Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Ca-n tinereti...dragoste pe tunuri... :)

Pupaturi ca pe vremuri... :D :D

 

Da-l dreacu k a plecat aseara partz din carciuma..auzi cu ce texte vine la mine "ai frate k vin sa beau si eu niste beri k mie sete k am avt niste interventii la Universitate m-am batut cu unii" :))))))))))) deci lasa-ma Dragos si bataile baba si mitralierele. Ne-a mai scos el intr-o seara pe toti afara..ne-a sunat pe vreo 23 insi hai frate rpd jos k mi-am luat bataie la noi la posta si noi baieti da telefoane da mass pe mess hai sa coboram k si-a luat Dragos bataie..de unde frate omu era rupt de beat si nu avea cu cine sa bea si m-am ocupat eu de el ... n-a luat bataie i-am dat eu prieteneste evident :DD:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Care e treaba cu celalalt topic "Cavaleria de Titan" ca nu am inteles prea bine :)

 

 

Chestia e ca fiecare cu ale lui ! Ei sunt cei batrani ..iar noi suntem aia tineri si varza care ne-am luat motoare pentru agatat femei !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum spuneam...ca pe vremuri...voi nu va mai faceti bine niciodata.

De ce dreacu sa ne facem bine Spidere plm altfel ne-am plictisi si nu am mai fi noi...si pe gay-ul ala dal dreacu k anu asta face nunta, asa zice el, i-l pierd si pe asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care e treaba cu celalalt topic "Cavaleria de Titan" ca nu am inteles prea bine :)

Cateva din persoanele vechi care veneau la intrunirea noastra de vineri, inca de acum 2 ani, s-au cam suparat si si-au facut alt topic. Nu sunt incantati probabil de discutiile si persoanele noi care au venit in ultima vreme la intruniri. Un fel de a'ti lua jucariile si a pleca in alta parte.

Insa subliniez un lucru: Intrunirea celor care stau in zona Titan/Dristor/Ozana, va avea loc mereu in fiecare vineri la statia de metrou Titan, gura din parc, intre orele 19-20.

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia e ca fiecare cu ale lui ! Ei sunt cei batrani ..iar noi suntem aia tineri si varza care ne-am luat motoare pentru agatat femei !

 

Pai daca e sa o luam pe din astea aia tineri aia batrani plm in general aia batranii trebuie sa compenseze cu ceva tare anumite lipsuri nu k eu as fi mai tanar dar totusi m-am suit pe motor din pasiune pt acest sport nu pt a-mi baga instrumentu in tot felul de gauri unele mai umede k altele dar hai totusi sa nu-i condamnam prea tare totuis sunt parerile unor batrani :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaa am inteles , clubul pensionarilor :)

Va rog sa nu degeneram, nu vreau sa se ajunga la certuri si jigniri. Sa zicem doar ca ei sunt niste persoane mai linistite, mai serioase, care vor plimbari foarte bine organizate. Noi aici am ramas oamenii care pe acest topic mai si glumesc, care se ajuta intre ei si care ne vom intalni in continuare asa cum am scris mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva din persoanele vechi care veneau la intrunirea noastra de vineri, inca de acum 2 ani, s-au cam suparat si si-au facut alt topic. Nu sunt incantati probabil de discutiile si persoanele noi care au venit in ultima vreme la intruniri. Un fel de a'ti lua jucariile si a pleca in alta parte.

Insa subliniez un lucru: Intrunirea celor care stau in zona Titan/Dristor/Ozana, va avea loc mereu in fiecare vineri la statia de metrou Titan, gura din parc, intre orele 19-20.

 

bai Nyt, fata asta merita un ceai fierbinte :D Se implica, domnule, se implica :D

Felicitari Raven :)

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca e sa o luam pe din astea aia tineri aia batrani plm in general aia batranii trebuie sa compenseze cu ceva tare anumite lipsuri nu k eu as fi mai tanar dar totusi m-am suit pe motor din pasiune pt acest sport nu pt a-mi baga instrumentu in tot felul de gauri unele mai umede k altele dar hai totusi sa nu-i condamnam prea tare totuis sunt parerile unor batrani :D

Mesterila, te rog, mai pune si tu o virgula, un punct ca ma chinui sa citesc :D te roogg :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai Nyt, fata asta merita un ceai fierbinte :D Se implica, domnule, se implica :D

Felicitari Raven :)

 

Il dau eu ca am motorul mai nou ! :)

 

Acum hai sa lasam discutiile astea...fiecare cu ale lui...e decizia fiecaruia si asta e ! Sper ca s-a inteles si sa ne vedem de ale noastre !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai Nyt, fata asta merita un ceai fierbinte :D Se implica, domnule, se implica :D

Felicitari Raven :)

Nu ma implic si nici nu ma voi mai implica, doar mi-am spus parerea si am subliniat niste lucruri atat. Ramanem acelasi grup vesel, cu membrii mai vechi sau mai noi, care se vor intalni la titan ca sa se simta bine, sa planuim plimbarici si sa ne sfatuim in ale vietii valuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesterila, te rog, mai pune si tu o virgula, un punct ca ma chinui sa citesc :D te roogg :)

 

O sa incerc data viitoare dar mi-am luat viteza mare pe tastatura de nervi k multi dintre noi sunt sigur k si-au luat motoare din pasiune si tu esti prima pt. care bag mana-n foc :D:D:D

 

Mesterila, te rog, mai pune si tu o virgula, un punct ca ma chinui sa citesc te roogg

 

O sa incerc data viitoare dar mi-am luat viteza mare pe tastatura de nervi k multi dintre noi sunt sigur k si-au luat motoare din pasiune si tu esti prima pt. care bag mana-n foc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa incerc data viitoare dar mi-am luat viteza mare pe tastatura de nervi k multi dintre noi sunt sigur k si-au luat motoare din pasiune si tu esti prima pt. care bag mana-n foc :D:D:D

Multumesc frumos. Asa cum am spus si pe topicul nou al Cavaleriei de Titan consider ca cei ce ne intalnim la titan vinerea, in masura de 99% suntem motociclisti cu pasiune in sange, nu in pantaloni.

De acum incolo suntem doar motociclistii din Titan: Balta Alba, Titan, Sector 3 nu Cavaleria de Titan. Oricum acest nume nu acoperea toata zona. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...