Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:funny: Hai frateeeeeeeeee...............unde draq sunt toate alea care te roaga sa le plimbi cu motorul...............:s4289:

pai cand ies afara si ma mai intalnesc cu, cunoscute.si vad ca sunt in echipament...ultima data a fost luni cand m-am dus si eu pt prima data la scoala cu motoru...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cand ies afara si ma mai intalnesc cu, cunoscute.si vad ca sunt in echipament...ultima data a fost luni cand m-am dus si eu pt prima data la scoala cu motoru...

 

sa consemnezi in calendar aceasta zi istorica si foarte importanta pentru omenire crackup.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa consemnezi in calendar aceasta zi istorica si foarte importanta pentru omenire :crack:

 

DA DA DA!INTRADEVAR! :crack :Ai facut

rost de casca de pasager ma?

Editat de INT6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se uda toate cand vad un ENDURO!

Nu pasarici d-alea....of.....cum spui pasarici tineretul numai la pixde se gandeste. Eu ziceam de pasarici d-alea cu pene,plus veveritze ,caprioare, iepurashi si ce-o mai fi prin padurile pe unde endurizez. :crack: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pasarici d-alea....of.....cum spui pasarici tineretul numai la pixde se gandeste. Eu ziceam de pasarici d-alea cu pene,plus veveritze ,caprioare, iepurashi si ce-o mai fi prin padurile pe unde endurizez. :crack: :cheers:

 

crackup.gif

 

Asa e nenea cu enduro, numai la pi2de ne sta capul, ce sa facem :) Mai bine decat la jocuri sau calculatoare ( vezi generiatia born after '95 )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am programare sambata :D E un fel de " the first date " :)) Numai ca acum osa fie ceva mai ... inedit :D

 

o sa fie f inedit la cat o sa ploua :)) o uzi de la prima intalnire :)))))

 

Intrebare pt aventurierii pe ploaie. de unde imi iau si eu un combinezon moto de ploaie, mai bunicel ca ma gandesc sa il folosesc si la anu cand o sa fug prin europa cu motoru. astept ceva detalii de la cei care au sau au folosit si review-uri sa pot sa aleg unu mai ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crackup.gif

 

Asa e nenea cu enduro, numai la pi2de ne sta capul, ce sa facem :) Mai bine decat la jocuri sau calculatoare ( vezi generiatia born after '95 )

 

Mah recunosc ca si mie imi mai sta capul la prospaturi ( la mine prospaturile sunt cele care au maxim 35 de ani :D) ca deh, ochii vad, inima cere,doctoru' recomandã......da nu reusesc sa o conving pe nevasta-mea sa ma lase :lol:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah recunosc ca si mie imi mai sta capul la prospaturi ( la mine prospaturile sunt cele care au maxim 35 de ani :D) ca deh, ochii vad, inima cere,doctoru' recomandã......da nu reusesc sa o conving pe nevasta-mea sa ma lase :lol:

 

Sper ca sotia ta nu are cont pe forum ca sa vada ce spui dumneata pe aici :D ON: sa vezi ce ma duc eu la munca sambata si nu mai plimb nicio duduie. Va ploua sigur pana maine seara si este prea posibil sa continue si in week end angryfire.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca sotia ta nu are cont pe forum ca sa vada ce spui dumneata pe aici :D

Nu-i trebuie cont ca sa vada ,si daca vede am replica asta "Pisi eu doar pe tine te iubesc da' vroiam sa fac impresie si d-aia am scris ce am scris" :crack:

P.S.- poti sa ma tutuiesti, ma simt mai tanar :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt cu motorul. Decat sa fac o ora si jumatate cu masina am preferat sa merg 15 minute prin ploaie cu motorul. Combinezonul de ploaie pe mine si gata. Am ajuns fara nicio problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...