-16394-1182774390_thumb.jpg

Editat de sf.andrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo iscariotule :lol: , unde-ti bagi tu nasu, iese bine intotdeuna!

oameni buni vreau sa va spun ca in sfarsit am terminat sesiunea si a inceput vacanta :moto:

sper sa va vad curand!

neo, ma bucur ca esti bine si-ti doresc o recuperare cat mai rapida! :wink:

sper in scurt timp sa gasesc si eu o intrebuintare la permis, ca doar nu l-am luat degeaba :rock:

take care, cavalerilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...