Sari la conținut

R1 2007


sacal
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 137
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:baldy: :baldy: :baldy: se plimba omul.. si a uitat si de suferintele celor care stau pe margine si asteapta..

 

Ontopic: Sacal felicitari pentru motocicleta, cat mai multi km fara probleme sau alte evenimente neplacute.

Offtopic: @aliass_pitbull vrei poze umbla vorba`n targ ca e unu pe nume google si te rezolva :baldy: nu inteleg ce problema ai tu cu cat se plimba el sau poate e doar ocupat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: :baldy: :baldy: se plimba omul.. si a uitat si de suferintele celor care stau pe margine si asteapta..

 

Hehe, unde dracu sa se plimbe pe ploile astea, motorul sta in garaj deocamdata!

Pune mah pozele facute in seara aia, ca moare lumea de curiozitate pe aci...

Puf ce urate sunt LeoVince astea, mai frumoase ar sta niste Akrapovici pe un R1 negru :wave:

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic: @aliass_pitbull vrei poze umbla vorba`n targ ca e unu pe nume google si te rezolva :baldy: nu inteleg ce problema ai tu cu cat se plimba el sau poate e doar ocupat.

 

 

 

BA sa stii ca targu ala este f f mare... citeste fratioare tot si apoi arunca cu vorbele aiurea.. doar sa faci gargara ... eu unul ma bucur pentru el..i-am urat numai de bine si sa o stapaneasca sanatos... doar spusesem ca omul este asa de fericit incat nu mai are timp sa puna si pozele mult asteptate....

insa eu nu vad care este rolul tau in toata povestea asta....

 

NU VAD CARE ESTE PROBLEMA TA DAR IN FINE ... GRADINA LUI DUMNEZEU ESTE MARE...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se mai aude ceva de allias_pitbull?!?!? Parca zicea ca in noiembrie ii vine motorul si suntem in decembrie si nu mai zice nik

 

 

Termina mah cu prostiile, tu chiar crezi un capsunar "amator de motoare", sa fim seriosi, sunt o gramada ca el.

:baldy:

 

 

......ups......puteam sa jur ca asa se va intampla.....si ca replicile acide nu vor inceta sa apara.....oricum Silviule multam de intelegere....iar pentru tine coxanele baga mare sa nu iti iesi din forma......

 

si acum sa vedem......

 

motoreta mi-a venit.... :baldy: . insa mai am o mica problema cu ea.... PS precizez ca eu acum sutn in spania "la cules de capsiuni" asa si cum ziceam motorul mia venit l-am inmatriculat pe numele tatalui meu pentru ca el are acte aici... insa mare mi-a fost surprinderea cand a trebuit sa asigur motorul si sa il ridic de la reprezentanta...nu pot asigura motocicleta pe numele tatalui meu pt ca el nu are permis cat A...iar pe numele meu nu o pot asigura pt ca eu nu am acte iar permisul de RO nu este recunoscut....

 

acum astept ....pt ca mi-a promis cineva de aici un spaniol ce are moto ca ma ajuta el....asta ar fi o varianta . o alta ar fi sa mai astept panala 1 cand am inteles ca se vor recunoaste permisele......prima varianta nu imi surade deocamdata pentru ca este destul de costisitoare....asigurarea iar dc imi rup eu gatul cu motorul nu vad nici un banut....deci aici asigurarea se face individual.....si difera la bani in functie de varsta vechime... bla bla bla...

 

precizez ca nu am postat mai devreme pentru ca abia mi-am luat calc si pana au venit carnati astia sa imi instaleze netul a durat ceva...

 

sper ca in urma acestui mesaj sa nu intarzaie f f mult si replicile.....chiar imi era dor de voi ...

 

CAT PENTRU MINE.....IMI ESTE DOR DE TARA PENTRU CA LA CAT DE FIERT SI SUPARAT SUNT EU ACUM NUMAI VREMEA DE ACASA MA MAI POATE RACORI PUTIN.....SA ITI VEZI MOTORUL SA TE SUI PE EL >> SI SA NU IL POTI LUA ......NU DORESC NIMANUI.....

 

ACUM SA VEDEM CINE SI CE ARE DE SPUS.....CA ORICUM NU MA SUPAR....INSA RAMANE DE VAZUT...BAFTA BAIETI SI DRUM FARA INCIDENTE......SA NE AUZIM CU BINE

 

Vad ca scrii si pe aici...te-am intrebat si eu ceva la "detinatorii de gsxr" ,dar ai tacut malc...se pare ca aveau dreptate baietii :baldy:

 

Sacal scuze pt offtopic, ultimul meu post pe acest topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sacal scuze pt offtopic, ultimul meu post pe acest topic.

 

 

 

FRATE esti dea dreptul penibil ... ce ai vrut sa arati defapt ??? eu nu am negat nici o clipa ca nu si-a luat sau ceva de genul... doar eram curios si vroiam sa vad jucaria lui , nu au nici o legatura posturile tale aici si nu isi au rostul... nu vad cu ce te-am deranjat ,pur si simplu te-ai bagat si tu in sema precum musca in lapte ca sa nu mai zic unde... in fine... am recunoscut ca am renuntat la motoreta si am pierdut si niste bani dar asta este treba mea...... hai sa nu ii stricam baitului topicul , si scuze si din partea mea sacale daca consideri ca am gresit cu ceva prin faptul ca imi doream sa vad pozele cu motoreta ta.....am fost un pic debusolat pentru ca au aparut alte poze, dar ....oricum bafta si tie si pretenului meu "roker " mircik.... BAFTA BAIETI....

Editat de aliass_pitbull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au venit cateva poze!!! sori de intarziere, dar nu eu le-am facut.

in cea de-a treia poza sunt calare pe fosta drujba, r6 2003. interesanta este pozitia de condus. la r1 saua este putin mai inalta decat la r6, in timp ce ghidonul este ceva mai jos. asta inseamna o pozitie mult mai "in maini" pe r1, dar un avantaj pe curbe.

a plouat toate zilele astea asa ca doar 150 de km am putut face. deocamdata sunt la faza de obisnuire cu ea si mai e si in rodaj, deci nu o pot "testa" cum trebuie.

post-1161-1174690690_thumb.jpg

post-1161-1174690710_thumb.jpg

post-1161-1174690730_thumb.jpg

post-1161-1174690934_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu trebuie sa depasesc 6000 rotatii asa ca viteza maxima pana acum a fost pe autostrada 140. tinuta de drum e impecabila, aproape as putea spune ca urmeaza singura trasa pe curbe. din punctul de vedere al puterii, inca nu ma pot pronunta, dar la o utilizare decenta nu sperie deloc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am iesit asta seara la o plimbare, ca s-a uscat bine pe jos.

 

In garaj la Orizont, ce sa vezi?

 

Un R1 cu urme de sacal pe ea.

 

Inca o data sa o stapanesti sanatos! E foarte frumoasa!

 

deci tu esti cel cu bmw! ai o motocicleta de mare bun gust. si clasa.

respectele mele, vecine. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiti-ar virago-ul ala de doi lei jumate..il mai tii minte?

ce ai facut ma perioada asta ai vandut droguri ? :baldy:

S U P E R B A !

Acum ca esti printre cei alesi, e momentul sa te apuci de vizitat vitrine pe calea victoriei, ca ai cu ce :baldy:

Hai sa-ti traiasca si maxime felicitari plus o tona de invidie :baldy: :baldy:

hai da pm repede cu conditiile de achizitionare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da dogg, tot a inceput de la un virago de 250. dar adevarul e ca il cam birjaream...

l-am scos azi la un drum mai lung. incepem sa ne intelegem de minune. am cam inceput sa intrezaresc de ce r6 are 123 de cai si asta 'jde mii.

saptamana viitoare termin rodajul. si incepe showul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sacal man,e prea tare,prea rea,prea ucigatoare.Nu vreau sa-ti tai elanul da ai mare grije la mina dreapta.Sper din toata inima ca stii ce faci.Unde te dai cu ea?bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...