Sari la conținut

Am Sansa Sa Gasesc Un Cross In Stare Buna Sub 14 Milioane?


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

Cu sau fara acte?

Cu, nicio sansa sa iei ceva bun.

Fara, slabe sanse totusi sa gasesti ceva, daca mai adaugi si faptul ca e posibil sa fie furat, nu suna bine deloc.

Cu 1400 ron, sincer, cred ca nici o comunista in stare buna nu gasesti, poate doar una fara acte. Oricum, acestea nu prea se preteaza la off road.

Mai strange ceva lei si ia-ti ceva care sa merite.

Si, din punctul meu de vedere, foarte important, incearca sa iei un moto pe care sa il poti inmatricula, pentru ca:

- ai certitudinea ca nu e furat

- poti circula cu el si pe drumurile publice, de cele mai multe ori pentru a ajunge la padure trebuie sa utilizezi un drum public.(Atentie mare ca drumurile de tara sunt drumuri publice, era sa mi-o iau si eu rau de tot crezand ca pot circula fara permis pe ele)

Am incercat sa fiu cat mai obiectiv.

 

Numai bine!

Editat de namaste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziceam ca vroiam ceva mai ieftin ca sa incerc "daca imi place", si dupa aia daca era sa fie ceva serios bagam mai multi banuti.Incet, incet as vrea sa incerc sa renunt la asfalt(daca pot).Fara acte nu prea as vrea sa iau ca este posibilitatea foarte mare sa fie furaciune si nu vreau sa am probleme cu politia sau mai stiu eu ce :cheers:

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunt-d...1995-24033.html asta cum este>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziceam ca vroiam ceva mai ieftin ca sa incerc "daca imi place", si dupa aia daca era sa fie ceva serios bagam mai multi banuti.Incet, incet as vrea sa incerc sa renunt la asfalt(daca pot).Fara acte nu prea as vrea sa iau ca este posibilitatea foarte mare sa fie furaciune si nu vreau sa am probleme cu politia sau mai stiu eu ce :cheers:

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunt-d...1995-24033.html asta cum este>

 

 

Mult mai vechi decat incearca baiatul sa spuna . In nici un caz nu este din 1995. Poate 1985 si nu bag mana ca este Suzuki.In caz ca ti se strica vreo piesa , ce faci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti deja motociclist!( prin urmare ai si prieteni motociclisti)

Nu pot sa cred ca nu ai un prieten care sa aiba un astfel de motor.

Cere-i-l o jumatate de ora.

Cei care au cross isi imprumuta motoarele mult mai usor( nu prea ai ce sa le strici in juma de ora).

Asa iti vei creea o imagine clara a ceea ce vrei.

Incearca sa eviti ''nu are acte'',chiar daca nu o vei inmatricula

Nu cred ca e posibil sa nu iti placa. E o senzatie complet diferita de cea creata de vitezane.

Dar, incearca totusi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pretul a sarit la 25 de mil.Oare gasesc la banutzi astia ceva de 125 bun?

 

 

 

 

cu banii astia iti iei un minsk si-ti mai raman si bani sa-l faci enduro-custom.. :hug: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce? poze, impresii..

Am luat o Honda CR 125 din 1993 la 30 de milioane.Poze si impresii nu am ca nu o am inca acasa (azi ma duc dupa ea).Defapt post sa spun ca trage de rupe (are in jur de 40 de cai).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Am luat o Honda CR 125 din 1993 la 30 de milioane.Poze si impresii nu am ca nu o am inca acasa (azi ma duc dupa ea).Defapt post sa spun ca trage de rupe (are in jur de 40 de cai).

 

Cati cai???? :bounce: Eu zic sa te mai gandesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...