Sari la conținut

Care A Cazut La Brancoveanu?


puya123123
 Share

Postări Recomandate

ma uitam pe geam ,si am vazut un moto galben,cu viteza mica,s-a ridicat pe o roata..si apoi pac..ce s-a intamplat? ai luat vreo groapa? care e ghinionistul? din ce am vazut bikerul s-a ridicat si a plecat mai departe..dar totusi..e si asta un accident :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma uitam pe geam ,si am vazut un moto galben,cu viteza mica,s-a ridicat pe o roata..si apoi pac..ce s-a intamplat? ai luat vreo groapa? care e ghinionistul? din ce am vazut bikerul s-a ridicat si a plecat mai departe..dar totusi..e si asta un accident :crack:

bine ca nu circula nimeni ....da oricum :hug:))))))))))))hahhaha...el si rossi ce mai fac d astea :eek:)..... :wave:

Editat de oxigen72000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai fratilor!! Nu e de ajuns? Ca a ajuns rata de mortalitate pe moto la noi mai rau ca la aia in tarile subsubsubdezvoltate.. :hug: E adevarat totusi ca e mai bine sa radem stiind ca s-a ridicat si ca e ok! :wave:

 

LE: Macar aia din tarile subsubsubdezvoltate mor de foame.. nu din nebunie, inconstienta, etc..

 

Sa ne vedem pe sosele cum trebuie si sa vorbim la o bere.. e mai bine! :crack:

Editat de amimagz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai fratilor!! Nu e de ajuns? Ca a ajuns rata de mortalitate pe moto la noi mai rau ca la aia in tarile subsubsubdezvoltate.. :hug: E adevarat totusi ca e mai bine sa radem stiind ca s-a ridicat si ca e ok! :wave:

 

LE: Macar aia din tarile subsubsubdezvoltate mor de foame.. nu din nebunie, inconstienta, etc..

 

Sa ne vedem pe sosele cum trebuie si sa vorbim la o bere.. e mai bine! :crack:

frate...pai aici e si prostie cu duiumu ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca iesea unu de pe o straduta laterala,nu avea cum sa il vada pe motociclist,pt ca farul lumina stelele si cerul....si daca era accident dadeam toti vina pe conservar..ei bine..nu e chiar asa...deci pana la urma,care iti iei fapta ? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am nimik cu nimeni....sunt si eu motociclist...dar totusi...nu e numai vina celor de la volan...si motociclistii cum merg pe strazi ?.

 

Stai ca vine vremea frumoasa si o sa vedem cu merg motociclistii pe Magheru cu 100+... Deja au aparut :crack: Fara suparare, dar unii din noi nu sunt usa de biserica.. Poate nici unul din noi! Si referitor la ce spune si @puya123123, prea o zguduim si noi ca suntem vanati de soarta.. :wave:

Editat de amimagz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai ca vine vremea frumoasa si o sa vedem cu merg motociclistii pe Magheru cu 100+... Deja au aparut :crack: Fara suparare, dar unii din noi nu sunt usa de biserica.. Poate nici unul din noi! Si referitor la ce spune si @puya123123, prea o zguduim si noi ca suntem vanati de soarta.. :wave:

cu propria mana si o fac....asa ca...lasa i....fiti voi tare...accelerati le sa va auda toti...blanaaa...si pe urma se deschide topic inca un motociclist cazut..rip...pe mine m au enervat...am motor de 125..am 17 ani..si rad de mine ca au ei mai mare...da ei cand aveau 17 ani frecau tramvaiu si metrou

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu propria mana si o fac....asa ca...lasa i....fiti voi tare...accelerati le sa va auda toti...blanaaa...si pe urma se deschide topic inca un motociclist cazut..rip...pe mine m au enervat...am motor de 125..am 17 ani..si rad de mine ca au ei mai mare...da ei cand aveau 17 ani frecau tramvaiu si metrou

 

Lasa-i bre sa rada.. Ca din pacate nu ii tine prea mult rasul ala.... Eu am cazut cu un scuter de 49cmc dupa 2 ani de mers pe moto si am dat cu mine de pamant bine de tot! Ei rad si noi plangem cu RIP-uri.. M-am ingrozit cand am vazut cati au murit anul asta! Si inca nu putem spune ca e sezon :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt de vina si cei de la volan...ca inca romanii nu sunt obisnuiti cu motociclistii...te uiti in oglinda nu vezi nimik...te mai uiti odata imediat..vezi un motor...dar sunt si cei cu motoarele de vina pentru ca merg nebuneste...si mai ales pe motor o clipa de neatentie aia e...si eu merg tare...da eu in blana cu a mea am cate are una mare in a 2 a

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a trecut repede boala vitezei in oras.. Merg cu 50, max 60.. Am momente in care imi scapa si mie mana in gaz, dar asta cand ma vad singur pe sosea si fara intersectii in fata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai zis ca strada nu era circulata si avea viteza mica deci nu vad nici o problema aici.Nu vedea conservarul farul motoristului dar il vedea motoristul pe al conservarului.Criticati si voi mai mult cand se ridica ziua pe o strada circulata la viteza mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reptile raspunsul in gasesti in postul cu r6 si accident pe magheru la 1 noapte si acolo era liber si mai necirculat si mazga pe jos, mi se pare mie sau nu esti constient cate pericole pot aparea si pe o strada aparent pustie , de ce ar fi de criticat atitudinea lui eu propun sa o laudam si sa recomandam tuturor astfel de practici .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai zis ca strada nu era circulata si avea viteza mica deci nu vad nici o problema aici.Nu vedea conservarul farul motoristului dar il vedea motoristul pe al conservarului.Criticati si voi mai mult cand se ridica ziua pe o strada circulata la viteza mare.

datorita orei tarzii nu era strada circulata..dar daca se gasea alt meserias care sa apara de undeva..de pe vreo straduta laterala ceva...?..doamne fereste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reptile raspunsul in gasesti in postul cu r6 si accident pe magheru la 1 noapte si acolo era liber si mai necirculat si mazga pe jos, mi se pare mie sau nu esti constient cate pericole pot aparea si pe o strada aparent pustie , de ce ar fi de criticat atitudinea lui eu propun sa o laudam si sa recomandam tuturor astfel de practici .

Nu am zis sa laudam,dar pe forumul asta vad ca doar se critica lumea sicam atat.Crezi ca isi cumpara cineva motor de viteza ca sa mearga legal?oricand pate fi ultima ta tura si daca stai pe loc ca vine altu cu viteza mare.Repet am zis ca nu era strada circulata si omul nu avea viteza nu vad ceva extraordinar de criticat aici,a cazut pe mana lui nu a pus viata nimanui in pericol.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma uitam pe geam ,si am vazut un moto galben,cu viteza mica,s-a ridicat pe o roata..si apoi pac..ce s-a intamplat? ai luat vreo groapa? care e ghinionistul? din ce am vazut bikerul s-a ridicat si a plecat mai departe..dar totusi..e si asta un accident :crack:

 

 

Paracioasa mica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...