Sari la conținut

A Mai Murit Un Motociclist


bunu
 Share

Postări Recomandate

Am vazut aseara la tv.incredibilul accident in care un tinar motociclist a murit cu zile.Dumnezeu sa-l odihneasca si sa-l primeasca la el.Personal doresc sa particip cu motorul la ceremonia de inhumare.Daca cineva cunoaste date concrete privind data.locul si ora il rog sa le scrie aici.Daca mai sunt dintre noi care vor sa vina la ceremonie,cred ca acum este momentul sa ne aratam solidaritatea.bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut aseara la tv.incredibilul accident in care un tinar motociclist a murit cu zile.Dumnezeu sa-l odihneasca si sa-l primeasca la el.Personal doresc sa particip cu motorul la ceremonia de inhumare.Daca cineva cunoaste date concrete privind data.locul si ora il rog sa le scrie aici.Daca mai sunt dintre noi care vor sa vina la ceremonie,cred ca acum este momentul sa ne aratam solidaritatea.bunu.

 

 

E vorba de accidentul din poligrafiei ? Si eu vreau sa merg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. nu vreau sa va suparati.. dar d c pana acum nu v-ati aratat solidaritatea..spre exemplu .. la CATALIN (GSXR) au fost 10 -.. motoare..care dak nu ii sunam nu veneau..a.. dar am omis ceva.. era urat afara..ma scuzati

SPER ca macar la GORE sa veniti..

R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...