Sari la conținut

Cheie R6


Postări Recomandate

tocmai mi-am pierdut cheia de la r6 si nu mai am rezerva...cum sa fac... se poate face cheie dupa contact daca il iau jos...si unde...sau se poate comanda de la yamaha dupa seria de la motor?

 

 

din cate stiue eu la r6 cheia are cip.sper sa nu gresesc,dar daca nu gresesc trebuie sa mergi la reprezentanta si sa iti aduca alta.bafat oricum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate stiue eu la r6 cheia are cip.sper sa nu gresesc,dar daca nu gresesc trebuie sa mergi la reprezentanta si sa iti aduca alta.bafat oricum

cheia era o cheie simpla,nu avea nici un cip...sunt curios daca as putea lua jos contactul si sa imi faca cineva cheie dupa contat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...si tu ti-ai facut cont sau poate clona doar sa intrebi treaba asta...sunt curios care-i smecheria aici... :cheers:

smecherie e ca mi-am facut cont acuma deoarece acuma am avut nevoie sa postez...sunt prea novice ca sa le dau altora sfaturi...ma gandeam ca poate ma ajuta cineva si pe mine sa nu mai imi stea mult motorul in garaj:)... ce poate fi mai frumos decat sa iti pierzi singura cheie dupa 4 zile ce ti-ai luat motorul mult visat :bounce:

anyway am sunat la un dealer yamaha si mi-au zis ca tre sa le dau codul cheii ca sa poata sa imi comande cheie,cod pe care bine inteles ca nu il am motocicleta fiind la a X-a mana. :D

aveti idee cum as putea face rost de codul cheii....sincer sa fiu ma cam arde la buzunar cand ma gandesc ca tre sa schimb contactul,busonul si "yala" de la portbagaj :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...