Sari la conținut

Scuteristi Trecuti Bine De.....30 De Ani Exista?


PAUL ARCTIC CAT
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 184
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

al tau este de 125?...ce viteza iti ia cu pasager?...de cind il ai?....ai avut probleme cu el?

 

ieri l am dus sa i fac revizia de 1000 km (deci am fost in rodaj ).......maxim i am dat 90 (are 10 cai)........fara probleme tehnice(doar din partea mea un accident si o cazatura pe nisip)...in rest OK

 

daca da si mai locuiti si in Dr.Taberei ar fi ideal :what:

 

 

poti veni la intalnirea de la Circ....dar saptamana asta nu cred ca se tine deoarece mergem la SMAEB.. :hug: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri l am dus sa i fac revizia de 1000 km (deci am fost in rodaj ).......maxim i am dat 90 (are 10 cai)........fara probleme tehnice(doar din partea mea un accident si o cazatura pe nisip)...in rest OK

poti veni la intalnirea de la Circ....dar saptamana asta nu cred ca se tine deoarece mergem la SMAEB.. :hug: :what:

Ce SMEAB visezi ma? :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

eu stiu un om care cred ca are peste 30 de ani a inceput de la scarabeo avea dupa aceea un First-Bike deluxe 125 si se plimba cu dinastea cu motoare! marog acum si-a achizitionat un burgan de 400CMC super frumos scuteru! Asfalt uscat si salut cu farul! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista. insa nu-i scuterist (rieju spike x50) decat de 5 zile si intre timp s-a mutat din drumul taberei pe panduri. se pune? :D

 

nu ne am intalnit cumva aseara (duminica seara) la stop pe Panduri (parca?!)...te am intrebat eu ce firma e motocicleta ta..eu eram cu scuterul ala rosu..si la urmatorul stop m ai intrebat de ce fuge asa al meu?...

 

PS:scuzati-ne de OFFTOPIC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Paul: de indata ce-mi termin rodajul. momentan nu-s foarte linistit cand ies cu el pentru ca inca nu mi-a venit cartea sa de identitate. nu prea am chef de scandal cu politia...

 

@ Flying -Boy: yep, eu eram! cand am aflat ca te dai pe 125 m-am relaxat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Eu....31 de ani si sunt scootrist de nevoie. Am moto si masina dar acum nu am permis si mi am luat un scooter....RIEJU 49 cc in patru timpi.....

sa-l stapaniti sanatos :scratch: motocicletele RIEJU sunt frumoase foc scuteru de 49 nu stiu cum arata

Editat de alby
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc...... :scratch:

 

Am 400 Km.....sunt multumit cu cateva rezerve......e cam lenes dar asta e din cauza ca e 4T.......si la relanti zdrangane volanul....in rest ok.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc...... :scratch:

 

Am 400 Km.....sunt multumit cu cateva rezerve......e cam lenes dar asta e din cauza ca e 4T.......si la relanti zdrangane volanul....in rest ok.....

asa sunt astea in 4T mai lenese! e limitat? si daca nu e care e top spped-u lui?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E limitata inca.....Vax 55Km/h.....

O las deocamdata asa limitata pana pe la vreo 1000 apoi mai vad eu;)

e mai bine asa pana isi face bine rodaju :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bOgO,ai terminat rodajul? :lol:

 

 

sorry pentru reply-ul intarziat.

l-am cam terminat.

dupa ceva chinuri am reusit sa-mi schimb si uleiul din cutie si sa-i dau jos limitarea din evacuare.

acuma tot caut solutii pentru carburator. ramane cam repede fara gaz :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...