Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Prienteni,

 

cam pe la ora 14.00 - 14.30 plec cu sotia spre Turcia, Izmir la ai mei (cu masina din cauza sotia). Opresc o zi la Sliven pe la colegul meu din Bulgaria. Mie impare rau ca nu pot veni la intrunire de astazi si de saptamina vitoare. ( sambata ne intorcem.) Aveti grija cum conduceti. Asfalt Uscat !

 

 

p.s. : comenzi pentru cumparaturi speciale se accepta pana la ora 13.30. :-),

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:cheers: sooo

cine este suparat pe mine???

alexa asa zice....

stie cineva ceva ???KUMVA?? :rusinica:

[/quote

 

Cine mai esti si tu ???

Pune o poza cu mecla ta sa stie lumea si yo cine esti, prezinta-te cumva!

Si dupa aia iti zic eu daca si cat se suparat sunt pe tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

EU POZA !!! me!!!!! :rusinica: :cheers:

aaa te stiu ... NU cred ca e suparat cineva pe tine pt. ca nu ar avea rost, avand in vedere ca nu avem nimic in comun. Inainte de a inchide subiectul asi vrea sa-ti fac o recomandare : Vorbeste (scrie) doar daca ai ceva de zis ! Nu o mai face doar cand bei o bere si te simti tu zmeu pentru ca in lumea zmeilor esti un zmeusor mic si ratacit.

OVER&OUT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaa te stiu ... NU cred ca e suparat cineva pe tine pt. ca nu ar avea rost, avand in vedere ca nu avem nimic in comun. Inainte de a inchide subiectul asi vrea sa-ti fac o recomandare : Vorbeste (scrie) doar daca ai ceva de zis ! Nu o mai face doar cand bei o bere si te simti tu zmeu pentru ca in lumea zmeilor esti un zmeusor mic si ratacit.

OVER&OUT

:cheers: :cheers: :finger: :blink:

 

salutare prieteni!

am revenit in bucuresti cu numar si cerificat de inmatriculare noi noutze, s-au indurat aia de la vaslui sa mi le dea dupa o saptamana si jumatate

see u around! :rusinica:

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Daca si-a inmatriculat cineva de curand motoru' sa ma jute si pe mine cu doua informatii:

 

1. Cat e taxa de inmatriculare ?(am gasit pe forumuri cam 7 variante pana acum)

 

2. Trebuie viza de la circa financiara si pentru cumparator sau doar pentru vanzator?

 

Multumesc.

Editat de vlad_ivan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Daca si-a inmatriculat cineva de curand motoru' sa ma jute si pe mine cu doua informatii:

 

1. Cat e taxa de inmatriculare ?(am gasit pe forumuri cam 7 variante pana acum)

 

2. Trebuie viza de la circa financiara si pentru cumparator sau doar pentru vanzator?

 

Multumesc.

 

 

E jumatate din aia de masina adica 26 de lei.Atat era acum 1 luna si ceva.Ca sa fii 100% sigur vezi ca e un numar pt. informatii pe prima pagina.

 

http://bpr.b.politiaromana.ro/

 

Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Conducere si Inmatriculare a Vehiculelor Bucuresti

Informatii suplimentare pot fi obtinute la numarul de telefon: 323.30.30 - interior - 21121; 21126, iar pentru programari examen auto, la telefon: 323.30.30. - interior 25244.

 

cu circa financiara nu stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa vedem cum e cu carnetul ... stii tu al cui carnet ..... dar nu cred ca avem cum, dar daca e noi vrem, daca-l ia sa mergem cu moto la mare in vama .. am pleca cel ma devreme duminica dimineata devreme ... e bine daca-l ia sambata daca nu ... mai asteptam pana luni.. vedem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@vlad ivan : ai nevoie de viza de la financiar atat la vanzator (ca il scoate de pe rol) cat si la cumparator (ca il ia in evidenta).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor nu mai pot intra pe forum....chiar nu stiu ce sa-i fac..... :rusinica: .....va mai intalniti si vinera asta?

daca da astept un semn de viata de la voi

 

bafra...asfaltul oricum se anunta uscat....prea uscat :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SSSSSorry! :finger:

 

Hai-hui are motor. Era logat el cand am scris mesajul... :rock:

 

EU mi-am luat motoooooor...

 

:hug: :ok: :D

 

:rusinica:

 

Poze, stiti deja, mai tarziu.... :cheers: :cheers:

:D

FELICITARIII :blink: :hug: :D

:10:

POZEEE!!!!

Nici nu sti cat ma bucur pt. tine :D

Editat de Andrei_r5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal!

vreo doua in bucuresti

si aproape unul in tg jiu :rusinica: asta care l-am luat acum o sa il dezmembrez. opresc ce imi trebuie si restul vand. ca nu l-am luat nici eu degeaba :cheers: . dar tu cauta unul complet cu acte in regula. gasesti daca esti pe faza.

eu mai am o java de 2.50 intr-un piston din 61-62 cu numere vechi. mai trebuie aranjata dar e ok. eu am tras un an pe ea pana am luat ijul. si o dau in 400 de lei. cu atat am luat-o acum 3 ani. daca intereseaza pe cineva si se incumeta sa o care din tg jiu..................

bafta multa!!!

 

salut, florine! mai ai ijul? ai poze ceva? mersi frmos!

 

cine-i tipul asta: /index.php?...t&id=203918 ? as baga mana-n foc ca e mihai, un fost coleg de clasa din liceu, dar daca-i el s-a ingrasat urat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...