Sari la conținut

Bucuresti-timisoara


snowstorm
 Share

Postări Recomandate

Daca vrei drum bun, du-te pe Sibiu, Deva, Arad, Tm, eventual Sibiu, Deva, Ilia, Faget, Lugoj, Tm, dar intre Ilia si Tm se lucreaza la drum.

Pitesti, Craiova, Drobeta este bun, dar Orsova-Caransebes este varza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am venit ieri de la TM - nu o lua pe lougoj, sant cateva portiuni unde plangi, daca tii la mobra ta alege aradul - ocolesti ceva dar recuperezi cu fericirea de a merge decent si pe sosea lata.. Atentie ca sunt multi vitezomani pe Arat - TM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap, se pare ca am facut cunostinta deja cu acea portiune ptr ca desi tin la mobra e o calatorie cu restrictie de buget si se pare ca sunt nevoit sa indur ceva zdruncinaturi :cheers:

probabil ca ma voi intoarce pe la herculane...

multumesc tare mult celor ce mi-au raspuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper ca nu te-ai intors pe herculane :cheers: daca nu ai plecat inca inapoi, ori iti schimbi motoru ori schimbi drumu. deva-lugoj e parfum tata pe langa caransebes-orsova.

 

oricum, ne spui tu dupa ce ajungi inapoi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

ma gatesc de o plimbare de pasti la banat vineri si sunt curios la ceva pareri legate de drumul spre timisoara;

sunt recunoscator ptr ceva sugestii de traseu cat mai bland pentru suspensiile lu´vmax :ok:

 

Sper ca nu tu esti cu vmax-ul pe care l-am adunat ieri din Calea Lugojului,dupa ce intrase dobitocul cu Nova in el!?![eu sunt unchiul lui Arthur]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut Diabolic

NU o lua pe tronsonul orsova-caransebes!sunt portiuni unde nu e deloc asfalt, altele unde este decapat cu santuri si motorul merge unde vrea el, nu unde vrei tu, poti sa cazi sa faci pana sau sa-ti faci un car de nervi.

eu iti recomand bucuresti - pitesti - rm valcea - tg jiu - petrosani - hateg - caransebes - lugoj - tm

daca vii pe 24 te insotesc si eu cu moto din tg jiu la tm

Editat de partizan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut partizan

 

Multumesc pentru sugestii. Din pacate nu am cum sa vin pe 24. Merg la un concert si daca tot fac drumul mai stau 2-3 zile cu prietenii. Din cauza aceasta plec pe 22. Ma intorc pe 25. Poate putem merge impreuna la intoarcere.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...