Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

floorine, cate ijuri ai man?

nu vinzi si tu unu' mai studenteste asa :baldy:(sunt impatimit de motorete de acu' 50 ani)?

sal!

vreo doua in bucuresti

si aproape unul in tg jiu :bounce: asta care l-am luat acum o sa il dezmembrez. opresc ce imi trebuie si restul vand. ca nu l-am luat nici eu degeaba :lol: . dar tu cauta unul complet cu acte in regula. gasesti daca esti pe faza.

eu mai am o java de 2.50 intr-un piston din 61-62 cu numere vechi. mai trebuie aranjata dar e ok. eu am tras un an pe ea pana am luat ijul. si o dau in 400 de lei. cu atat am luat-o acum 3 ani. daca intereseaza pe cineva si se incumeta sa o care din tg jiu..................

bafta multa!!!

Editat de flooriin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

policeman: "???

daca

1 buc " bine ai venit Yasmina " = 1 bere

 

atunci din partea mea :

" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina ""

 

:bounce: :baldy: :lol: si esti si tu invitat daca doresti sa treci la profil la club: "TITAN"

Ametist: nu e vorba de nici un club ci de idea unui grup de prieteni care sunt din aceasi zona .. si s-a hotarat la o intrunire sa scriem cu totii "titan" pt a se face diferenta dintee cei care se stiu si vin la intruniri macar de cateva ori si cei care doar stau pe net si se iau de lume... stii ex de mai in spate cu cateva pg.... faci cum vrei dar nu cred ca e vro difereta de statut ci doar o sustinere si confirmare a amicitiei....

 

Sfantu: nu stiu cei cu Andrei r5... dar cu tine ce e ca nu ai mai venit de ceva timp... te-ai plictisit de mine... asai... las ca stiu eu... macar pe laura las-o sa vina ... .. Acum lasand gluma !!! mai veniti si voi ca va simtim lipsa !!! oricum aveam de gand sa te sun vineri sa vad daca vrei sa viii !!! Neo e bine dar inca imobilizat la pat ... am mers cativa sambata care a trecut, la el ... si are moralul destul de ok cred eu ... deja se gandea sa-si repare moto sau se gandea la alte mot desi il asteapta cateva luni de recuperare ... deci sufletul e bine... piciorul inca nu !!!

 

nu stiu de ce aveti nevoie de o simpla denumire ptr a confirma prietenia care ne leaga......sa nu mai spun de pasiunea comuna!

nu sunteti siguri pe voi si pe ce vreti de la fiecare??

eu una nu am nevoie de aceasta denumire ptr a-mi confirma ca sunt langa voi si ca-mi face placere sa-mi petrec o zi din sapt macar, cu voi :lol:

parerea mea

so, prin urmare,profilul va ramane asa :lol:

va trebuie confirmarea sau aprecierea cuiva ca va intalniti???

Editat de Ametist
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de ce aveti nevoie de o simpla denumire ptr a confirma prietenia care ne leaga......sa nu mai spun de pasiunea comuna!

nu sunteti siguri pe voi si pe ce vreti de la fiecare??

eu una nu am nevoie de aceasta denumire ptr a-mi confirma ca sunt langa voi si ca-mi face placere sa-mi petrec o zi din sapt macar, cu voi :lol:

parerea mea

so, prin urmare,profilul va ramane asa :baldy:

va trebuie confirmarea sau aprecierea cuiva ca va intalniti???

:bounce: hello!!! e o idee. nu o secta :lol: . ai dreptate. cine vrea completeaza, cine nu, nu. ce atata tam tam pe subiectul asta??? dar daca eu am chef de o plimbare si te vad pe tine pe aici si mai vad si ca esti din aceeas zona cu mine, iti dau un PM:"dam o tura???" aici cred ca intervine deosebirea dintre a avea profilul completat sau nu la club. care de fapt nici nu e club la titani. e mai mult o locatie.

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo, are cineva sa'mi imprumute o enduroaica pe weekend..? ca vreau sa dau o tura pe la munte.. :bounce: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s. dar tu cauta unul complet cu acte in regula. gasesti daca esti pe faza.

bafta multa!!!

 

de gasit gasesc...de exemplu festivalul ala de l-am calarit eu, mai in spate cu ceva pagini e si-un video...eh, cere 15 meleoane pe el...mi se pare scump!! il da ca si-a luat Ural...si nu lasa la pret ca 10 mil a bagat in el pentru acte...

Caut ceva pana in 10 mil...poate pana termin scoala si iau rozu' gasesc un festival(sau jupi, planeta cheopartite) decent, cu acte-n regula

oriocum....sper ca pana la anu' sa am viroaga de 535, dar pana la anu nu pot sta pe bara :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de gasit gasesc...de exemplu festivalul ala de l-am calarit eu, mai in spate cu ceva pagini e si-un video...eh, cere 15 meleoane pe el...mi se pare scump!! il da ca si-a luat Ural...si nu lasa la pret ca 10 mil a bagat in el pentru acte...

Caut ceva pana in 10 mil...poate pana termin scoala si iau rozu' gasesc un festival(sau jupi, planeta cheopartite) decent, cu acte-n regula

oriocum....sper ca pana la anu' sa am viroaga de 535, dar pana la anu nu pot sta pe bara :bounce:

cu siguranta gasesti. dar sfatul meu e sa nu iti iei in doua pistoane. si in nici un caz jupiter.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yasmina multumesc frumos de incurajare. momentan inca mor de frica :lol:(

:baldy: , daca mori de frica nu ai ce cauta pe doua roti !

 

vrei sa scapi de frica ? hai la o plimbare ca pasager si dupa una ora o sa spui : - doar atat poate italianca ta ?

nu te mai speria singura ! lipsa de experienta te face sa ai impresia ca iti este frica !

si eu cand am facut primii pasi pe italianca am crezut ca imi sunt numarate orele, dar ......... acum le numar eu pe ele.

Gata cu vorbareala, daca ai nevoie de ajutor cere si se rezolva, dar nu mai te speria singura, gandeste la rece, si nu mai pune pericolul printre gandurile tale ca nu e bine !

 

Capul sus si mana in gaz !(atat cat trebuie .... altfel faci buba :bounce: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce legatura are cu condusul? mie nu imi e teama de motocicleta mea...ooo si inca deloc uneori.

mi-e teama de sala pentru ca imi doresc prea tare sa iau permisul odata si sa ma pot plimba cu motorul meu. ar fi o dezamagire mare sa nu il iau acum...

dar asta e, vom vedea ce va iesi.

oricum capu il voi avea sus maine, si voi gandi, sper eu, limpede!

 

multumesc :*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce legatura are cu condusul? mie nu imi e teama de motocicleta mea...ooo si inca deloc uneori.

mi-e teama de sala pentru ca imi doresc prea tare sa iau permisul odata si sa ma pot plimba cu motorul meu. ar fi o dezamagire mare sa nu il iau acum...

dar asta e, vom vedea ce va iesi.

oricum capu il voi avea sus maine, si voi gandi, sper eu, limpede!

 

multumesc :*

 

 

Succes maine la examen raven30hell.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti, sunt "newbie" pe aici :bounce: , stau in Dristor si sper sa ajung si eu la intalnirea saptamanala sa ne cunoastem. Am un CBR 600 F gri.

Editat de nice_sun_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ati venit !!!! speram sa va cunoastem "in persoana" azi (vineri) la ora 19:00 la gura de metrou 2 TITAN, cea din parc... pe curand si Asfalt uscat !!!

 

si harta atasata : post-16078-1183716757_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Asfalt uscat !!! :bounce:

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: HAppy Happy JoyJoy :lol: ....uff ca de cand nu am mai intrat multa lume ne-am mai strans :rock: ..Bun venit celor noi!! :D ..ce happy sunt cand vad ca incet incet ne strangem tot mai multi ..pana cand vom deveni a big big family.... :bounce: ..ne vedem diseara :lol: :baldy: ..a si ca de obicei noi vom intarzia :D ...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cine vine azi ...????? sper sa veniti cat mai multi !!! poate si din cei noi !!!

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ... sambata trecuta m-am plimbat cu moto dar nu in trafic ci in poligon ... sotu a iesit in trafic si eu ca pasager

 

merg inca prea incet pt trafic... cred ca mai imi trebuie 2-3 iesiri in poligon ca sa ma mai obisnuiesc cu franarea de urgenta si viteza mai mare... sambata trecuta abia am invatat sa schimb vitezele pana in a treia inclusiv dar nu am prins mai mult de 30 km/ora ceea ce mi se parea cam mult pt poligon ... in a 3-a la 30 km/ora poligonul nu prea are linii drepte... si inca nu pot frana eficient deci ... dupa cum am mai spus trebuie sa mai exersez in poligon de 2-3 ori si apoi cu multa frica sa ies in trafic..

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ... sambata trecuta m-am plimbat cu moto dar nu in trafic ci in poligon ... sotu a iesit in trafic si eu ca pasager

 

merg inca prea incet pt trafic... cred ca mai imi trebuie 2-3 iesiri in poligon ca sa ma mai obisnuiesc cu franarea de urgenta si viteza mai mare... sambata trecuta abia am invatat d=sa schimb vitezele pana in a treia inclusiv dar nu am prins mai mult de 30 km/ora ceea ce mi se parea cam mult pt poligon ... in a 3-a la 30 km/ora poligonul nu prea are linii drepte... si inca nu pot frana eficient deci ... dupa cum am mai spus trebuie sa mai exersez in poligon de 2-3 ori si apoi cu multa frica sa ies in trafic..

 

 

sambata la poligon

si duminica cam pe la ora 10.00 max 11.00 poti iesim mai multi la o sosea care nu este aglomerat se te obisnuesti. ce zici ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbim azi pt sambata ... vad eu .. sa nu fie prea cald si sa nu ploua ... numai cand ma gandesc ma apuca frica.... cu toti nebunii astia... oricum daca deprind repede cum e cu frnarea si viteza mai mare asa o sa fac ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbim azi pt sambata ... vad eu .. sa nu fie prea cald si sa nu ploua ... numai cand ma gandesc ma apuca frica.... cu toti nebunii astia... oricum daca deprind repede cum e cu frnarea si viteza mai mare asa o sa fac ...

 

Daca ti-e frica dc ti-ai mai luat carnet...??? :bounce: :baldy: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...