Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutari si scuze de intruziune.

Incercam sa oprim udatul haotic si fara simt de responsabilitate a strazilor din Bucuresti si nu numai.

 

Petitie

 

Multumesc.

Sarbatori Fericite!

:wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari si scuze de intruziune.

Incercam sa oprim udatul haotic si fara simt de responsabilitate a strazilor din Bucuresti si nu numai.

 

Petitie

 

Topic de discutii si stabilire a actiunilor.

 

Multumesc.

Sarbatori Fericite!

:wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari si scuze de intruziune.

Incercam sa oprim udatul haotic si fara simt de responsabilitate a strazilor din Bucuresti si nu numai.

 

Petitie

 

Topic de discutii si stabilire a actiunilor.

 

Multumesc.

Sarbatori Fericite!

:wacko:

 

Sustin si semnez.

Sarbatori fericite !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu propun sa se ude doar ziua !! ca eu numai noaptea ies ...si in plus caldura cea mai mare ziua e ca sa zici ca ai un motiv sa UZI strada ...voi ar trebui sa votazi sa nu se mai ude strazile deloc nici ziua nici seara ...ci doar sa se curete si perie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, 25 aprilie, ora 10.00, Piata Constitutiei. Miting moto. Semnam petitii impotriva udatului pe strazi cu apa improprie, impotriva taxei de prima inmatriculare la moto si reducerea numarului de luni la RCA. Pentru cei care nu sunt din Bucuresti - luati legatura cu mine (Kali - 0766.66.84.20) pentru a intra in posesia petitiei si a unui tabel. Poate semna orice cetatean roman cu varsta peste 18 ani. In paralel, interesati-va daca in orasul/zona voastra au loc astfel de actiuni. Cei care puteti merge sa o faceti. Este foarte important sa fim uniti. Puteti aduce cu voi bannere cu mesaje catre automobilisti si autoritati, le afisam in toata piata. Va asteptam. Va rog mult sa dati mai departe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea !

 

Mersi , gata e pregatita de circuit , saptamana viitoare sa vedem ce poate la Serres la ROSBK !

 

Cam asta are pe ea : Carene Race cu prindere rapida , Evacuare ARROW FULL TITANIUM , Filtru aer race BMC , Power-commander RAPID BIKE , Filtru ulei Race, Suspensie fata OHLINS (arcuri, ulei, supape) , Suspensie spate WHITE POWER , Amortizor ghidon OHLINS , Scarite racing WALTER MOTO , Ghidoane racing ROBBY MOTO , Kit lant 520 racing PBR (dinti -1+1 ) , Furtune frana race HEL , Placute Race , Parbriz double bubble , etc .

 

:moto:

post-197-1241551859_thumb.jpg

post-197-1241551892_thumb.jpg

post-197-1241551935_thumb.jpg

post-197-1241551967_thumb.jpg

post-197-1241551986_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sall

are cineva un gsxr 750 k7/k6, sau stiti pe cineva?

miercuri merge cineva la arc, vreau sa merg si yo (pasager:D) poate gasesc acolo...un 750

......PM

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba baieti...am vandut mobra...ce ma fac eu acum?Azi cand am intrat in casa,si am vazut casca..m-a luat pateul...Sper sa am banii mai repede ptr alta...ca au trecut doar cateva ore,si-mi lipseste,a luat o parte din inima mea,cand a plecat....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba baieti...am vandut mobra...ce ma fac eu acum?Azi cand am intrat in casa,si am vazut casca..m-a luat pateul...Sper sa am banii mai repede ptr alta...ca au trecut doar cateva ore,si-mi lipseste,a luat o parte din inima mea,cand a plecat....

 

felicitari !!!

 

cu paine ?

 

sa il chemam pe mircea radu la garaj ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...